Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Mona Stvari

> MissDiva: > Evo nekako na istop profilu, što bi članica napisala - vrhunska kopija... https://mojekrpice.rs/items/zene/10560928/ugg-papuce "Top, hit cena" 😂 Vidim da nemaju naznacen broj, vrv mogu da porucim 😅 A inace sam primetila to ne navodjenje brojeva i velicina kao odlicnu taktiku clanica za preglede 😎
2023 11 04
Mislim da nije… Zato što kada kucate u pretrazi, npr čizme 38 neće Vam izaći predmeti ako niste naveli.
2023 11 04
Moguce, ali ja cesto vidjam da to rade i imaju dosta pregleda, Ja npr. vidim nesto, recimo cizme koje mi se dopadnu, posto ne pise broj, otvorim da procitam opis (tu navedu).
2023 11 04
ako kupujem UGG onda mi je bitno pravo krzno,a kome trebaju ove kopije nije mi jasno
2023 11 05
Isto kao i kada uzimaju sinteticke dzempere iz Zare, eto ko kupuje ugg kopije za ove pare. Modni dzemperi od pvca, modne papuce od nekog tamo materijala za 12, 15k. Nista toplo da bude, samo da izgleda. Nego, hajde da ih kupe, zadnje vreme samo prevare oko mrtve Zare, uskoro krece i Ugg, a bila vec i Mona pvc za 10k. Ne znam, meni je zadnjih pad godina normalno da dam i 5x vecu cifru za koznu torbu, da znam sta sam uzela, da znam da ce traje. A ne da placam neki pvc u obliku torbe koji se saljusti u sred hodanja sam od sebe. Valjda to krene u nekim godinama kad je bitnije imati makar jednu da valja, realno jesam pola ormara torbi skartirala samo jer nisam vise videla poentu da imam vrljave, zauzimaju mi uvek dragocen prostor stajanjem bez potrebe. Krene tako momenat nezelje imanja svacega, samo tako treba i nastaviti.
2023 11 05
Nije problem to već što je sajt pun puncat prevaranata. Ovo je idealna situacija, da ni ne posumnjati na prevaru jer je sve šanerska roba… Mogu misliti koliko njih bude dnevno prevareno, a ne zna da otvori temu, napiše poruku administratoru. Ako se ovako nastavi i nakon decembra, ja se definitivno isključujem sa sajta.
2023 11 05
> florida: > ako kupujem UGG onda mi je bitno pravo krzno,a kome trebaju ove kopije nije mi jasno Ja sam pisala u jednoj temi ranije o jednim UGG čizmama koje sam uzela na IG, to je bilo pre recimo 3 godine. Slučajno sam naišla na stranicu i cena je bila oko 120 eur ili tako nešto i rekoh ajde da uzmem. Trebale su mi za led jer samo u njima znam da hodam pa mi je bilo super što su povoljnije jer generalno nisu za mokro vreme uopšte. Model je bio Bailey Bow, imam Original kupljen u UGG radnji, nisam mogla da nadjem nikakvu razliku. Uradjene su od kože i vune i I dalje su super. Ne znam kakve su ove kopije koje prodaju ovde, ali itekako postoje kvalitetne varijante. Takodje sam davno imala čizme nalik UGG, plaćene oko 10000, nije bila direktna kopija nego neki italijanski brend i bile su savršene (osim težine, UGG su mnogo laganije) i zbog njih sam na kraju počela da kupujem original UGG. Naravno da bih radije kupila original, te sa IG su jedina kopija koju sam ikad kupila, ali za svrhu za koju sam ih kupila su super poslužile, tj I dalje služe.
2023 11 05
> MissDiva: > Nije problem to već što je sajt pun puncat prevaranata. Ovo je idealna situacija, da ni ne posumnjati na prevaru jer je sve šanerska roba… > Mogu misliti koliko njih bude dnevno prevareno, a ne zna da otvori temu, napiše poruku administratoru. > Ako se ovako nastavi i nakon decembra, ja se definitivno isključujem sa sajta. Nastaviće se sigurno 😅 Ja nemam problem sa kopijama ali imam sa nepravdom. Devojka je juče otvorila temu, brišu joi 2 oglasa gde prodaje kopije nečega, a ovamo stoje profili koji isključivo kopije prodaju. Što je najgore, ni ne navode da su kopije već ih lagano prodaju kao originale i po tim cenama. Ja iskreno ne verujem da su to devojke sa IG koje kupuju po outletima UGG I sl. Što se same Mone tiče, zgadio mi se brend zbog Krpica 😅 Kad vidim tu M torbu, želudac mi se okrene.
2023 11 05
Znate sta je jos gore oko te pazarske Mone? Ko kaze da bas i ono u radnji nije iz iste fabrike? Mislite o tome ;) Pritom, zapazila sam pre u temama da clanice pisu da Mona pre i sada nema veze sa kvalitetom, a ono sta je sigurno je da postoje ooooodlicne eko kože koje se predstavljaju kao prava. Malo kliknite i prosirite ovo sta sam napisala, koliko je realno da su i te pazarske kopije, a ne "prave" koje su napravljene u malo vecem tirazu. Ono, poruceno, lupam, 100, a napravili 20 sebi da jos dodatno zarade online, kao fabrika koja vec ima krojeve. ;)
2023 11 05
@DzoDzo i ja sumnjam da ta novopazarska proizvodnja ide u Monu. @Her_Fashion sto se dobrih kopija tice, Turci imaju svoju verziju Inuikki cizama, zovu se Ikkii. Sestra je imala jedne koje je prerasla pa sam ih prodala. Gledala sam na internetu, cene su nize od originala za 50-100e cak, a ne manjkaju kvaliteta. Krzno iznutra premekano, ne znoji se noga, spolja je prevrnuta koza i guma na djonu je kvalitetna
2023 11 05
1 2