Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Prodaja stvari iz kontejnera/upozorenje na clanicu

Vau, nije realno🤣🤣🤣 Gde su admini da reaguju? Sve sto znaju je da dele negativne potpuno korektnim ljudima zbog toboznjih pravila sajta. Skrecem temu, znam😃
2023 08 23
95 posto garderobe koje se prodaju po scond hand šopovima, pa čak i ovde je dosta ima to je sve iz Nemačkih kontejnera
2023 08 23
> Rakita: > 95 posto garderobe koje se prodaju po scond hand šopovima, pa čak i ovde je dosta ima to je sve iz Nemačkih kontejnera Ovo nije tačno. Sve se reciklira i odvaja. Svaki grad ima svoj sistem. Garderoba ima posebne kontejnere i morate ubaciti u kesu predviđenu za to. Sve to ide u reciklažu, ne u dalju prodaju. Second hand garderoba dolazi iz humanitarnih organizacija, koje je prikupljaju, prodaju na kilograme i od tog novca finansiraju razne projekte.
2023 08 23
> SanjaCos: > Vau, nije realno🤣🤣🤣 Gde su admini da reaguju? Sve sto znaju je da dele negativne potpuno korektnim ljudima zbog toboznjih pravila sajta. Skrecem temu, znam😃 Ma,da...potpuno se slazem..inace,ja sam primetila davno od jedne clanice iz mog mesta,koja se vodila kao neki prodavac prve klase,a prodavala je isto moje stvari iz kontejnera (doduse bacala sam nove i kao nove stvari iz besa,jer nisam imala kud vise)..blokiran joj je profil vida74..a prodavala je sve poznate marke,koje je skupljala sa zemlje,romi prodaju to na ulici,vade iz kontejnera..fuj..ja sam pomislila:boze,ova proda stvar koju bacim u kontejner,a ja tu novu stvar pre bacanja, ne mogu nikako:)
2023 08 23
Evio nadjoh skreen..sita se ismejah kad rece:ja ne kopam po smecu..mislim,kopa neko drugi za mene:)(maratonci:ovde jos neko kopa...ahahaaa
2023 08 23
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/837d30eff496ec23e1ac7730e1affb6a.jpg)
2023 08 23
ahahahahahahaah odusevila se i vec stavila na prodaju za duplo da jos i zaradi
2023 08 26
Kod mene u komšiluku jedna žena redovno vadi stvari, ostalo je samo da provalim gde prodaje.
2023 08 27
Mozda je to ista clanica
2023 08 28
Nije..koliko vidim clanica je iz Rume,ova moja je iz Valjeva
2023 08 28
Mislila sam na Vidu i milovanovic95. Zvuci mi neverovatno da imate dve komsinice koje love vase stvari po kontejnerima :')
2023 08 28
Naznaka za grad nije relevantna.. kod prevaranata posebno.
2023 08 28
Joj Božeee😭😭😭😭😭
2023 11 27
1 2