Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Odustajanje od kupovine na samom kraju dogovora

Naime, clanica se javila da kupi dva predmeta, trazila dodatne slike, ispostovala sam je naravno za sve kao i svakoga ko se javi da kod mene kupi bilo sta (merim sa svih strana, slikam i na sebi i na drugima ako treba), ostavila mi je svoje podatke a ja njoj svoje za uplatu, da bi mi posle 2 sata napisala kako odustaje od kupovine. Ja ovo smatram krajnje nekorektnim i bezobraznim ponasanjem i zanima me da li mogu da ostavim utisak? Da li se vama desavalo nesto slicno?
2023 08 22
Nažalost po pravilima sajta samo neutralnu... Neprijatno i ružno iskustvo ali imaćete ih još...🥲
2023 08 22
Lepo je što je uopšte i javila jer bilo bi mnogo gore da pošaljete, pa posle 20 dana da vam se vrati kad ne preuzme. Jako iznervira kad tako odustaju bezveze, ali dešava se...
2023 08 22
Što reče članica pre mene dobro je da je uopšte javila. Dešavalo se da se iscimam oko dodatnih slika...milion nekih odgovora i informacija i nema ni " hvala ali ne odgovara" Mislim da ne ide ni neutralnu da joj date javila se da odustaje.
2023 08 22
Svakako joj ne bih poslala pre nego sto mi legne novac, ali devojka/zena je bukvalno ostavila podatke svoje i onda javila da ipak nece, samo sam se zbog toga iznervirala. A kad ste vec pomenuli, da ne pricam o tome sto mi se xy puta desilo da slikam stvar iz 10 razlicitih uglova a da neko ni hvala ne kaze🤦🏼‍♀️
2023 08 22
Mene je tako devojka skoro kontaktirala za 3 predmeta, pa onda hoće samo jedan, pa ipak 2. Na kraju ostaje rezervacija do Petka. Razmenile smo podatke. Prolazi Petak i još nedelju dana, ona mi šalje poruku da se čujemo preko Vibera, kao izbrisale su joj se poruke. Ostavim joj broj, ona se javlja sa "Izvini zaboravih da javim, jel možeš od Ponedeljka da šalješ? " Odgovorila sam sa "Nema problema, cena je toliko, šaljem nakon uplate na račun (to smo već dogovorile i preko sajta). Ona odgovara sa "Može, važi" i tu joj se gubi svaki trag. Nije se udostojila ni da bilo šta javi. Iskreno nisam se ni trunku iznervirala, ovo je toliko učestalo postalo da svaki put kad neko pošalje upit očekujem sličan scenario. Iznenadi me kad mi se jave normalne i kulturne članice. 😅
2023 08 22
Ima takvih clanica koliko hoces, jave se, kazem im da ide slanje nakon uplate, razmenimo podatke . Neke jave nakon nekog perioda( nekoliko sati do jednog ,dva dana ) od dogovora da odustaju a neke se ne jave nikada. Svakako bezobrazluk
2023 08 23
Ima svašta... Meni se desilo da se dogovorim sve i da članica želi unapred da plati ali pošto sam rekla da plaća pouzećem ona je odustala, ne znam zbog čega 🤔, do toga da pristanem da spustim cenu a onda se ne javi.... 🤗
2023 08 23
> Anci86: > Ima svašta... Meni se desilo da se dogovorim sve i da članica želi unapred da plati ali pošto sam rekla da plaća pouzećem ona je odustala, ne znam zbog čega 🤔, do toga da pristanem da spustim cenu a onda se ne javi.... 🤗 Odustala je verovatno jer bi umesto 200din ,platila 370 plus 85 za povrat novca. Sto je skroz razumljivo i opravdano. I ja sama ne uzimam od osoba koje salju pouzecem,od kako je postarina postala skupa. To mi je posteno i treba razumeti.
2023 08 23
I meni članice bez utisaka redovno odustaju od kupovine, jer im naglasim da ću poslati nakon uplate. Ne bih da mi se paket vrati sa duplom poštarinom. Objasnim im da je i njima jeftinije tako i da ja za sve uplate pre slanja snosim troškove poštarine, ali ne vredi. Samo ispare... 🫠
2023 08 23
Nit ostavljam neutralnu, niti racunam nesto kao prodato dok ne legne novac (istina, oznacim kao rezervisano), smatram da je korektno sto se javila, cak relativno brzo... Ovde smo navikli da nakon milion slika, mera, dogovora, spustanja cene, samo ispare.
2023 08 23
> TatCat: > Nit ostavljam neutralnu, niti racunam nesto kao prodato dok ne legne novac (istina, oznacim kao rezervisano), smatram da je korektno sto se javila, cak relativno brzo... Ovde smo navikli da nakon milion slika, mera, dogovora, spustanja cene, samo ispare. Ja stvarno ne znam šta se ovo dešava. I svaki put kažem sebi da neću da slikam i mlatim se dodatno jer su cene ispod svakog nivoa, a onda pomislim da sam i ja sama na granici S/M, da ne pričam što Zaru nosim od XS do L i opet slikam, merim i BUKVALNO NIKAD TE NISU NIŠTA KUPILE.
2023 08 24