Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Muškarci na Krpicama

Znam da ljudi postavljaju predmete za muškarce, ali ima li ih uopšte (u ulozi kupca)? (Ne računam nošene čarape za 100 eur i slično 😂) Ja sam postavila par muških stvari (od supruga) , nisam imala nekih upita za njih. Da li vi kupujete ovde i za vaše partnere? Ne znam da li se isplati uopšte postavljati muške stvari, pa eto da pitam za iskustava 😊
2023 10 02
Vise sam imala upita od muskaraca za moju nosenu obucu nego za tatine skoro nove cipele koje sam okacila 😂 a cak ni njih nije bilo toliko puno
2023 10 02
Pretpostavila sam da je tako 😂
2023 10 02
Ja sam prodala helanke jednom drugom zensku majicu uglavnom muskarci koji nose zensku odecu sto je meni normalno posto inace poznajem takve osobe tako da ima ih, a sto se muske odece tice uglavnom sam prodavala komade koje zene mogu da nose dukseve i to
2023 10 02
Od žena sam imala upite za muške stvari ali ih nisam prodavala. Pre 2,3 nedelje sam prodala muškarcu dečiji šorts (zajednički profil muža i žene ali muškarac piše), a ranije sam prodala minđuše nekom liku za poklon ženi i čak me častio 100din bez ikakve pompe i preterane "ljubaznosti". Svakako sam ostavila te oglase i kačiću na dalje ali generalno im se neću posvećivati.
2023 10 02
Kupila sam na krpicama patike za brata, ali su mu bile male pa sam ih prodala. Kupila sam i neke šorceve za muža i brata, koji su bili preveliki, tako da baš i nemam sreće sa kupovinom muških stvari.
2023 10 02
Desava se da vide nesto na mom profilu, verovatno im izadje dok guglaju, uglavnom setove nakita za parove, zele da kupe, naprave profil, ali ocigledno ne znaju da ga koriste 😄 stisnu zelim i nikada vise ne udju na profil 😄
2023 10 02
Prodavala sam muškarcima i ovde, ali na kupujem prodajem su oni ciljna grupa tako da je bolje muško tamo kačiti, mada je bilo i da žene kupuju nekome ovde.
2023 10 02
Ja postavim kad imam, 'leba ne jede :)
2023 10 02
> DoliBlack: > Prodavala sam muškarcima i ovde, ali na kupujem prodajem su oni ciljna grupa tako da je bolje muško tamo kačiti, mada je bilo i da žene kupuju nekome ovde. Čula sam to za KP, probaću da postavim i ovde i tamo pa šta bude.
2023 10 02
Ja sam kupila pre jedno 2 meseca mom muzu fenomenalnu musku kosulju🤗
2023 10 02
Ja sam prodala jedne muške sandale iz Bershke letos ženi. Inače ništa drugo nije baš išlo, pa više ni ne kacim...
2023 10 02
Ja nisam kupovala muške stvari ovde. Postavila tri džempera i od toga prodala dva. Za jedan mi se javio ovde baš na krpicama muški kupac, a za drugi nekoliko njih, ali na viber, ne znam jesu li oni imali naloge. Za treći mi se javila jedna žena, jer joj se učinilo da je ženski, pa ga nije kupila kad je dobila dimenzije. :D Inače, sva tri su od mog momka, ta dva koja sam prodala je obukao po jednom-dva puta i oprani su, a ovaj što mi je ostao, nije nikad nosio jer mu je kupljena je pogrešna veličina, samo je opran. Ako nekoga zanima, ovaj džemper je u pitanju: https://mojekrpice.rs/items/muskarci/10426609/maslinasto-zeleni-dzemper
2023 10 02
> ananastasijevic: > Ja postavim kad imam, 'leba ne jede :) Realno :')
2023 10 02
Ja sam u vise navrata prodala muskarcima neke zenske stvari, torbe, ogrlice, devojkama se svidelo pa za poklon, ili traze tako nesto za devojku. A muške stvari nikad nista. To na kp ide više
2023 10 02
1 2