Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

U čemu je fora?

Pitaju za popust, same ponude cenu koja je značajno niža od istaknute, na koju pristanem i više se ne jave. Redovna je pojava, a ne izolovan slučaj.
2023 09 14
Mozda misle da su mogle jos nizu cenu da ponude jer ste pristali odmah na tu nizu, pa cekaju da se javite i ponudite jos nizu? Ili ako su nove, mozda su slale ponude na ko zna koliko adresa pa od svih prodavaca koji su pristali gledaju sta im je najpotrebnije. Ili su prosto dokoni i testiraju iz dosade za koliko je prodavac spreman da snizi.
2023 09 14
Desava se, meni ovih dana salju hocu da narucim i onda kad im trazis podatke i pitas ih kako zele slanje vise ih nema, sta je u njihovim glavama to samo one znaju nekad mi dodje da im posaljem bas to pitanje da vise razresimo tu misteriju
2023 09 14
Meni traže podatke za uplatu i onda odustanu od kupovine. Katastrofa..
2023 09 14
Ima i situacija gde dobiju info o ceni i merama, i onda krece dopisivanje, a kako stoji, ma znate ja imam velike/male grudi, pa ovo pa ono…romani nepotrebni. A necu da ubedjujem nikoga da kupi nesto. Napisem lepo i kulturno ‘’razmislite pa javite’’ , to me naprimer u poslednje vreme isto malo nervira. Jer ako napisem lepo ce Vam stajati, ispada da ubedjujem. Tako da ima svega
2023 09 14
> Moderna11: > Ima i situacija gde dobiju info o ceni i merama, i onda krece dopisivanje, a kako stoji, ma znate ja imam velike/male grudi, pa ovo pa ono…romani nepotrebni. A necu da ubedjujem nikoga da kupi nesto. Napisem lepo i kulturno ‘’razmislite pa javite’’ , to me naprimer u poslednje vreme isto malo nervira. Jer ako napisem lepo ce Vam stajati, ispada da ubedjujem. Tako da ima svega Da to se bas cesto desava 😕 Ja sam pocela na takve “imam veliko/malo [deo tela] “ da kazem samo da premere spram neke garderobe koja im valja pa da uporede mere. Uglavnom se ne jave vise, ali u nekim slucajevima nastave da insistiraju da ih “ubedim” da uzmu ili odustanu, stvarno svasta 😃
2023 09 15
> IsidoraC96: > > Moderna11: > > Ima i situacija gde dobiju info o ceni i merama, i onda krece dopisivanje, a kako stoji, ma znate ja imam velike/male grudi, pa ovo pa ono…romani nepotrebni. A necu da ubedjujem nikoga da kupi nesto. Napisem lepo i kulturno ‘’razmislite pa javite’’ , to me naprimer u poslednje vreme isto malo nervira. Jer ako napisem lepo ce Vam stajati, ispada da ubedjujem. Tako da ima svega > Da to se bas cesto desava 😕 Ja sam pocela na takve “imam veliko/malo [deo tela] “ da kazem samo da premere spram neke garderobe koja im valja pa da uporede mere. Uglavnom se ne jave vise, ali u nekim slucajevima nastave da insistiraju da ih “ubedim” da uzmu ili odustanu, stvarno svasta 😃 Za njih su idealni oni manji butici, kad spopadnu sa vrata "Izvolite jel treba neka pomoć?" Pa ako kažeš tražim npr. košulju tu si ga ugasila, vade sve moguće košulje "Predivna je draga", ti probaš, 3 broja veća "Ma super ti stoji" itd. Ja sam prestala da idem u te butike upravo zbog toga, svaki put nešto kupim samo da izadjem odatle 😂 Izgleda da neko baš voli to ubeđivanje 😅
2023 09 15
Hahahhah e upravo bas tako, slazem se. Valjda sam znas najbolje, ili mozfa idu na tu foru uzmi super ce ti stajati, evo snizicu jos 50%… nepottebno dopisivanje, pri tome iako im odgovoris na sve potrebne info na kraju ne kupe, samo isceznu
2023 09 15
Meni nije baš najjasnije u čemu je fora, neke članice pišu u onim forumima da su za razmenu ili im stoji na profilu i kad udjem pitam, odgovaraju onako u 3 reči NE RADIM RAZMENU... Pritom ni neki konkretni odgovor tipa ne bih sada ili ne dopada mi se nista kod tebe... Bas mi nije jasno. Ja ne radim razmene ali i kad pita neko kažem da ih ne radim ili ako baš ima nesto dogovorimo se... 🤔🤔🤔
2023 09 15
> mmikalacki: > Pitaju za popust, same ponude cenu koja je značajno niža od istaknute, na koju pristanem i više se ne jave. > Redovna je pojava, a ne izolovan slučaj. Isti slucaj i kod mene☹️
2023 09 15
Evo i kod mene, clanica se loguje na sajt, ali nista… A bila je tako entuzijasticna 😂😂😂: ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/34a6c9a94496edc91e3a6c238c5c6fad.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/8b27da93e47e71d0d52add4bee6c40cc.jpg)
2023 09 16
Nazalost, to je standardna pojava na sajtu… Devojka mi se javila za pantalone sa mog profila, pricale smo gde i kada bismo mogle da se nadjemo, pa je samo prestala da odgovara iako redovno ulazi na sajt. Ovo je samo jedan od skorijih primera iz mog iskustva. Ne mozemo da promenimo takve stvari, ali mozemo da se potrudimo da to ne shvatamo licno i da ne skidamo oglas sa sajta dok ne dodje do uplate/prodaje 😊
2023 09 16
Tako je jedna htela da kupi jaknu kod mene, rece uplacujem do cetvrtka. Nista nisam pisala, sacekala je 10 dana da vidim da li ce se javiti. Posaljem poruku da li ste odustali, nije odgovorila. Ne znam zasto je toliko tesko napisati - da, odustala sam. Kao da su pojedine clanice mutave.
2023 09 16
> ubavkam: > Tako je jedna htela da kupi jaknu kod mene, rece uplacujem do cetvrtka. Nista nisam pisala, sacekala je 10 dana da vidim da li ce se javiti. Posaljem poruku da li ste odustali, nije odgovorila. Ne znam zasto je toliko tesko napisati - da, odustala sam. Kao da su pojedine clanice mutave. Zapamtis je i sledeci put ti budes mutava kad se ona javi. Napravi neku svoju listu i pored njihovih imena objasnjenje. Najbolje se nauci kad dozive isto to sto rade
2023 09 16
> Esprit21: > Zapamtis je i sledeci put ti budes mutava kad se ona javi. Napravi neku svoju listu i pored njihovih imena objasnjenje. Najbolje se nauci kad dozive isto to sto rade Sta cini iskustvo kod nas koje smo dugo na sajtu :-) Od pre par meseci sam i ja napravila listu sa kratkim podsetnikom na takve clanice...sreca nema ih mnogo i sve koje su na listi (gle čuda) nisu nikad od mene kupile a umele su da budu ili jako drske ili vrlo nezahvalne (besmislena pitanja/uzimanje podataka za uplatu/rezervacije a onda ni "zbogom"ni "hvala") - pa da me ne bi jos koji put "preveslale" i trosile uzaludno moje zivce i vreme, lepo sam ih pobrojala :")
2023 09 16
1 2