Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Prodaja i strajk

Kakva su Vasa iskustva sa prodajom u poslednje vreme. Meni je pre strajka poste bas dobro islo, svaki dan po nekoliko paketa, a kako je krenuo strajk, bas je sve stalo… Valjda i clanice odustaju jer se dugo ceka na isporuku, a i sumnja je mozda tu da paket nece stici…
2023 11 16
> Moderna11: > Kakva su Vasa iskustva sa prodajom u poslednje vreme. Meni je pre strajka poste bas dobro islo, svaki dan po nekoliko paketa, a kako je krenuo strajk, bas je sve stalo… Valjda i clanice odustaju jer se dugo ceka na isporuku, a i sumnja je mozda tu da paket nece stici… Pre strajka isto, sve je islo fenomenalno ako ne uzmemo u obzir devojke koje ne podizu pakete. Ja sam na dan kada je strajk krenuo poslala 20ak paketa, jer kao prvo nisam znala uopste za strajk, kao drugo moja posta nije ni strajkovala i nisam dobila bas neka upozorenja… Od tih 20 paketa isporuceno je 3, ostatak ko zna gde je zarobljeno vec nedeljama … Sada ne ide nikako, devojke manje i poruciju, a i ako porucuju muka je juriti se sa kuririma, jer su i oni u haosu zbog strajka i ogromna im je guzva.
2023 11 16
Pre strajka solidno, sad skroz stalo… Bas sam i sama htela da otvorim ovakvu temu…
2023 11 17
Ne štrajkuju sve pošte, meni su svi paketi stigli kroz par dana, osim onih što idu u BG i NS, žene ih čekaju, prošlo je 20 dana sigurno 😏 i uvek ima opcija, slanje kurirskom službom, ja izađem u susret, spustim cenu maksimalnoo zbog poštarine.. Ide slabije ali proda se po nešto
2023 11 17
> VanjaSta: > Ne štrajkuju sve pošte, meni su svi paketi stigli kroz par dana, osim onih što idu u BG i NS, žene ih čekaju, prošlo je 20 dana sigurno 😏 i uvek ima opcija, slanje kurirskom službom, ja izađem u susret, spustim cenu maksimalnoo zbog poštarine.. Ide slabije ali proda se po nešto Slanje kurirskom sluzbom bas i nije moguce ovih dana,zato sto ili ne primaju pakete zbog velikih guzvi,ili ih uopste ne mozete dobiti takodje zbog velikih guzvi koje su nastale zbog štrajka
2023 11 17
Ja sam poslala CC paket i urucen u Pancevu drugog dana od predaje. Pre toga poslala 27. posiljku sa otkupninom u Beograd, urucena tek proslog petka, meni otkupnina (postnet) jos uvek nije stigla. Jedini zastoj u prodaji, devojka tvrdi (nemam pojma je li moguce... ali da ispostujem dan-dva) da ne moze da podigne novac za Benetton dzemper...
2023 11 17
Ja bas sad kad je krenuo strajk imala 2 prodaje :')
2023 11 17
Svetlana, ja citavo leto nisam nista postavljala, samo kupovala, taman se razvrednila i krenula da slikam i postavljam-ono strajk :') Ne da mi Bog da budem vredna.
2023 11 17
> ElenaPt: > > VanjaSta: > > Ne štrajkuju sve pošte, meni su svi paketi stigli kroz par dana, osim onih što idu u BG i NS, žene ih čekaju, prošlo je 20 dana sigurno 😏 i uvek ima opcija, slanje kurirskom službom, ja izađem u susret, spustim cenu maksimalnoo zbog poštarine.. Ide slabije ali proda se po nešto > Slanje kurirskom sluzbom bas i nije moguce ovih dana,zato sto ili ne primaju pakete zbog velikih guzvi,ili ih uopste ne mozete dobiti takodje zbog velikih guzvi koje su nastale zbog štrajka Ja nisam imala problema, Aksom sam slala, sve bez kašnjenja.
2023 11 17
Meni kurir iz Aksa nije dosao tri dana od dana zakazivanja, na kraju sam odustala od njih.
2023 11 17
Meni paketi poslati od 25,26,27,stoje u gpc Bg. Tri nedelje,strasno...
2023 11 17
> Tanshi: > Meni paketi poslati od 25,26,27,stoje u gpc Bg. Tri nedelje,strasno... Takođe, a danas su dostavljena neka dva paketa poslati u tom periodu (konačno), možda se situacija vraća u normalu?
2023 11 17
Mene interesuje ako neko moze da mi pomogne, da li clanice lazu da ne mogu da preuzmu pakete zbog strajka jer da su paketi zarobljeni negde ne bi se meni vratili logicno..?
2023 11 18
Mozda vise ne zele predmet, ako su nasle u medjuvremenu. To sam pominjala kao moguci problem za prodavce koji ne traze uplatu unapred, jer neke prodje volja ili im predmet prosto, ne treba vise, ako je ciljano kupovan za neku proslavu ili poklon. Greska svakog je ko je slao predmete sa otkupom u ovom svemu jer eto, potrajalo je.
2023 11 18
> Tanshi: > Meni paketi poslati od 25,26,27,stoje u gpc Bg. Tri nedelje,strasno... Em zarobljen novac, em sve ode u propast, zao mi je radnika poste jer su stvarno mizarne plate Ali ne stozu cak ni racuni za placanje niti bilo sta Ovo je uzasno postalo
2023 11 19
1 2