Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Trose mi se pare, ali...

Evo ja sam osmi dan spremna da potrošim pare na jedan predmet ali članica ne odgovara vrv je gadljiva na pare i drzim ih po strani u nadi da će možda odg... Ali dok čekam nju onako listajući, pare ovih dana same odlaze na predmete jako ljubaznih članica koje naravno odmah pristaju na saradnju. 😎🤗
2023 09 04
Moje iskustvo poslednjih mesec dana… Došla sam u Srbiju, samo sa patikama za trčanje i mišlju - ma ko će sad vući i sportsku garderobu to ću naći i ovako u Decathlonu i na krpicama za džabe. Srećom pa sam imala već nešto ovde. ,:) Googlam apsolutno sve moguće sportske radnje, tražim tačno određeni tip duksa / majice koju nosim na trčanju već dve nedelje, jer na krpicama mi ne izlazi ništa! Sajt je toliko pretrpan, jedva da stave dva taga po oglasu i kad krenete da tražite izlazi sve sem onoga što tražite. To su sati listanja, a onda kad uđem u opis oglasa, ne piše ništa! Nemam pojma da li imam bilo kakav džep gde mogu ubaciti ključeve, telefon a to su sve jako važne stvari ako se bavite nekim sportom vani. Debljina materijala, apsolutno ništa… Na kraju, moram baciti jako mnogo novca ali hajde makar ću potrošiti na nešto što mi 100% odgovara i što mogu probati i vratiti, na nekom sajtu. Ipak mi je žao što taj novac neću dati nekoj devojci na sajtu, kojoj je potrebniji nego lancu sportskih radnji…
2023 09 05
1 2 3