Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Zara Fenomen Pt. 2

> SvetlanaRadic: > Bravo! Sve ste rekli 👏👏👏👏 ne znam šta je Helgina odeća "prljavija" od prosečnog komada odeće u Zari koje imaju fleke od pudera, poderane rajsferšluse i prašinu koju su pokupile s poda. Takvih komada u second hand-u uvek ima najmanje i najjeftiniji su jer su felerični. Ja videla višeslojnu haljinu od poliestera u Zari sa skroz odvaljenim rajsferšlusom sa strane, uredno košta 5000 Da se podsetimo I šuge u Zari u CG od prošle godine 😅 Mada istina je da naši 2nd handovi i oni po Evropi ne mogu sa se porede, generalno sva garderoba koja stigne do nas bilo 2nd hand ili nova je lošijeg kvaliteta. O izboru tek da ne govorim. Ovde ima par komercijalnih prodavaca koji prodaju 2nd brendove poput LV, Prada, Gucci i slično, dosta njih u užasnom stanju po cenama od 200+ eur. Često gledam na YouTube-u Street style, Vogue npr. dovodi poznate ličnosti i radi "reaction" video. Devojke imaju torbe tipa Balenciaga, Prada itd koje su thrifted, kupljenje za male pare i u odličnom stanju. Ovde bi to prodavali za 1000 eur minimum 😅 Na kraju samo da kažem, ispade da je Zara užas, moram da se složim sa @MissDiva, imaju i dobrih stvari. Ali je činjenica da se brend, ako se uopšte tako može nazvati, tretira kao da je mnogo bolji od realnog stanja.
2023 10 11
1 2 3