Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li se ovde nesto proda???

Da li uspete da prodate ovde nesto? Sve gore i gore je!!
2023 10 30
Ukucajte UGG, Monu i Diesel… Već neko vreme je ceo sajt zatrpan kopijama brendirane garderobe i Instagram prodaje. Svaki treći artikl. Samo počnete od prve stranice i videćete drastičan porast brendirane garderobe, Instagrama, nešto malo iz džakova i to je to. Katastrofa, možete probati da objavite predmet ali to se brzo zatrpa.
2023 10 30
Teško da može nesto da se proda.Mislim da je tako na svim sajtovima.
2023 10 30
> Jelenas108: > Teško da može nesto da se proda.Mislim da je tako na svim sajtovima. Iskreno, problem je taj sto sem ovih bas brendiranih stvari, teško je naći nešto sto se isplati, dok platiš poštarinu , izadje skoro ista cena kao u prodavnici. Ai primetila sam kada god da sam za nesto bas bas zainteresovana, na foru to je to .. članica bukvalno ne odgovori ili odgovori na jednu poruku , niti je zainteresovana za slanje.. ranije sam volela razmenu koju da uradim sad slabo .. inače sam našla jednu devojku na drugom sajtu (licitacije 😂) da ne reklamiram , bas, bas kaci moderne stvari . U početku je bila bas jeftina , sad je malo skuplja, ali izlicitiram stvarno dobru stvar za malo novca. Onda mi se i isplati platim jednu poštarinu, a za 2000 kupim svašta nešto .
2023 10 30
Samo kucajte ovde primark sandale , ja sam letos u nemackoj nakupovala za po 5 evrs sandala i sandala za sebe , poklone itd.. i to sve one sa četvrtastom providnim štiklom , prividne u bojama, pa kao peovidni kaisi , štikla.. četvrtasti djon sve po 5 E, nanule, štikle, malo modernije elegantnije po 10 E.. ovde primark obuća od pre Hrista po 1000 din ..
2023 10 30
Evo par saveta od mene kao kupca,(i nek zanemare sve koje tako inace rade..) Prvo: zanemarite "nedavno dodati". Kao kupac,to radim retko,i iskljucivo kad imam vremena na pretek,koje retko ko ima,a prva ja. Na primer kad cekam masinu da opere ili osusi.. kad sam bolesna.. znate li koliko se predmeta doda dnevno? Skoro,bas skoro,su mi deca bila bolesna.. znaci danima sam visila na krpicama bukvalno po ceo dan. U proseku se dnevno doda preko 700 stranica. Ne predmeta,stranica! Ko jos normalan ima toliko vremena? I vremena i ociju. Ocoravela sam za par dana zbog nedavno dodato. Po meni je najbitniji opis u oglasu! Sto vise kljucnih detalja to bolje,tagovi,i da opis sadrzi sto vise reci i opisa od postavljenog predmeta. To moze debilno da izgleda kad neko naleti na oglas,i jasno vidi predmet a dole opisano sve do detalja,ali onima koji pretrazuju odredjen predmet puno znaci. Konkretan primer: trazim belu haljinu i ukucam bela haljina i imam 50 rezultata,a ako kucam samo haljina izadje mi 50000 rezultata a od tih 50000 ce belih biti bar 3000. Dobre fotke na dnevnom svetlu su pola posla i mnogo bitan faktor. I kolicina fotki covece! Kad vidim jednu fotku u 90% slucajeva ni ne pomisljam na kupovinu. I jedna stvar koja kod mene cesto prolazi,za ostale ne znam.. poslednjih 10ak saradnji je bilo zbog ponudjenog popusta u inbox. Ako planirate snizenje,po meni je skroz ok da to ponudite osobama kojima se svidja. Mislim da su rasprodaje na forumu slaba vajda. Pratila sam rasprodaje danima temeljno,a neretko i poslednjih mesec dva. Sa foruma nikad nista nisam kupila. Meni redovno nude snizenja u inbox i meni je to skroz ok. Zao mi je samo sto ne mogu uvek sve da prihvatim,jer sam ludak i sve zivo trpam u omiljeno,imam preko 15 strana 🥴
2023 10 31
Ja nista nisam prodala od juna ovde, na insta ide dosta bolje
2023 10 31
> carapica13: > Iskreno, problem je taj sto sem ovih bas brendiranih stvari, teško je naći nešto sto se isplati, dok platiš poštarinu , izadje skoro ista cena kao u prodavnici. Meni kao kupcu to nije neki faktor, nisam ovde da bih što jeftinije prošla već da nadjem zanimljive stvari koje ne mogu da nadjem u radnji ili stvari kojih je bilo po radnjama ali su mi promakle npr. (Naravno da svi volimo povoljne krpice, ali ipak mi nije samo ta cena razlog za kupovinu) Primera radi, kupila sam ovde letnju haljinu za 2100, nošenu ali očuvanu, jer mi se baš dopala, i kroj i dezen. Jeste bila skuplja nego što bi "realno" trebalo. Kasnije sam u Springfield-u kupila jednu letnju haljinu na sniženju za 1800. Što se prodaje tiče, sporadično, stane neko vreme, pa malo krene. Onda opet ništa, pa nešto prodam I tako u krug.
2023 10 31
Moje kupovine na sajtu se kreću između 3500 - 7000 din u proseku, retko ispod i nekad iznad te cifre. Ne jurim brendove, samo kvalitet, opet imam brendove koje volim i inače kupujem, ali njih je malo po sajtu pogotovo u mojoj veličini. Ne znam, ja retko prođem jeftino na sajtu…
2023 10 31
Ja prodajem povremeno, nije to nesto precesto, ali ima neki kontinuitet…
2023 10 31
Ja sam pokusavala i na HES-u, i na raznim instagram stranicama i ovde. Mislim da ima mnogo artikala za prodaju, da mi novi prodavci nema sanse da nekome “iskocimo” i budemo primeceni 😄 par komentara iznas je devojka predlozila da se onima koji su predmet stavili u omiljeno predlozi popust ili slicno..
2023 10 31
Ovde se sada isplati samo uzeti neki originalni predmet skupljih brendova
2023 10 31
Prodaja nije ni blizu onoga sto je nekad bila, ali povremeno se nesto proda... Dobro da ima gde i da se proda. 😄😄
2023 10 31
Prodaja ide ali dosta slabije nego pre,to je bar moje iskustvo . Ja sam godinama ovde i nekako sam navikla na ovaj sajt , tako da cu i dalje prodavati ❤️
2023 10 31
Niti prodajem niti kupujem Prodavci su nerealni sa cenama a prodaju polovne stvari, a najbolji su mi kad mi napisu da je puna cena tolika i tolika kao da smo svi mi ovde glupi, pa da hocu otisla bih u prodavnicu i dala jos 2000 dinara vise za istu stvar a ne polovnu koja bi trebalo bar 50% jeftinija da bude
2023 10 31
1 2