Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li je novo i nekorisceno

https://mojekrpice.rs/items/zene/10025488/sinzeno-philips-easy-hairstayles-with-jonic-care Znam da je ko zna koliko puta pokrenuta tema da li je zaista novo i nekorisceno... Interesovala sam se za predmet i na cetvrtoj slici sada kad sam detaljnije pogledala kao da se vide slike, pa me zanima da li to vidi jos neka clanica......
2023 09 26
Korišćeno sigurno jeste u svrhu provere ispravnosti. Ako mu je cena u radnjama dva i po puta vise, a koriscen je npr. par puta i radi perfektno, ne znam sto bi polemisali, jer predmet može npr. biti ogreban i od pomeranja. Koliko je korišćen, ne znamo. Ko je sumnjičav, bolje da plati ceo iznos u radnji i dobije garanciju, ne možemo traziti dlaku u jajetu i da bude džabe, da radi narednih deset godina i da izgleda spolja kao da nije taknut. Neki predmeti izgledaju bolje uživo, a neki su doterani na fotkama. Ovde je uvek kupovina na sreću, ja se npr. preračunam koliko mogu da prezalim novca i u skladu sa tim kupim na sajtu ili u prodavnici. Moze se traziti snimak svakako
2023 09 26
Članica verovatno misli na dlake, ali je autocorrect prepravio u "slike". Uglavnom ja ih vidim. Svakako nije u redu staviti "novo bez etikete" ukoliko je korišćeno, navesti u opisu da je "samo otvoreno" a na slikama se vidi kosa na četki.
2023 09 26
> Her_Fashion: > Članica verovatno misli na dlake, ali je autocorrect prepravio u "slike". > Uglavnom ja ih vidim. > Svakako nije u redu staviti "novo bez etikete" ukoliko je korišćeno, navesti u opisu da je "samo otvoreno" a na slikama se vidi kosa na četki. Hvala Na to sam i mislila Niko ovde ne trazi dlaku u jajetu, vec samo trazimo iskrenost. Ako je novo nekorisceno onda je novo nekorisceno a ne probano i prodaje se sa necikom kosom....
2023 09 26
> jacaikaja: > Korišćeno sigurno jeste u svrhu provere ispravnosti. Ako mu je cena u radnjama dva i po puta vise, a koriscen je npr. par puta i radi perfektno, ne znam sto bi polemisali, jer predmet može npr. biti ogreban i od pomeranja. Koliko je korišćen, ne znamo. Ko je sumnjičav, bolje da plati ceo iznos u radnji i dobije garanciju, ne možemo traziti dlaku u jajetu i da bude džabe, da radi narednih deset godina i da izgleda spolja kao da nije taknut. Neki predmeti izgledaju bolje uživo, a neki su doterani na fotkama. Ovde je uvek kupovina na sreću, ja se npr. preračunam koliko mogu da prezalim novca i u skladu sa tim kupim na sajtu ili u prodavnici. Moze se traziti snimak svakako Nije realno stanje i opis kao za 90% stvari ovde. Korisceno sigurno jesta kako ste naveli aopus kaze drugacije. Niko nema para za bacanje, van pameti mi je da se preracunam koliko para cu prezaliti ako ti neko uvali koriscenu stvar a naveo kao novu sa sve dlakama.....
2023 09 26
"apsolutni neupotrebljavan", kaže prodavac. po vra ča ču :(
2023 09 26
Pa dobro, malo se počešljala.. 😂
2023 09 26
"Samo otvoren i apsolutno neupotrebljavan" a one dlake mora da su fabrički tu
2023 09 26
Pa dobro, mozda kosica ide gratis kao poklon 🤗
2023 09 26
Ako je isproban da li i kako radi, logično je da ima kose, jedino sto je mogla kosa da se očisti.
2023 09 28
> jacaikaja: > Ako je isproban da li i kako radi, logično je da ima kose, jedino sto je mogla kosa da se očisti. navedeno da je "samo otvoren". :D
2023 09 28
> jacaikaja: > Ako je isproban da li i kako radi, logično je da ima kose, jedino sto je mogla kosa da se očisti. Kao da Vi prodajete
2023 09 28
> makilis: > > jacaikaja: > > Ako je isproban da li i kako radi, logično je da ima kose, jedino sto je mogla kosa da se očisti. > Kao da Vi prodajete Garantovano je to u pitanju 🤔 Zasto je niste pitali otkud dlake, ako je neupotrebljavan i kako moze da tvrdi da je ispravan, ako nije isproban, jer demantuje samu sebe? Ako je neko vidovit, neka piše u temi da li je korišćen jednom kratko ili pola godine 😊
2023 09 30