Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li vam otvaraju pakete u pošti?

Naime, danas sam slala paket u pošti u kome je bio sat, radnica koja radi na šalteru mi je rekla da mora da otvori paket da vidi da li je sve ok, da li je to stvarno sat i da nije polupan, jer kao žale se na poštu da im stižu polomljene stvari pa nam je rečeno da moramo da otvaramo pakete u kojima su takve stvari i uverimo se da je sve ok. Na šalteru pored mene je bio dečko koji je slao telefon, i njemu su isto rekli i otvorili paket koji je zapakovao da im preda. Da li ste imali takvih iskustava? Meni se to prvi put desilo danas. Moguće da su počeli da otvaraju od skoro. Koliko sam razumela ne otvaraju sve pakete, nego samo te skuplje koji mogu biti lomljivi.
2023 09 04
Ja sam danas slala garderobu kao CC i nisu mi otvarali... Verovatno samo lomljive pakete...
2023 09 04
Meni jesu kad sam slala za Kosovo i kad sam primala sa Kosova
2023 09 04
Meni nikad nisu otvarali, prvi put cujem za to
2023 09 04
Nikad sto se tice nakita.
2023 09 04
Dakle rešenje,” The pošte of Serbia” je da muče jadne žene na šalterima i nas sa otvaranjem paketa, a ne da se uvede civilizovana dostava? Uz to, kuriri padaju s nogu od posla i ne mogu biti manje plaćeni… A cene za slanje skroro duplo veće..
2023 09 04
Ja sam danas poslala 2 Cc paketa, niko nije zahtevao otvaranje, a ne znam ni kako bi uspeli, koliko sam ih izlepila 😂😂😂 Inace, meni se cini da sam negde procitala da se paketi predaju otvoreni samo kad je u pitanju slanje u inostranstvo…
2023 09 04
Kada se šalje paket za inostranstvo pravilo je da se dođe sa otvorenom kutijom pa je oni na licu mesta lepe nakon što su proverili sadržaj, ali za slanje na našoj teritoriji mi se nikad nije desilo, moguće da je neka novina...
2023 09 04
Ja sam slala u petak nisu otvorali.. Moguće da je to neka nova moda...
2023 09 04
Slala sam neku garderobu sto sam prodala i nisu otvarali
2023 09 04
Slala sam svasta i do sada nikada nisu otvarali .Saljem i cc pakete i post expres
2023 09 05
Pozdrav! Ovo mora da je nesto novo... I ja sam uvek slala SVE rucne radove sa naznakom LOMLJIVO...uvek tako saljem..da li ukrase,da li nakit i do sada mi nisu otvorili paket nijednom! Iskrena da budem - NADAM SE da ovo nece zaziveti,iz prostog razloga sto ja svaki paket pakujem kao poklon pa jos u dodatni karton pa u kesu da se ne osteti! Stvarno mi ne bi bilo uredu..da se sve to otpakuje...pa da moram opet sve ispocetka da pakujem. A za inostranstvo kad god sam slala nesto STALNO mi traze da bude otvoren da li paket..da li samo ona zuta koverta iliti pismo. Ovde u Subotici na bilo kojoj posti sam isto prolazila kada je upitanju slanje bilo cega preko. Iskrena da budem ni to mi cak nije jasno...zato sto smatram da ce propustiti paket kroz skener i da ce se videti sta je sadrzina. Al'sta je tu je... i tako je kako je... HVALA VAM sto ste postavili ovu temu...iskreno se nadam da to sa "OTVARANJEM PAKETA" nece zaziveti.
2023 09 11
Nisu mi nikad otvarali pakete, ali iskreno, koliko prevara ima, možda ne bi bila najgora stvar na svetu da krenu da otvaranjem. Mojoj poznanici su umesto kupljenog predmeta poslali ciglu. 😂
2023 09 15