Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Primer klasičnog huškanja sa foruma i nezadovoljstva pojedinih članica

![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/845c5ef4233817eea80a07a9736e76e0.jpg)
2023 11 21
> srebrna: > Razumem potrebu za samoreklamiranjem, ovo je prodajni sajt, ali što je previše je previše, slažem se da je došlo vreme da se nekulturi stane na kraj. Istog sam misljenja. MissDiva, moram priznati da neretko otvarate teme koje mogu biti kontraproduktivne. I nemojte sad misliti da imam nesto licno protiv Vas jer Vam upucujem kritiku. Jasno je da su nam oglasi nevidljivi od kopija, komercijalne prodaje, nedozvoljenog obnavljanja oglasa i slicno, ali nemojte misliti da mi (ostale clanice) ne umemo da budemo snalazljive. Prosto imamo meru.
2023 11 21
> AndjelaCutura: > Upravo sam imala neprijatnu situaciju sa članicom , poručila sam prsluk koji je postavila na slici i najmanje dva puta pitala da li je to taj ? Poslala mi je kineski sa zalepljenom naljepnicom Moncler za 4000 din. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/10b2baa971373d402d9451cbab974d36.jpg) Prijavite administratorima obavezno, ako već niste. Kao i da Vam uklone osvetničku negativnu.
2023 11 21
> MilicaDjordjevi: > Da li je u redu da predmet porucim po jednoj ceni a neposredno pre uplate clanica kaze da je primenila cenu i naravno trazi vise. Pritom nema ni jednu pozitivnu ocenu. Trazi da joj uplatim novac preko poste na broj pa onda da mi posalje. Molim Vas postoji li mogucnost da joj neko sem mene skrene paznju Da ....to trazenje uplate na racun bez i jedne pozitivne ocene je totalno ludilo ...mada niko vam ne garantuje ni ona sto ima dosta pozitivnih da ce po uplati vasoj poslati paket ...tako da je ovde sad sve ruski rulet...
2023 11 21
> ninanica: > > MilicaDjordjevi: > > Da li je u redu da predmet porucim po jednoj ceni a neposredno pre uplate clanica kaze da je primenila cenu i naravno trazi vise. Pritom nema ni jednu pozitivnu ocenu. Trazi da joj uplatim novac preko poste na broj pa onda da mi posalje. Molim Vas postoji li mogucnost da joj neko sem mene skrene paznju > Da ....to trazenje uplate na racun bez i jedne pozitivne ocene je totalno ludilo ...mada niko vam ne garantuje ni ona sto ima dosta pozitivnih da ce po uplati vasoj poslati paket ...tako da je ovde sad sve ruski rulet... Ne, ne... Članica mi je poslala screenshot, desilo se sledeće... Ona je uplatila novac, srećom nije veliki iznos. Sledećeg dana je ta osoba promenila cenu na profilu, buvalno je u porukama bila izuzetno drska, vređala! E sada joj je rečeno da mora uplati dodatno, ako misli da joj pošalje. :o Uputila sam je na administratore. Ovaj sajt je stvarno otišao dođavola...
2023 11 21
> MissDiva: > > AndjelaCutura: > > Upravo sam imala neprijatnu situaciju sa članicom , poručila sam prsluk koji je postavila na slici i najmanje dva puta pitala da li je to taj ? Poslala mi je kineski sa zalepljenom naljepnicom Moncler za 4000 din. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/10b2baa971373d402d9451cbab974d36.jpg) > Prijavite administratorima obavezno, ako već niste. Kao i da Vam uklone osvetničku negativnu.
2023 11 21
Kako da prijavim da mi ukloni negativnu ? Nisam imala loše iskustvo zaista do sad . Ovo mi je i prva objava na forumu.
2023 11 21
> AndjelaCutura: > Kako da prijavim da mi ukloni negativnu ? Nisam imala loše iskustvo zaista do sad . Ovo mi je i prva objava na forumu. Samo se javite administratoru, imate na vrhu foruma deo gde oni obljavljuju teme. Tamo imate profile administratora i njima pustite poruku. Nekad morate da sačekate malo, ali odgovore i stvarno uklone.
2023 11 21
Hvala puno !
2023 11 21
Ovde: https://mojekrpice.rs/adminrs-24708
2023 11 21
Hvala vam puno drage članice ! Poslala sam poruku adminu. Videcemo šta će biti .Jos sebi ne mogu da dodjem od ove neprijatne situacije i prevare dotične članice . Hvala još jednim na pomoći .
2023 11 21
> AndjelaCutura: > Hvala vam puno drage članice ! Poslala sam poruku adminu. Videcemo šta će biti .Jos sebi ne mogu da dodjem od ove neprijatne situacije i prevare dotične članice . Hvala još jednim na pomoći . Ne brinite, svi smo kroz to prošli i doživeli, nekad i više puta. </3
2023 11 21
andjela, ako sam dobro razumela, na slici oglasa je bio original prsluk ili, barem, sa monclair etiketom, za 4000 dinara? sigurna sam da niste očekivali original za te novce, ali ne i mšili prsluk, oho lepak i stiker sa alija? :|
2023 11 21
Na slici je bio Moncler prsluk , naravno ne original. Ali ovaj sto je ona poslala nije taj sa slike za koji sam ja pitala i tražila dimenzije . I dva puta pre slanja pitala ako je taj sa slike da može da posalje
2023 11 21
Meni stiže prsluk kineski koji nema veze sa monclerom i nalepljen znak Moncler gđe se vidi da curi siperlrpak
2023 11 21