Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Kako vam ide prodaja ?

> Ivana19999: > Meni ocajno poslednjih mesec dana ..Snizenja, kvalitetna garderoba i obuca, dodaju se u omiljenje ali niko da se javi da kupi.. Uopste ne znam sta se desava 😕 Sve je ovde uglavnom kao usporeni film, razvlače se stvari po listama želja u nedogled i na kraju od prodaje ništa... Čak i top stvari dugo stoje, verovatno svi čekaju da se nerealno snize cene pa moooozda da kupe. Prilično malo pregleda, a i ono sa 700, 1000, isto još neprodato... Proda se nešto nekad, nije baš ništa, ali moglo bi bolje. Mislim da su svi na letovanjima trenutno i niko ne naručuje ili rezervišu za period kad se vrate.
2023 08 08
Meni se desava da rezervisu i onda samo nestanu. Vec 3 4x u 10dana -.-
2023 08 08
> Krpica66666: > Meni se desava da rezervisu i onda samo nestanu. Vec 3 4x u 10dana -.- Meni se skoro desilo da devojka hoće da kupi 3 predmeta, pa onda samo jedan sigurno, pa onda možda 2, na kraju jedan sigurno ali u Petak, javlja svakako ali taj jedan rezervacija. I onda se u Petak više nije javila. U pitanju su bile zimske stvari, tako da sam joj otvoreno rekla, što se mene tiče mogu da je čekam do kraja Septembra jer svakako putujem i neću slati pakete, samo da mi javi da li je odustala. Nije mi jasno da s nekim razmeniš 100 poruka i onda samo ispariš bez reči. Generalno, prodaja i dalje loše, bilo je dosta ovako nekih upita i sl. ali na kraju ništa ne kupe. (Malo je krenulo pre jedno 2 nedelje, prodala sam neke kupaće i sl., ali onda opet stalo skroz)
2023 08 09
Za 2,3 dana sam dobila 3,4 uputa za nešto ali kako idem na odmor mislim da nećemo stići do saradnje.. Verovatno je to posledica moje povećane aktivnosti, mada mogu reći baš traljavo ide
2023 08 10
Ja sam pre 2-3 meseca imala period kad sam prodavala i do 2-3 stvari dnevno, bas mi je dobro isla prodaja, ali zato sad...🤐 Juce sam bas ubacila oko 20ak novih stvari i jedva da imaju i po nesto malo pregleda. Ne znam jel to do toga sto sam sve dobre stvari koje sam imala prodala ili sto vi kazete clanice nisu toliko aktivne preko leta🤷🏼‍♀️
2023 08 10
Ja se od skoro ponovo aktivirala,mislila sam da ja nesto ne radim kako treba ali izgleda da je samo takav period. Da li mozda neko ima neki savet kako da zazivi profil? :)
2023 08 10
Meni od prosle godine Marta, Aprila ide jako, jakoo lose. Ranije je bilo po 5,6 prodaja za nedelju dana i punoo upita. Sada jedna prodaja u par meseci, upit retkoo kada. I nikako da krene na bolje🙃, ali nista cudno kakvo je stanje generalno sto se tice cena osnovnih namirnica ne mari 🙃
2023 08 12
Zdravo svima :) Imam otvoren profil nekoliko godina ali za to vreme sam ukupno prodala 5 stvarcica. Ne znam da li sam na pravom mestu ali bih volela ako neko iskusniji i uspesniji od mene ima neke savete ili "trikove" za laksu i brzu prodaju? :)
2023 10 22
1 2