Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Uvaljen dzemper sa rupama, nedostaci nisu navedeni u opisu

> MissDiva: > Pa dobro sad, nećemo preterivati, žena verovatno nikad nije videla u radnji takav džemper, ne zna da je to trend trenutno, pa je pomislila da joj je uvaljen džemper koji je oštećen. > Da je znala, ne bi sigurno ovoliko šokirano reagovala. > Obrisaće negativnu i to je to. Nek se izvini devojci zbog nesporazuma. Svakom od nas se može desiti da pogreši. > A džemper će sigurno biti nekome fora. Eto možda se javi neko za kupovinu. Slažem se od reči do reči. 🫶🏻
2023 10 10
Skroz u trendu, a i neka od ovih 6 zainteresovanih ce ga verovatno kupiti, tako da ce se lako prodati..JedanVuk je verovatno pogresila...
2023 10 10
Ovo je definitivno fazonski, bilo je i dukseva na tu foru sa rupama, pre par godina je bas bilo aktuelno
2023 10 10
Ja sam imala slicnu situaciju sa bez dzemperom koji mi se ucinilo da ima fleke, a ustvari je mestimicno prosaran braon sjajnim koncem, isto je rupicast... Obozavam ga preko kosulje. :)
2023 10 10
Da nije fabricki, ne bi ostalo na tome, nego bi se rasio do kraja.
2023 10 11
Jedan vuk i inace olako deli negativne, vidim da je ostavila negativan utisak clanici "jer je rekla da zeli predmet, a onda se vise nije javila" :')
2023 10 12
> TatCat: > Jedan vuk i inace olako deli negativne, vidim da je ostavila negativan utisak clanici "jer je rekla da zeli predmet, a onda se vise nije javila" :') E to donekle i da razumem... :') :') :') :')
2023 10 12
1 2