Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Vređanje i negativan utisak bez razloga

Imam problem sa članicom od koje sam naručivala robu i tražila sam da mi pošalje kao cc paket, ona je poslala na kraju kao px paket... ja nisam pravila problema, napisala sam njoj da nije problem, samo sam naglasila da zna za sledeći put da je cc paket jeftiniji i zato sam htela tako Od tog momenta ona počela da me napada i vređa bez razloga, ostavila je i negativnu što mislim da nisam zaslužila, jer paket je poslat danas još nije ni stigao kamoli da podignem... Šta se radi u ovom slučaju? Ne odgovara više na poruke, rekla je da neću ni moći da podignem paket, jer me blokirala u pošti... još nikad nisam čula za takvo nešto, a ni tako loše iskustvo nisam imala nikad... a što je najgore: tražila sam od nje da obriše utisak, jer u suprotnom ću uzvratiti pa ona odgovorila mi je tako drsko da njoj ne zavisi zarada od prodaje na krpicama... ovo je čist bezobrazluk, inače ja sam imam 93 pozitivnih, a ona samo 5...
2023 10 18
Prijavite je adminima
2023 10 18
> Stuplja75: > Prijavite je adminima Hvala na odgovoru, prijavila sam je upravo Mislite da će mi pomoći u ovom slučaju?
2023 10 18
Ne moze da vas blokira u posti, moze jedino da ode u Postu iz koje je poslala i da stornira isporuku
2023 10 18
> Esprit21: > Ne moze da vas blokira u posti, moze jedino da ode u Postu iz koje je poslala i da stornira isporuku Nisam znala da je moguće stornirati isporuku, hvala puno i za Vaš odgovor!
2023 10 18
Ostavite Vi njoj negativnu sa skrinovima kao dokazima i pisite adminu da skloni njenu negativnu koju je ostavila Vama
2023 10 18
> SabinaJozic: > > Esprit21: > > Ne moze da vas blokira u posti, moze jedino da ode u Postu iz koje je poslala i da stornira isporuku > Nisam znala da je moguće stornirati isporuku, hvala puno i za Vaš odgovor! Moguce je sve dok se paket ne isporuci. Potrebno je da onaj ko je poslao ode u postu iz koje je paket poslat i da stornira, onda on placa mozda i duplu postarinu
2023 10 18
> oneblackcat: > Ostavite Vi njoj negativnu sa skrinovima kao dokazima i pisite adminu da skloni njenu negativnu koju je ostavila Vama Hvala puno na savetu, uzvratila sam negativnu sa svim dokazima
2023 10 18
> Esprit21: > > SabinaJozic: > > > Esprit21: > > > Ne moze da vas blokira u posti, moze jedino da ode u Postu iz koje je poslala i da stornira isporuku > > Nisam znala da je moguće stornirati isporuku, hvala puno i za Vaš odgovor! > Moguce je sve dok se paket ne isporuci. Potrebno je da onaj ko je poslao ode u postu iz koje je paket poslat i da stornira, onda on placa mozda i duplu postarinu Nisam znala da takvo nešto postoji, hvala puno što ste mi razjasnili
2023 10 18
E svašta stvarno, ali ako je paket sa otkupom i CC bi vas izašao oko 350 din., zavisi kako ide otkup, da li post net, na račun... Svakako je jeftinije nego px, ali ne puno. Najbolje je uvek uplatiti na račun, ako neko ima. Ja cc ni ne šaljem ako ne uplate na račun, jer nije velika razlika za male pakete, a meni je veće cimanje u pošti jer puno šaljem i dugo se zadržavam. Nadam se da će vam obrisati negativnu ocenu i da će članica malo "spustiti loptu"...
2023 10 18
https://mojekrpice.rs/beatybaby-197399 PAZITE SE OVE HTELA JE I MENE DA PREVARI IAKO SMO SE NASLE LICNO,I SVE JE POGLEDALA I SVE JOJ JE ODG...A POSLE PRSKANJA ONDA BI DA VRATI....,ZAMALO DA PRODJEM KAO PRVA CLANICA KOJOJ JE UZELA I PARFEM I NOVAC,KAKO PISE PRETI KAKO CE ME NACI,ZAPAMTICU JE ITD.....
2023 10 18
Do pola kg sa otkupom od npr. 500 dinara (Post Net): - za PX je 435 dinara - za CC je 393 dinara Zadovoljstvo kupovine sa otkupom se svakako naplaćuje. Kod većih gramaža jeste veća razlika, ali do pola kg je mala. Mislim da bi obadve članice trebalo da 'spuste loptu' i obrišu negativne.
2023 10 18
Ja stvarno ne znam sta se desava??? Sta je s ljudima?? Sto svi tako burno reaguju??? Devojka je pitala da posalje kao cc,ova rekla moze,ova nije poslala tako iako je rekla da moze,ova dala primedbu i ova osula drvlje i kamenje kao da joj oko izvadila?? Covece vise nista nikom ne smes da kazes... pre nego sto bilo sta pitas ili kazes moras u sebi dobro da iskalkulises pa onda. Ne daj boze da nekom ukazes na gresku-HAOS!!! Desava se odavno,ali poslednja dva meseca je strasno!!! Plasim se nekom i zdravo da kazem,otkud znam kako ce da shvati,bukvalno..
2023 10 18
> SabinaJozic: > Imam problem sa članicom od koje sam naručivala robu i tražila sam da mi pošalje kao cc paket, ona je poslala na kraju kao px paket... ja nisam pravila problema, napisala sam njoj da nije problem, samo sam naglasila da zna za sledeći put da je cc paket jeftiniji i zato sam htela tako > Od tog momenta ona počela da me napada i vređa bez razloga, ostavila je i negativnu što mislim da nisam zaslužila, jer paket je poslat danas još nije ni stigao kamoli da podignem... > Šta se radi u ovom slučaju? > Ne odgovara više na poruke, rekla je da neću ni moći da podignem paket, jer me blokirala u pošti... još nikad nisam čula za takvo nešto, a ni tako loše iskustvo nisam imala nikad... a što je najgore: tražila sam od nje da obriše utisak, jer u suprotnom ću uzvratiti pa ona odgovorila mi je tako drsko da njoj ne zavisi zarada od prodaje na krpicama... ovo je čist bezobrazluk, inače ja sam imam 93 pozitivnih, a ona samo 5... E, nemoj ni da dignes paket ako je pouzecem.
2023 10 19
Prodavac postavi svoje mogucnosti slanja. Npr, ja sam navela pe i cc. Ali ako bi kupac pitao da ide npr bexom, ok, meni svejedno jer svakako ne saljem bez uplate na racun. Ne vidim problem da se kupac sam odluci na nacin kako ce primiti paket, ako sam sebi kalkulise sta mu vise odgovara. Prosto, mozda ima problem sa dostavom preko neke sluzbe, pa bira drugu opciju. A odgovor njen da je glupo sto pravis problem za 100din, pa ako ste dogovorile cc, a ona poslala pe, i da je ista cifra ptta, opet nije ispostovan dogovor.
2023 10 19
1 2 3