Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Sve gore i gore

U poslednje vreme izgleda ili ja nemam srece sa prodavcima i stvarima koje narucujem preko krpica, ili su ljudi poludeli! Godinama sam na sajtu i nikad nisam imala ovako losa iskustava za redom.. Prvo mi je jedna clanica poslala fejk levis farmerke (oko 10 dana nam je trebalo da se dogovorimo oko kupovine), jos sam je zamolila da posalje kao CC paket, a poslala mi je Aksom i rekla da nikad nije cula za CC paket (na kraju sam isla da joj vratim farmerke i vratila mi je novac sto je pozitivno). Druga clanica koju sam pitala da li duks ima ostecenja rekla je da nema (posle nedelju dana sam dobila odgovor) i pitala me za podatke za slanje, dala sam joj podatke i zamolila je da mi napise broj racuna da mogu da joj uplatim novac, na sta ona nista nije odgovorila vec mi poslala paket da platim pouzecem, bukvalno nisam mogla da verujem sta se desava, i najjace na kraju kad sam podigla duks, videla sam da je isaran hemijskom sto se nije videlo na slikama niti je bilo gde navedeno, na sta mi je clanica rekla da ga operem u ves masini i da to nije ostecenje.. Bukvalno mi dodje da prestanem da kupujem preko sajta jer ne znam vise kako da procenim ko je iskren, a ko je spreman na glupe prevare za male pare.. E sad, mene zanima da li jos neko ima ovakva iskustva? i da li biste ostavili negativnu ocenu za takve saradnje?
2023 10 16
Obe situacije su za negativne ocene. Druga situacija je posebno sramotna, poslati nesto strokavo i praviti se da je to skroz ok... Zelim da znam ko je doticna, da kao kupac izbegnem saradnju. Fuj.
2023 10 16
Kad neko ne odgovara na poruke danima, znaci da ovo ne shvata ozbiljno i da je bolje ne saradjivati.
2023 10 16
> jacaikaja: > Kad neko ne odgovara na poruke danima, znaci da ovo ne shvata ozbiljno i da je bolje ne saradjivati. Izgleda da cu to nauciti na tezi nacin... nekad mi se neka stvar toliko svidi da sam spremna da cekam, i na kraju kad ispadne da nije onako kako je clanica opisala bas se iznerviram, bukvalno ne znam sta ce mi to u zivotu, samo bacam pare na postarinu i na garderobu koju ne mogu da nosim posle...
2023 10 16
> DzoDzo: > Obe situacije su za negativne ocene. > Druga situacija je posebno sramotna, poslati nesto strokavo i praviti se da je to skroz ok... Zelim da znam ko je doticna, da kao kupac izbegnem saradnju. > Fuj. https://mojekrpice.rs/aleksandraa043-317482 najgore od svega je sto nije rekla da nema racun nego poslala paket na svoju ruku, rekla je da ce mi uplatiti razliku (postarina sa otkupom je 400 din, planirala sam da platim 200), iz principa sam trazila, jos nije legla uplata tj ne znam ni da li ce uplatiti, al cekam malo pa cu ostaviti zasluzeni utisak
2023 10 16
Nisam u Srbiji pa kupujem i prodajem na sajtu koji je za sest evropskih drzava. Nista bolje nije. Vecinu stvari oznace kao novo pa nekad u tekstu napisu da je ipak noseno nekoliko puta, nekad ni to. Na poruke o dimenzijama retko ko odgovara. Imam sigurno vise od trideset poruka na koje nikad nisam dobila odgovor. Uglavnom pitam samo za sirinu struka ili duzinu, zavisi sta hocu da kupim. Do sad sam dobila haljinu sa rupom ispod pazuha, patike za koje je pisalo da su nove, stigle prljave. Jaknu za koju je bilo navedeno da je nosena dva puta, u paketu je poslala pismo gde pise da je ona nosila dva puta ali je kupila polovnu. Cisto obmanjivanje kupca. Sreca pa je bez ostecenja. Sajt je odlican, nema sanse da te neko prevari jer se novac prebacuje prodavcu tek kad kupac potvrdi da je sve u redu. Samo sto su clanovi u vecini uzas.
2023 10 16
> absanja: > > DzoDzo: > > Obe situacije su za negativne ocene. > > Druga situacija je posebno sramotna, poslati nesto strokavo i praviti se da je to skroz ok... Zelim da znam ko je doticna, da kao kupac izbegnem saradnju. > > Fuj. > https://mojekrpice.rs/aleksandraa043-317482 > najgore od svega je sto nije rekla da nema racun nego poslala paket na svoju ruku, rekla je da ce mi uplatiti razliku (postarina sa otkupom je 400 din, planirala sam da platim 200), iz principa sam trazila, jos nije legla uplata tj ne znam ni da li ce uplatiti, al cekam malo pa cu ostaviti zasluzeni utisak A posle bi kukala da nisi podigla paket koji je poslat bez ikakve potvrde da ti odgovara pouzece.
2023 10 16
> DDAlex: > Nisam u Srbiji pa kupujem i prodajem na sajtu koji je za sest evropskih drzava. Nista bolje nije. Vecinu stvari oznace kao novo pa nekad u tekstu napisu da je ipak noseno nekoliko puta, nekad ni to. Na poruke o dimenzijama retko ko odgovara. Imam sigurno vise od trideset poruka na koje nikad nisam dobila odgovor. Uglavnom pitam samo za sirinu struka ili duzinu, zavisi sta hocu da kupim. Do sad sam dobila haljinu sa rupom ispod pazuha, patike za koje je pisalo da su nove, stigle prljave. Jaknu za koju je bilo navedeno da je nosena dva puta, u paketu je poslala pismo gde pise da je ona nosila dva puta ali je kupila polovnu. Cisto obmanjivanje kupca. Sreca pa je bez ostecenja. Sajt je odlican, nema sanse da te neko prevari jer se novac prebacuje prodavcu tek kad kupac potvrdi da je sve u redu. Samo sto su clanovi u vecini uzas. Slazem se, sta god da kupim ima bar neko sitno ostecenje, tackicu, rupicu itd, a nekad je cist bezobrazluk, evo jos nekoliko primera: jedna clanica mi je prodala teget haljinu sa delovima koji su jako vidljivo izbledeli od sunca, a pitala sam je da li je izbledela jer tako izgleda na fotografijama, ona je rekla ne nego se tako prelama svetlo.. jos jedna clanica mi je prodala sesir za koji je napisala netacne mere, kada sam ga premerila kuci i poslala joj fotografije gde se vidi da je obim mnogo manji nego sto je navela nije htela da uvazi svoju gresku, bukvalno jos milion takvih situacija... Postavlja se pitanje da li ima smisla podrzavati sustainable fashion, ja iz tog razloga volim da kupujem polovnu garderobu, smatram da moze da se nadje kvalitetnija garderoba nego ona koja se danas prodaje po trznim centrima a da se pritom manje doprinosi globalnom zagrevanju itd, ali ocigledno je tesko sa pojedinim prodavcima ostvariti iskrenu komunikaciju..
2023 10 16
Sve više i više ljudi se bavi prodajom online a nemaju pojma nit kako se trguje, nit kako kurirske službe funkcionišu a još manje šta je second hand prodaja - samo da se zarade pare pošto poto i ne zanima ih ništa drugo... vidi se i po sve većem broju prevara i komercijali koja je zatrovala sajt
2023 10 16
Zato volim najviše u dobar SH da udjem, vidim uživo i probam, a cene niže nego na sajtu
2023 10 16
> jacaikaja: > Zato volim najviše u dobar SH da udjem, vidim uživo i probam, a cene niže nego na sajtu Tacno, ali mi se cini da i u SH ima sve manje i manje zanimljive garderobe jer sve opustose devojke koje posle to prodaju na instagramu po nekim nenormalnim cenama..
2023 10 16
Takodje mi se milion puta desilo da ima neko ostecenje koje nije navedeno, uglavnom sam ignorisala ako je bilo zanemarljivo, ali sad kad razmislim, mozda nije trebalo. Jedan ranac sam kupila "kao nov, nosen 2 puta", ali je stigao sa sve mirisom zaprske, nisam odmah ni osetila, i kasnije taj dan rekoh ajde da ga prosetam malo, ulazim u SBB da platim racun, i osetim neki miris. Pitam muza posle, on kao po obicaju "ne osecam nista, nemam pojma", na kraju uzmem i pomirisem ranac jer me miris "prati" svuda" i provalim da je to. Kad sam dosla kuci, pogledam bolje, unutra na postavi ima cak i fleka, verovatno od necijeg rucka :,'( Oprala sam ga u masini jer je bio platnen i ok je, ali ipak, da li je realno da je neko to poslao bez blama? Naravno sitne flekice na garderobi, odsiveno negde, tako neka mala ostecenja su konstanta. Isto tako sam kupila dosta besprekornih stvari, tako da ovde zaista ima svega. Zavisi sta Vam "zapadne".
2023 10 16
> Her_Fashion: > Takodje mi se milion puta desilo da ima neko ostecenje koje nije navedeno, uglavnom sam ignorisala ako je bilo zanemarljivo, ali sad kad razmislim, mozda nije trebalo. > Jedan ranac sam kupila "kao nov, nosen 2 puta", ali je stigao sa sve mirisom zaprske, nisam odmah ni osetila, i kasnije taj dan rekoh ajde da ga prosetam malo, ulazim u SBB da platim racun, i osetim neki miris. Pitam muza posle, on kao po obicaju "ne osecam nista, nemam pojma", na kraju uzmem i pomirisem ranac jer me miris "prati" svuda" i provalim da je to. Kad sam dosla kuci, pogledam bolje, unutra na postavi ima cak i fleka, verovatno od necijeg rucka :,'( > Oprala sam ga u masini jer je bio platnen i ok je, ali ipak, da li je realno da je neko to poslao bez blama? > Naravno sitne flekice na garderobi, odsiveno negde, tako neka mala ostecenja su konstanta. > Isto tako sam kupila dosta besprekornih stvari, tako da ovde zaista ima svega. Zavisi sta Vam "zapadne". Ista situacija sa torbicom koja ovako super sve ali kad se otvori miris koji izadje iz nje je bio :,'( luftirala sam je mesec dana pre nego sto sam u nju ubacila svoje stvari.. Takodje sam i ja imala divne saradnje i stizali su mi predmeti sto puta lepsi uzivo nego na fotografijama i na tome sam stvarno zahvalna, ali iskreno u poslednjih godinu dana sve nesto naopako..
2023 10 16
> jacaikaja: > Zato volim najviše u dobar SH da udjem, vidim uživo i probam, a cene niže nego na sajtu Oh, da. Gerry Weber svila sako 1000, Allegri baloner 1500, Zara haljina 400, COS haljina 1200... sve top, mirisljavo, cisto, opeglano, probano, ma pucka! Kupujem svuda, puknem na Patrizia Pepe tasnu u F&F, na Manual tasnu, na Alpinu, odem u Modianin outlet, AzelFrance ali dobra sekondica je poseban merak.... isto i Limundo. Ovaj sajt to vise nije, laganje i mazanje. Kupim i previse pa ceka u ormaru pa zaboravim da ga imam, kada okacim to je po toj ceni ili kudikamo nizoj jer mi ne treba. Nismo mi ovde otkrile toplu vodu, clanice kukaju na preprodavce a same preprodaju na angro iz istih takvih dobrih sekondica a posle kukaju ne ide prodaja a sve su u fazonu bacam u kontejner. Pa baci!
2023 10 16
Pre oko godinu dana su mi stigle "nove" farmerke na kojima sam tek posle skontala da je elastin popustio na 5-6 mesta. Isto tako, u razmeni sam dala 15 odevnih predmeta za kopiju pandorine srebrne narukvice, za koju se posle ispostavilo da nema ni "s" od srebra... 🤷🏻‍♀️
2023 10 16
1 2 3