Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Novi profil

Zdravo svima, od skoro sam ovde i zanima me da li postoji neki način privući mušterije? Pretpostavljam da se malo ko usuđe kada vide da neko nema ni jedan utisak, da naruče od takvih profila, pa da li ima poente nastavljati. I imam situaciju, da sam nekoliko poruka dobila i kada odgovorim od tih ljudi ni traga ni glasa, čak i kad sam ja nekom poslala nešto nisam dobila odgovor. Da li se to dešava još nekom? Hvala unapred 😊
2023 09 18
Zdravo i dobro došli! 🌹 Jeste nezgodno kad neko nema nijedan utisak, ali od nečeg se mora početi. Predlažem da npr. nešto kupite ili da nešto poklonite, kako biste stekli prve utiske. Što se tiče neodgovaranja na poruke, nije do Vas. Bezobrazluk i nekultura vladaju ovim sajtom. Srećno! 🎀
2023 09 18
Hej, zdravo i dobrodošla na krpice! 😊 Za početak, naravno da je teže zadobiti poverenje i prodati nešto kada nemaš utiske ali to ide polako. Ovde smo svi počeli sa 0 utisaka. Mislim da je najbitnije da imaš dobre slike, i lepe stvarčice ukoliko se nekome svidi svakako će ti pisati. Uz korektnu i otvorenu komunikaciju, bez zavlačenja ili čega već nema na ovom sajtu što se tiče prevara mislim da nećeš imati problem. Naravno, kada imaš više utisaka da je lakše. Što se drugog dela tiče - da članice postave pitanje pa da “ispare” bez traga, to je ovde kao dobar dan, tako da navikneš se da odgovoriš na ono što te pitaju ako smatraš da treba a ostalo nije na tebi. Možeš i da preletiš forum, tu uvek ima tema gde su članice koje su dugo tu pisale o svemu od prevara, do različitih fenomena krpica ali i o tome šta privlači kupce. Vremenom, shvatićeš sve sama i imati neki svoj način i slikanja, i prodaje, kupovine itd. Srećno!
2023 09 18
Dobro nam došla🥰 Ja ću ti dati moj primer... Na sajtu sam dugo ali sam prvih 5,6 utisaka stekla na kupovinu i možda ako je jedan bio poklon. Nakon toga me dugo nije bilo, iako sam imala par stvarčica u ponudi, baš je bio slab odziv i izgubila sam volju.. Posle 3,4 godine sam saznala za forum i foru da je najbolje biti aktivan, stalno kačiti nešto i to najradije posle 20h ili rano ujutru...Krenula sam od dosade u trudnoći da kačim svoje sve stvarčice (po 15ak artikla dnevno) i uvidela sam da to pali, pa sam pokupila od sestara, tetke, mame i ubrzo sam prešla 100tku, bukvalno kroz par meseci. Tako da eto, moj savet je isti kakav sam ja dobila. Kači što češće po malo, budi aktivna i uspećeš. 😊😊😊
2023 09 19
Nisam ekspert, ali sad sam bacila pogled na tvoj profil i vidim da su ti cene pristupačne što je veliki plus, slike su ti jasne. Možda da dodaš još predmeta jer dosta njih uzme po 2, 3 stvarčice jer im je isplativije tako zbog ptt-a. A i dodaj u opisu profila da radiš lična preuzimanja ukoliko želiš zbog lakšeg poverenja. 😃
2023 09 19
Hvala vam svima🫶🏼🫶🏼
2023 09 19
Ja sam na primer stavila da clanice koje su proverene mogu kupiti artikl pa platiti posle otvaranja istog 🤔
2023 10 18