Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pomoc-brisanje oglasa

Drugari,moze li mi neko detaljno objasniti kako da postavim oglas za set-parfem,mini parfem i losion za telo,posto mi je oglas obrisan.Iscitala sam pravila,ali i dalje ne razumem zasto je moj oglas obrisan,a ima puno tih setova novih na prodaju koji nisu obrisani? Set je nov,u kutiji,oznacen kao "novo sa etiketom" uslikan je barkod sa kutije,ne razumem gde sam pogresila,pa ako neko zna da mi kaze sta da uslikam ili napisem uz oglas,a da ne bude obrisan. Hvalaaaaaa!
2023 10 13
Ali,kako ne vole,a pogledajte koliko parfema ima za prodaju.Novi,upakovani,otpakovani,ovakvi,onakvi,ne razumem sta je poenta...I ja sam pisala adminu,jos uvek cekam odgovor.Ako je zabranjeno nije problem,ali kako zabranjeno kad ima na sajtu 🙉
2023 10 13
Batch kod mora biti i slikan i napisan u oglasu.
2023 10 13
Hvala puno za info,napisacu u oglasu,mada evo listam opise drugih clanica,puno njih nije u opisu stavilo kod,ali ako bas meni nece pustiti oglas zbog toga upisacu ga.Vama hvala puno na savetu :-*
2023 10 13
Ne bar kod, nego batch code. Pogledajte malo bolje na kutiji to su obično kombinacije slova i brojeva jedan kratak kod. To uslikate i dodatno u opisu napišete. Možete pogledati kod mene, imam jedan parfem koji mi nije obrisan, tako da sam valjda dobro uradila. ,:) Nikad se ne zna! Prodavala sam i neotpakovan set kozmetike, isto sam batch code upisala u opisu i uslikala. To je bilo isto ok tada, nije obrisan oglas… I meni ništa nije bilo jasno, ali šta da radimo, svi se nekako snalazimo sa tim pravilima.
2023 10 13
Ako imate losion/kremu i sl.mora se navesti rok trajanja,na primer 6-12meseci od otvaranja zavisi sta piše na kutiji/ambalaži,za parfeme batch slikati i napisati u oglasu,nemora rok trajanja. Tako je bar meni objasnio AdminMk
2023 10 13