Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li neko zna koji je rok za podizanje novca preko postnet uputnice?

Da li neko zna koji je rok i postoji li uopšte rok za podizanje novca preko postnet uputnice? Zaboravila sam da podignem novac ima 2 meseca, srećom nije neki iznos.
2023 09 19
Rok je 30 dana, mislim da posle toga nije moguce podici
2023 09 20
moguce je i nakon 30 dana,samo mora radnik da pozove neki racunski centar da im daju brojeve uputnica
2023 09 20
> florida: > moguce je i nakon 30 dana,samo mora radnik da pozove neki racunski centar da im daju brojeve uputnica Eto naucih nesto novo, a toliko godina prodajem ali ovo nisam znala.Hvala za info ♥️
2023 09 20
Da li znate mozda da li moze da se pokupi novac ukoliko sam izbrisala poruku od poste slucajno sa telefona? Da li ima Sanse nekako?
2023 09 20
A nemam poruke "bekapovane" u mobilnom 😓😓
2023 09 20
Kupina, nije mi se to desilo, ali mozda mogu da te nadju u sistemu po broju telefona
2023 09 21
> Lanana: > Kupina, nije mi se to desilo, ali mozda mogu da te nadju u sistemu po broju telefona Pokusacu, hvala! :)
2023 09 21
> Kupina: > Da li znate mozda da li moze da se pokupi novac ukoliko sam izbrisala poruku od poste slucajno sa telefona? Da li ima Sanse nekako? Noviji telefoni drze sve 30 dana u recycle binu pre nego sto se obrise
2023 09 21
> Esprit21: > > Kupina: > > Da li znate mozda da li moze da se pokupi novac ukoliko sam izbrisala poruku od poste slucajno sa telefona? Da li ima Sanse nekako? > Noviji telefoni drze sve 30 dana u recycle binu pre nego sto se obrise Hvala, proslo je vise od toga izgleda da nema nade :D
2023 09 21