Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Moda /

Magnum Brand?

Da li ste kupovale Magnum Brand garderobu, kakvi su utisci? Google recenzije su im loše, ali ne uzimam ih baš za ozbiljno jer niko nije napisao komentar/obrazloženje za negativnu ocenu. Imaju predivne komplete u mom fazonu, pa razmišljam da kupim neki. Jaknice su oko 15.000 din, da li vrede?
2023 09 23
Ja imam jedne helanke od njih koje su ono ok, nista specijalno. Prebudzene cene, ne znam kakva je usluga u butiku, online je uzasna. Pitala sam za cenu jednog artikla negde uvece. Videla sam da je seenovano pitanje. Kroz par sati sam poslala upitnik misleci da su eventualno zaboravili da mi odgovore. Da bih ujutro dobila glasovnu poruku verovatno gazdarice sponzoruse kao kakav je to nacin, sta ja njima upitnike saljem, zna se radno vreme upita. Da napomenem da nigde nikakvo radno vreme nije pominjano, da je pitano preko instagrama i da je to prvi put da sam dozivela takvo iskustvo. Kada sam je lepo pitala, a gde je to obavestenje o tome kada sta treba da se pita, ona je slozila neku desetu pricu jer je shvatila da zaista nema nikakva napomena o tome i blokirala me. Najgora moguca online saradnja ikada za mene, a kupujem online vec 10 godina. Ne bih im dinar jedan ostavila zbog stava, a stvari jesu lepe, ali da bas toliko vrede, daleko od toga. Ima manjih brendova koji nesto slicno proizvode, to je sve od skube pretezno i nije neka nauka da se sasije samo ako neko zna. Na stranu moje iskustvo sa njima, ali generalno ne znam nikog da je bas fasciniran njihovim stvarima i da im je verna musterija. Oni samo brend prodaju i to je to. Kao i mnogi
2023 10 27
Takodje,nezadovoljna . Za te pare los kvalitet ,slozila bih se u vecini sa prethodnim komentarom.Imam njihovu garderobu ali vise ni dinar ne bih dala,iskreno.
2023 11 01
I ja se slazem za komunikaciju, ekstremno losa, moras par puta da pitas da ti odgovore na konkretno pitanje.
2023 11 03
Imam jedne njihove helanke,nista specijalno za tu cenu,a komunikacija ne daj Boze da pitas nesto,cudi me i kako uopste imaju misterija... Cak kad uporedim njihove i Oysho helanke,bolji sav i materijal su Oysho od 1200 dinara.
2023 11 04
Ja imam par njihovih decijih stvari... Stvari k'o stvari, nista posebno, kao i sve drugo... Za te novce to nije neki ekstreman kvalitet. Kao i obicno, placa se brend...
2023 11 07
Imam neke helanke ali mi nisu nista posebno sto se kvaliteta tice.
2024 01 19