Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Loše iskustvo, ali..

Ne na ovom sajtu. Probala sam da prodam naočare preko jedne IG stranice. Devojka nije preuzela, vratio mi se paket i poštarina 1300 din, dok mi se na krpicama nikada tako nešto nije desilo za sada. Ako budete pokušavale da prodajete preko tih stranica samo uplata unapred uz insistiranje, iako ne praktikuju.
2023 09 27
Pa i ovde se na žalost to dešava.
2023 09 27
To jeste. A ovo je bilo bukvalno zavlačenje, svaki dan ide sutra u poštu da podigne paket 🤦‍♀️
2023 09 27
Ljudi su svuda isti... Nažalost se svuda to dešava...
2023 09 27
Evo i meni sad jedna na instagramu ne preuzima i folira se da nema vremena već 10. dan. Ma samo ti nemaj vremena, eno te na crnu listu pa sad ne moraš da uzmeš. A isto tako i jednu devojku ovde čekam, masnicq upisana. Nažalost nisam videla jednu negativnu kod nje u vezi nepreuzimanja paketa. A ironično je što su uvek to one koje pišu najljubaznije i tepaju ti kao drugarici, "draga mojaa" i fazoni...
2023 09 27
Ne znam šta da kažem, to je bezobrazluk. Ili uzmi nešto, ili ne. Ovde npr. stvarno nisam imala loših iskustava, ali uplata unapred. Nekome ko ne može drugačije, izađem u susret da bude pouzećem. Mada mislim da ni to više neću praktikovati.
2023 09 28
> darkacademia: > Evo i meni sad jedna na instagramu ne preuzima i folira se da nema vremena već 10. dan. Ma samo ti nemaj vremena, eno te na crnu listu pa sad ne moraš da uzmeš. A isto tako i jednu devojku ovde čekam, masnicq upisana. Nažalost nisam videla jednu negativnu kod nje u vezi nepreuzimanja paketa. A ironično je što su uvek to one koje pišu najljubaznije i tepaju ti kao drugarici, "draga mojaa" i fazoni... Jel ta negativna od mene? Nesto mi poznato to masnica
2023 09 28