Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Koja kurirska sluzba dolazi dok traje strajk?

Cao ljudi, pokusavam da posaljem pakete kako znam i umem vec dva dana- bex i dexpress su me sto se kaze SEENovali, a poslala sam danas i aksu i city expressu da dodju, ne znam sta ce s tim biti. neke clanice su ok da cekaju ali neke zele svoje placene pakete, sto ima smisla naravno. ima li neko da kaze koja kurirska sluzba ovih poslednjih dana dolazi zakazano na adresu? u pitanju je bg. hvala
2023 11 09
Ja sam u bgu, i iskreno meni i dalje posta isporucuje pakete i dobijam ih. Mozda samo da promenis postu☺️
2023 11 09
meni je sad bitno da posaljem, ovde u zemunu u centru ne salju vec 7 dana nista=
2023 11 09
Mislim verujem da negde isporucuju i da neki deo poste radi, nije to univerzalni strajk vec i oni imaju sigurno vise od jednog sindikata. Ali u zemunu je tako
2023 11 09
bex ali mora da se ceka isto nekad dodju isti dan nekad sutradan da pokupe paket, tako je kako je sad, niko ne treba da se ljuti zbog dan dva duze kad je situacija generalno losa trenutno. pre same uplate novca im navedite da li im odgovara da cekaju predmet do 5 dana, i cc paket da saljete kad redovno inace radi posta bude dostava do 5 dana radnih.
2023 11 09
Najbolja opcija je da se ode licno u Paket Shop (ko ima mogucnosti), ja idem u Bex jer samo njih imam u Pa. Uglavnom, prijavim posiljku online i izaberem opciju "Posiljalac donosi u magacin", pa onda odnesem istog dana i ne moram da cekam kurira po ceo dan (ili duze).
2023 11 09
> Lisa_stye: > bex ali mora da se ceka isto nekad dodju isti dan nekad sutradan da pokupe paket, tako je kako je sad, niko ne treba da se ljuti zbog dan dva duze kad je situacija generalno losa trenutno. > pre same uplate novca im navedite da li im odgovara da cekaju predmet do 5 dana, i cc paket da saljete kad redovno inace radi posta bude dostava do 5 dana radnih. pa da to sad, tad kad smo se dogovorale nije bilo toliko neizvesno plus ona ne zivi u bg i stize joj sve regularno (mislim u bg isto ne strajkuju svi sigurno) pa ne znam sta misli vidim da nije zadovoljna sto ne saljem, tako da idem danas u taj paket shop hvala na tome vec sam dobila preporuku za to i popunila sve i slicno
2023 11 10
Ja sam preko Bexa već dve pošiljke odradila - drugu juče i evo već je danas na adresi, tako da u mom slučaju Bex se pokazao kao alternativa.
2023 11 10
> luciana: > Ja sam preko Bexa već dve pošiljke odradila - drugu juče i evo već je danas na adresi, tako da u mom slučaju Bex se pokazao kao alternativa. Meni je I Bex nepouzdan, ali trenutno je najbolja alternativa. Otvorila sam temu za to, ali ukratko, devojka mj je poslala paket u Pon i još nije stigao. Ja sam poslala 5 paketa od Pon, taj prvi koji sam poslala (u Ponedeljak) još nije stigao članici ali ona druga 4 jesu. Tako da je I Bex trenutno upitan za brzinu isporuke.
2023 11 10
Sad sam ja Daily Expres zvala rece zena doci ce do 16h da preuzmu paket ...videcu sta je i kako ...do sada sam samo preko poste slala evo sad prvi put i videcu sta je i kako
2023 11 10
evo bio je city express koji sam juce zakazala, malo je reci da su pogubljeni. nista nije popunjeno niti bilo sta lik tu na licu mesta rucno popunjavao. hvala svima na pomoci
2023 11 10
> Her_Fashion: > > luciana: > > Ja sam preko Bexa već dve pošiljke odradila - drugu juče i evo već je danas na adresi, tako da u mom slučaju Bex se pokazao kao alternativa. > Meni je I Bex nepouzdan, ali trenutno je najbolja alternativa. > Otvorila sam temu za to, ali ukratko, devojka mj je poslala paket u Pon i još nije stigao. > Ja sam poslala 5 paketa od Pon, taj prvi koji sam poslala (u Ponedeljak) još nije stigao članici ali ona druga 4 jesu. > Tako da je I Bex trenutno upitan za brzinu isporuke. Ne znam šta da kažem.. Ja sam dve pošiljke imala i u oba slučaja mi je došao kurir istog dana i oba paketa su bila isporučena sutradan. Naravno, ovo je moj slučaj, što ne znači da će 100 % biti ista situacija i u drugim gradovima.. Šta je - tu je, nemamo baš puno opcija, ostaje nam samo da budemo strpljivi i čekamo da štrajk prođe.
2023 11 10
Aks
2023 11 10
Bex je trenutno izgleda najgora opcija. U utorak sam online popunila formular za dolazak kurira. Juce sam vec morala da ih zovem i vidim sta se desava ,jer niko ne dolazi po pakete. Danas je petak i jos uvek niko nije dosao. Rekose mi da zbog povecanog obima posla,trenutno se ceka na dolazak kurira. Najgore je sto Niti znam kada ce doci ,niti kada ce paketi stici. Dodje mu isto kao i Posta,koja moze u ponedeljak vec da proradi normalno. Sada samo treba strpljenja i vazno je da svi ispune svoja obecanja . I posiljalac i primalac.
2023 11 10
Mislim da je baš bez veze da sada neko pravi problem oko paketa jer realno niko nije mogao da sanja da će biti štrajka i da će paketi ostati zaglavljeni. Osim toga, ni jedna kurirska služba ne garantuje isporuku na vreme (logično shodno situaciji), tako da ću ja prva nastaviti slanje poštom, pa kome odgovara-odgovara. Kome ne, neka ne kupuje. Ne juri mi se sa Bex-om, Aks-om i ne kidaju mi se živci. Radije pravim pauzu... 🫣
2023 11 10
1 2