Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Forum-Trazim

Devojkee,da li ste nekada prodale nesto putem foruma-Trazim? Ja sam vise puta postavljala ponudu,slala poruke u inbox i ni jednom nisam dobila ni odgovor niti mi se neka od clanica koja trazi tako nesto javila. Reko ajde da vidim vasa iskustva,da li uopste vredii pokusavati taj nacin prodaje 😁☺️
2023 08 07
Moje iskustvo, iz ugla 'potraživača', je da su mi uglavnom devojke nudile stvari koje veze nemaju sa onim što tražim, nešto što je po njima dovoljno slično pa 'može da prođe'. Npr. tražim crnu haljinu KAO SA SLIKE, recimo sa dugim rukavima, a ponudi mi se crna na bretele (vode se verovatno logikom 'Crna je i haljina je, daj da ponudim'), ili "imam isti model ali u beloj boji" (?!?)) U drugom slučaju, kada nemam fotografiju konkretnog predmeta, imam tačno u glavi sliku kako treba da izgleda i dešava se da mi se po njih 20-30 jave sa nekom od varijacija na temu ali prosto nijedna nije to-to. Tako da ne znam da li ste nudili baš traženi predmet ili možda nešto što po Vama odgovara opisu a osobi koja potražuje ne pa bi to onda objasnilo (po meni) i nemogućnost prodaje na takav način...
2023 08 07
Hvala na odgovoru ☺️☺️
2023 08 07
U poslednje vreme se potražuju vrlo specifične stvari, i to uglavnom Zarine, tako da je teško i ponuditi nešto. Takođe, mnoge članice traže razmenu na ovaj način iako je jasno rečeno da to nije dozvoljeno. "Povoljna kupovina ili razmena" obično znači "100din po komadu ili razmena", pa tu i ne nudim. Meni se jednom davno desilo da sam prodala jednu suknju članici koja je to tražila u forumu, a nakon toga više ništa.
2023 08 07
Da se nadovežem i na ono što je prva članica rekla, kad je ponuda u pitanju, stvarno se nude stvari koje nemaju veze sa potražnjom. Recimo ako sam tražila duboke crne farmerke, dobijem plitke sive farke sa cirkonima. Crna poštarska torba - bordo tašna sa zmijskim printom. I sve tako.
2023 08 07
> darkacademia: > ako sam tražila duboke crne farmerke, dobijem plitke sive farke sa cirkonima. Crna poštarska torba - bordo tašna sa zmijskim printom. I sve tako. Upravo to, upravo to, ako piše plava duga suknja XL pojedine jedino registruju to XL pa nude i roze i crvene i žute i kratke. Ako tražim svečanu haljinu, nude mi se i za po kući i za plažu, dovoljno je samo da je haljina. Nikada taj fenomen neću razumeti.
2023 08 07
Slažem se sa svim navedenim, plus bi dodala da uvek napišem u potražnji da mi se isključivo na temi kače ponude, 8/10 članica mi zatrpa inbox
2023 08 07
Prodala sam u par navrata, preko tog potforuma. Čak se desilo da na osnovu teme prodami drugoj članici, a ne onoj koja je postavila temu. Sa druge strane dešavalo mi se da ponudim predmet, koji do najsitnijih detalja odgovara opisu traženog i da mi se ne jave ili mi jave da nije to to!?
2023 08 07
Ja mislim da nikada nisam nista prodala, mozda sam 2-3 puta imala situaciju da se clanice zainteresuju za moj artikal, ali uvek bi na kraju izabrale neki drugi… Tako da- jos cekam da se to dogodi, ima da proslavim 😂😂😂
2023 08 07
Evo, ja sam Vam bila okacila ponudu u temi, kako ste i trazili 😁😁😇 > SvetlanaRadic: > Slažem se sa svim navedenim, plus bi dodala da uvek napišem u potražnji da mi se isključivo na temi kače ponude, 8/10 članica mi zatrpa inbox
2023 08 07
Nisam nikad ništa prodala na taj način. A svega nekoliko puta sam dobila ljubazan odgovor da predmet koji sam ponudila ne odgovara ili se ne sviđa članici i sl. Češće sam bila ignorisana jer valjda je mnogo teško napisati poruku. Napominjem da nikad nisam nudila ono što ne odgovara opisu. A viđala sam svašta. Traži se belo, neko šalje pink. Traži se dugo, a nudi se kratko itd. Primetila sam i da članica koja nešto potražuje napomene da će se javiti samo članici čiji predmet odgovara i na taj način se ogradi. U poslednje vreme članice traže vrlo specifične stvari, a nudi im se bukvalno sve i svašta, pa donekle i mogu da razumem revolt i neodgovaranje na poruke.
2023 08 07
Mislim da sam samo jednom prodala, ili se bar samo toga sećam, i to neke sandale koje nisam ni okačila na profil. Mislila sam da nema šanse da ih ovde prodam, a kada sam videla da neko traži slične, poslala sam fotografije i prodala ih baš za simboličnu cenu. 🌸
2023 08 07
Ne vidim poentu da se svakoj clanici javljaju i pisu da nesto ne odgovara i sasvim je normalno da se jave samo onoj cija ponuda odgovara i da se ograde unapred. Tako bih i ja. Mislim realno sta neko ima od toga da idem redom i pisem "ne svidja mi se" "ne odgovara" ? Mozda da se zahvali unapred ili na kraju teme svima na ponudi, ali da pise pisma zahvalnosti svima je stvarno previse. Ne treba niko da se vredja. Imajte i na umu da ostavljanjem ponude i druge korisnice mogu da vide vas predmet i da se jave za isti, ne gubite nista
2023 08 07