Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Kako vam ide prodaja ?

Meni ocajno poslednjih mesec dana ..Snizenja, kvalitetna garderoba i obuca, dodaju se u omiljenje ali niko da se javi da kupi.. Uopste ne znam sta se desava 😕
2023 08 08
Prilicno slabo u poslednje vreme, kao i kod Vas… Ali verujem da ce uskoro krenuti na bolje, kad ljudi pocnu da se spremaju za drugu sezonu letovanja (kraj avgusta/ pocetak septembra)…
2023 08 08
Slabo nesto. A iskrena da budem, spustila sam cene za nove suknjice na 300 i nove majice za 500. I to sve Stradivarius, Bershka, al nema poruka nesto.
2023 08 08
> Anja0404: > Prilicno slabo u poslednje vreme, kao i kod Vas… Ali verujem da ce uskoro krenuti na bolje, kad ljudi pocnu da se spremaju za drugu sezonu letovanja (kraj avgusta/ pocetak septembra)… Nadamo se da ce krenuti ..
2023 08 08
> NShibridi: > Slabo nesto. A iskrena da budem, spustila sam cene za nove suknjice na 300 i nove majice za 500. I to sve Stradivarius, Bershka, al nema poruka nesto. Takodje .. Jos uvek naglasim da uvek moze dogovor i dodatni popust na vise artikla, i dzabe .. A i cini mi se da se pre proda skuplja stvar nego jeftinija 🙄
2023 08 08
Ma ja sam prodala jednu stvar, koja pritom uopste ne spada u letnju garderobu, ali sam dala bas dobar popust, jer mi je dosadilo da mi samo stoji tu…
2023 08 08
> Anja0404: > Ma ja sam prodala jednu stvar, koja pritom uopste ne spada u letnju garderobu, ali sam dala bas dobar popust, jer mi je dosadilo da mi samo stoji tu… Ili je narod vise sit i te garderobe na svakom cosku moze da se kupi sad polovna garderoba, mnogo sajtova, fb grupa, instagram profila
2023 08 08
Pa ima i toga, sigurno… > Ivana19999: > > Anja0404: > > Ma ja sam prodala jednu stvar, koja pritom uopste ne spada u letnju garderobu, ali sam dala bas dobar popust, jer mi je dosadilo da mi samo stoji tu… > Ili je narod vise sit i te garderobe na svakom cosku moze da se kupi sad polovna garderoba, mnogo sajtova, fb grupa, instagram profila
2023 08 08
Ja kad odem iz Srbije dobijem 4812 upita, molbi za rezervaciju itd a cim se vratim od tih devojaka ni traga ni glasa... Bas slabo ide prodaja, ali ni nemam nista novo da dodam i objavim, ovo mi je trenutno visak. Imam osecaj da su oglasi zakopani, a obnavljanje nije dozvoljeno i tako stoje i came na nekoj 55. stranici verovatno :')
2023 08 08
> AnaDjxx: > Ja kad odem iz Srbije dobijem 4812 upita, molbi za rezervaciju itd a cim se vratim od tih devojaka ni traga ni glasa... Bas slabo ide prodaja, ali ni nemam nista novo da dodam i objavim, ovo mi je trenutno visak. Imam osecaj da su oglasi zakopani, a obnavljanje nije dozvoljeno i tako stoje i came na nekoj 55. stranici verovatno > :') Hahahahha bas vala, to se i meni desava 😂 Kao da znaju i osecaju da nisam tu 😂
2023 08 08
Meni dugo nije ovako slabo isla prodaja, bas kao da je sve stalo. I skuplje i jeftinije. Nadaaam se da ce uskoro ponovo poceti! 🥰👍
2023 08 08
> Moda___Moda: > Meni dugo nije ovako slabo isla prodaja, bas kao da je sve stalo. I skuplje i jeftinije. > Nadaaam se da ce uskoro ponovo poceti! 🥰👍 Isto
2023 08 08
Sezona je godisnjih odmora i leti slabije ide prodaja. Krenuce uskoro,kada budemo vise dokoni. Steta,a toliko je zanimljivih i povoljnih krpica.
2023 08 08
I meni slabo ide prodaja, mada sam tek od skoro ponovo aktivna na sajtu sa kačenjem predmeta, napokon sam rešila da malo raščistim stvari. Svakako čini mi se da je previše stvari, pogotovo sad ova sniženja... No, biće bolje nadam se sad skorije :")
2023 08 08
I meni trenutno nešto slabi ide, baš sam se nadala da će da odu ove letnje haljinice, majice, ali ništa od toga. 🌸
2023 08 08
1 2