Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Zasto ne mogu da otvorim temu?

Ceo dan pokusavam da otvorim temu na forumu "Poklanjam". Da li samo meni ne radi posto vidim da su danas otvarale clanice teme?
2023 09 03
Meni se juce desilo isto. Pokusala sam da otvorim temu "Ponudite sami cene" i nije bilo trika. Na kraju sam odustala, danas nisam ni pokusavala...sajt je bas potonuo..
2023 09 03
Da li ste stavljale smajlije u naslov? To je meni bio problem kod otvaranja teme
2023 09 04
> meowangel: > Da li ste stavljale smajlije u naslov? To je meni bio problem kod otvaranja teme Jesam, probacu sada bez smajlija, hvala puno ne bih se toga setila 🤦🏼‍♀️😅
2023 09 04
Nema na čemu ☺️☺️
2023 09 04
Pozdrav 😄 mene zanima da li je potrebno da se pretplatimo tipa VIP članstvo ili bilo koje od ponuđenih da bi mogli otvarati teme ? I kako to uopšte ide?
2023 09 12
Pozdrav svima, napisala sam dugacak post sa puno fotografija da otvorim temu u podforumu "rukotvorine". Dobijam poruku da je forum "pun" ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/e1fa9941506f2ac60bdfaebb92323396.jpg) , da li se ovo desava i drugim clanovima koji ne uspevaju da otvore temu, ili je potreban odredjen broj postova pre nego sto se otkljuca spomenuti forum? Ili nesto trece... Hvala unapred na razjasnjenju ako ga ima
2023 09 21
Pozdrav svima, ne znam kkao da otvorim novu temu pa cu napisati ovde. Prinetila sam da se pojavljuju novi profili bez utisaka, imaju po jedan oglas, uglavnom su to MONA torbice po smesnim cenama, danas su 2 takva prevaranta raskrinkana, ali ja sma porucila sa treceg profila jednu torbicu, trazila sam snimak dobila sam, uplatila sam joj avans 1000 din i rekla je da mi danas salje torbicu medjutim kako ja da znam sta je u paketu koji mi salje kad u posti nece da mi daju da otvorim paket, ne daje mi se 7000 ne naku prevaru a u kutiji je recimo nista, pomoc sta raditi?
2023 09 21
Cao svima,ne mogu da okacim predmet niti odgovorim na poruku,ima li neko neki savet?hvala
2023 10 29