Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Kvalitet fotografija?

Dobro vece, Primetila sam da je kvalitet nekih fotki koje sam okacila ocajan, sve je mutnjikavo, pokusala sam da ponovim oglas ali opet isto... Inace mi je kamera na telefonu jako dobra i nikad nisam imala problem sa tim. Pogledala sam i oglase koje sam okacila ranije, kao i nekih predmeta koje imam u omiljenim, cini mi se da su i one mutnije. Sad ne znam da li je do mog telefona, do sajta, ili sta se desava, da li su vase slike ok? Da li je mozda drugacije kad se ulazi preko kompjutera? (ja ga nemam, koristim samo telefon, pa me sad kopka do cega je) Hvala 💐
2023 09 10
Pogledala sam profil, fotografije su Vam super.😊 Koliko znam, sajt smanjuje rezoluciju i kvalitet slike kad je postavite, ima neko ograničenje za file size. Meni je isto tako, slika na telefonu i ovde totalno drugačije izgleda, ali su dovoljno dobre da se vidi predmet kako treba.
2023 09 11
Skontala sam, kad sam okacila bile su ok ali izvrnute naopako, isla sam na izmenu i okrenula ih kako treba, i onda sam videla da je mutno. 🤔 Bezveze za jedan sajt gde trebaju da se vide i detalji na garderobi i stvarima, da toliko unisti kvalitet fotki... Ali ajde, bitno mi da znam da nije do mog telefona, vec sam se uplasila 😄💐
2023 09 11
Uvek su fotke na sajtu daleko lošije nego uživo, nije do Vas..
2023 09 11
Meni su slike uvek istog kvaliteta i na kompu i na telefonu kada pogledam slike nisu mutne i tome slicno, desavalo mi se recimo par puta kada sam preuzela neke svoje slike sa sajta i sacuvala u telefonu e tada budu uvek mutne , ovako nisam to primetila. A sajt veovatno i smanji malo kvalitet slike, mada kod sebe ja to licno ne primecujem.
2023 09 12
I kod mene je takav slucaj, bilo da postavljam slike na profil bilo da ih saljem u inbox. Cesto se iznenadim sto mi se neki predmet dugo nije prodao kad znam koliko je prelep uzivo, a onda vidim koliko su mi mutne slike na oglasu i sve mi bude jasno 😂😂😂 Zato sam pocela da ubacujem kod za Zarine stvari putem kog clanice mogu da nadju te stvari na Zarinom sajtu
2023 09 16
Od kad sam na ppm sajtu, kvalitet fotki je katastrofa nekad toliko da se ne moze iscitati ni velicina nit ista to je dosta deprimirajuce, medjutim Izgleda da moramo da se naviknemo :) Posto se i onako onde nikakav boljitak nije desio vec samo ide nizvodno
2023 10 26