Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Jel dzemper uopste postoji?

Mamac u smislu da stave predmete koji ne prodaju kako bi neko pretragom naleteo, svidelo mu se pa obratio paznju na citav profil jer verujem da vecina pogleda ceo profil kad naleti na neki predmet koji mu se svidja i tako recimo moze da se javi za 2, 3 predmeta i onda prodavac odgovori da taj "mamac" nema vise, prodao se. Moze i da stavi prodavca u one koje prati pa s vremena na vreme pogleda profil i tako dodjemo do toga da prodavac koji bi inace bio zatrpan u moru drugih arikala ima vecu sansu da bude primecen, kao i njegovi predmeti (koje stvarno ima) Evo primer koji se meni desio jos pre. Javim se prodavcu za predmet, pitam ako moze da posalje jos neku sliku i zaboravih sada da li sam trazila mere ili sastav, jer znam da nije pisalo. Prodavac kaze moze i ne salje. Redosleda se ne secam, ali mislim da sam posle dan, dva pitala kada mogu da ocekujem mere i slike jer je samo rekla da moze i posle nista. Tad je rekla da slike moze da mi salje van sajta, a mere moze ovde. Ostavim joj broj i nema ni dimenzija na sajtu, ni slika van sajta, tisina. I tako cekam ja mere danima, javim se opet i ne znam sta je bio naredni izgovor, ali se secam da je jedan posle bio kako joj je umrla majka. Kazem da mi je bas zao i da je razumem sto ne moze da se bavi prodajom i da se sama javi sa slikama i merama kada bude mogla ponovo da prodaje. Postalo mi sumnjivo kada sam videla da je u medjuvremenu ulazila, prodavala, pravila cak i neke novogodisnje akcije. I tad sam joj se opet javila jer mi je sve to bilo cudno i nije odgovorila nikada posle toga pa sam tu skapirala da predmet nema nego da stoji tu kao mamac da se naleti na profil i pogledaju ostali predmeti pa kad se javis za onaj koji ima onda ce prodati ili poslati slike a kad se javis za onaj koji nema onda ce da te seta kao mene mesec i po, dva.
2023 11 19
I da, kad sam na nekoj temi u to vreme napisala ovo sto mi se desilo, nigde nisam navodila o kome se radi, meni se privatno javila clanica sa pitanjem da li se radi o clanici X, i da, bas je ona bila u pitanju, a bas nigde nisam napisala njen nadimak na sajtu, samo sta mi se desilo. Dakle jos neke kupce je tako zavitlavala, a ostalima prodavala (ono sto ima) Kod te clanice je bilo da je njena drugarica htela da kupi nesto pa ju je ova vozala kao i mene, pa se onda javila i ona za isti predmet da vidi o cemu se radi. Uglavnom, mamci postoje i po mom misljenju sluze kako bi profil bio atraktivniji sa raznovrsnijom ponudom i tako privlacio "poglede" poput nekog lepo ukrasenog izloga, a profil se pritom lakse nadje u pretrazi jer su sanse da se na isti naleti vece kada ima vise predmeta. Mozda neko ima i drugu teoriju, ova je moja. Zasto bi inace neko ignorisao potencijalnu prodaju i dodatni novac, osim ako predmet vise nema ili nikad nije ni bio namenjen za prodaju?
2023 11 19
Kako je mamac kad nista drugo nisi kupila? Vrlo me zanima sta one tu vide kao mamac, nidje veze. Cak i na naslovnoj strani, dzaba 100 lajkova, kada drugi predmeti nemaju 5. Glupo im razmisljanje.
2023 11 19
Objasnila sam, ja nisam kupila nista drugo, neko drugi ce kupiti. Profil je vidljiviji u moru zatrpanih stvari i profila, lakse se nadje, sto duze stoji i sto je stvar atraktivnija ima vise klikova i pregleda pa vece sanse da stvar a samim tim i profil izbije na naslovnu itd.
2023 11 19
Slazem se sa Esprit, naravno da cu uci na profil, ako me privuce neka stvar. Mozda cak necu pitati bas za to, mozda cak i nije moja velicina, ali cu pomisliti da neko ko ima to verovatno ima jos dobrih stvari. Problem je njenoj mami, kad god neko pita za tu nedostupnu stvar, mama svaki put umre. Nije lako zeni. Ovo mi je super tema, treba kaciti te mamac stvari i masovno pitati za njih. Jedino sto ne valja je sto im tako pravimo dodatnu reklamu i neugodno zbog mame.
2023 11 22
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/08d6ec08d15ec1779bead9200fc6b645.jpg) A jel haljina postoji? 🤔
2023 11 24
1 2