Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC brisanje predmeta

Devojke, da li se jos nekome desilo da mu se obrisao predmet sa profila, a da niste vi same obrisale? Predmet je na putu do kupca, ja nikad ne brisem predmete dok kupac ne preuzme paket, medjutim predmeta mi na profilu nema. Sta se tu moglo desiti? 🤔
2023 11 08
Možda ste slučajno obrisali, meni se danas desilo, htela sam da dodam nešto u opis predmeta i obrisala sam ga… Druga opcija je ovo što je članica napisala, da su admini. Ali verujte, lako ako ulazite sa telefona možete i sami preći prstom pa obrisati.
2023 11 08
> lilali: > admin vam se desio kao i svima nama > sto je super jer znaci da ste popularni posto vas neko prijavljuje Boze sacuvaj.....
2023 11 08
> MissDiva: > Možda ste slučajno obrisali, meni se danas desilo, htela sam da dodam nešto u opis predmeta i obrisala sam ga… > Druga opcija je ovo što je članica napisala, da su admini. Ali verujte, lako ako ulazite sa telefona možete i sami preći prstom pa obrisati. Prvo sam to pomislila, ali oglas je sinoc bio tu, ja nisam ulazila na sajt vise i kad sam danas usla, nema ga, zato mi nije bilo jasno
2023 11 08
Onda je neko od admina obrisao…
2023 11 08
Nije mi uopste jasno zbog cega. Stajalo je jedno dve nedelje bez ikakvih problema i prodalo se, juce je poslato, ali ja ne brisem dok ne stigne kupcu kao sto rekoh, a pravila nikakva nisam prekrsila
2023 11 08
> Nina0512: > Nije mi uopste jasno zbog cega. Stajalo je jedno dve nedelje bez ikakvih problema i prodalo se, juce je poslato, ali ja ne brisem dok ne stigne kupcu kao sto rekoh, a pravila nikakva nisam prekrsila Neko Vas je prijavio... Postoje članice, ne znam kako da ih nazovem uopšte, koje jednostavno samo gledaju šta je neko postavio, napisao na forumu. Možda imate lepše fotografije, lepšu garderobu, nešto što njima privlači pažnju... One konstantno idu i gledaju koga da prijave. Uglavnom insistiraju na jednim te istim ljudima i nalozima.
2023 11 08
Znam da je totalno van teme, ali gde ste kupili ovu saksijicu? :') @Nina0512 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ba27f5c68e03573a148c7bd7dcf14174.jpg)
2023 11 08
> MissDiva: > > Nina0512: > > Nije mi uopste jasno zbog cega. Stajalo je jedno dve nedelje bez ikakvih problema i prodalo se, juce je poslato, ali ja ne brisem dok ne stigne kupcu kao sto rekoh, a pravila nikakva nisam prekrsila > Neko Vas je prijavio... Postoje članice, ne znam kako da ih nazovem uopšte, koje jednostavno samo gledaju šta je neko postavio, napisao na forumu. Možda imate lepše fotografije, lepšu garderobu, nešto što njima privlači pažnju... One konstantno idu i gledaju koga da prijave. Uglavnom insistiraju na jednim te istim ljudima i nalozima. Uzasno stvarno, bilo mi je vazno da oglas ostane jer je torba imala ostecenje koje je naravno naglaseno u opisu i na slikama, jer svasta ovde kupci imaji tendenciju da izvrcu. I sad eto tako nema ga bez ikakvog razloga, a meni nije palo na pamet da skrinsotujem
2023 11 09
> Her_Fashion: > Znam da je totalno van teme, ali gde ste kupili ovu saksijicu? :') > @Nina0512 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ba27f5c68e03573a148c7bd7dcf14174.jpg) Jao ta saksija mi je rak rana, macka mi je razbila prekljuce, a obozavala sam je. Iz Lidla je, pomno pratim da li ce se opet pojaviti 😬🤣
2023 11 09
> Nina0512: > > Her_Fashion: > > Znam da je totalno van teme, ali gde ste kupili ovu saksijicu? :') > > @Nina0512 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ba27f5c68e03573a148c7bd7dcf14174.jpg) > Jao ta saksija mi je rak rana, macka mi je razbila prekljuce, a obozavala sam je. Iz Lidla je, pomno pratim da li ce se opet pojaviti 😬🤣 :'( :'( Ja se nadam i zbog Vas i mene, da hoce
2023 11 09
> MissDiva: > > Nina0512: > > Nije mi uopste jasno zbog cega. Stajalo je jedno dve nedelje bez ikakvih problema i prodalo se, juce je poslato, ali ja ne brisem dok ne stigne kupcu kao sto rekoh, a pravila nikakva nisam prekrsila > Neko Vas je prijavio... Postoje članice, ne znam kako da ih nazovem uopšte, koje jednostavno samo gledaju šta je neko postavio, napisao na forumu. Možda imate lepše fotografije, lepšu garderobu, nešto što njima privlači pažnju... One konstantno idu i gledaju koga da prijave. Uglavnom insistiraju na jednim te istim ljudima i nalozima. Eto objašnjenja za štošta...
2023 11 12