Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Primer klasičnog huškanja sa foruma i nezadovoljstva pojedinih članica

Naravno da nisam očekivala original , znam koliko košta. Ali tursku kopiju da.Ovo sto mi je stiglo svakako ne !
2023 11 21
Lepak je najmanji problem , prosto ja sto ne bih zelela da ja dobijem kad poručujem , ne bih ni drugom poslala . Zar zaista misli da će sto je mene prevarila a vidim i još jednu članicu danas , da je obogati.
2023 11 21
> AndjelaCutura: > Lepak je najmanji problem , prosto ja sto ne bih zelela da ja dobijem kad poručujem , ne bih ni drugom poslala . Zar zaista misli da će sto je mene prevarila a vidim i još jednu članicu danas , da je obogati. Problem je u tome što obično nije jedna osoba prevarena, već više. Po šablonu ide da oni pogledaju koji predmeti na sajtu su najtraženiji, to postave na svoj profil, pa ko se upeca. Ko zna koliko tih prevara ima da se niko nije javio, ne zna da može prijaviti, a često se to završi tako što ste Vi prevareni, oni uzeli novac i ugašen im je jedan nalog. Oni samo nastave sa drugog. Uglavnom su žrtve članice sa malo utisaka, koje su nove na sajtu. Oni sigurno dnevno odrade puno novih članica na sajtu. Zato se iznova vraćaju. Skupite par članica da Vam uplate 4000, to je 100eur za dan. To je izuzetno brza prevara, a niko im ne može ništa.
2023 11 21
Jednom će naletjeti na nekog u tim svojim prevarama ko neće biti blag ovako kao ja! Pa će se naći u problemu ili će one same proći kako su posejale.
2023 11 21
> AndjelaCutura: > Jednom će naletjeti na nekog u tim svojim prevarama ko neće biti blag ovako kao ja! Pa će se naći u problemu ili će one same proći kako su posejale. pametnom dosta. :|
2023 11 21
Ja bih da se nadovežem na originalnu temu ovde i kritiku iste. Donekle se slažem da nema smisla, kao i što crna lista nema smisla jer realno niko neće listati stranice da potraži osobu sa kojom potencijalno sarađuje. S druge strane, nikome ne škodi, a koliko vidim i pomogla je nekim članicama. Mislim da je apsurdno optužiti @MissDivu da se na ovaj način reklamira, jer kao što je i sama rekla, ima nas oko 50ak koje koristimo forum (ni toliko) i verujem da smo se svi već popamtili ovde. Ja znam njen profil napamet već, a takođe i ostalih članica koje redovno pišu, tako da verujem da neće steći neke nove potencijalne kupce na ovaj način, a verovatno je toga i sama svesna.
2023 11 21
> AndjelaCutura: > Lepak je najmanji problem , prosto ja sto ne bih zelela da ja dobijem kad poručujem , ne bih ni drugom poslala . Zar zaista misli da će sto je mene prevarila a vidim i još jednu članicu danas , da je obogati. Ceo njen profil deluje kao prevarantski. Razlicite podloge, ambijenti, osobe, na nekim samo slike sa neta. Treba videti ko joj je dao pozitivne, ako su regularne clanice onda je mozda skupila pozitivne pre nego sto je resila da vara, a ako su neki noviji profili vrlo moguce da su njeni pa samoj sebi daje ocene
2023 11 21
Po meni ovakve teme moraju stajati na vrhu foruma gde administratori objavljuju informacije. Pretpostavljam da nije dobro za sam sajt da bude javno vidljivo koliko ima prevaranta i nekulture, pošto je sajt nadaleko postao poznat po tome. Nigde na sajtu, nije naznačeno šta da radite u situaciji kada ste prevareni, pošto kao što vidite ni ne znaju nove članice da postoje administratori. Nekultura u komunikaciji, koja se ponavlja kao po šablonu i to smo svi primetili bi takođe trebalo da bude sankcionisana od strane sajta. Nije dovoljno napisati “lepo se ponašajte na forumu” ako te sve osobe nisu banovane. Tačno se vidi po načinu komunikacije, da je nekultura postala 70% komunikacije ovde. Evo počev od toga da neko može da napada druge po forumu, zašto su oni na forumu koji ej forum, objavili temu! I to u mom slučaju uvek iste osobe?!? Došli smo do toga da se javila devojka na temi, uplatila je novac i nakon toga je bila ucenjivana da uplati više ako misli da joj se pošalje predmet ?!?!? Ne znam da li ste primetili, ali ovo je sve otišlo predaleko!
2023 11 22
> Esprit21: > > AndjelaCutura: > > Lepak je najmanji problem , prosto ja sto ne bih zelela da ja dobijem kad poručujem , ne bih ni drugom poslala . Zar zaista misli da će sto je mene prevarila a vidim i još jednu članicu danas , da je obogati. > Ceo njen profil deluje kao prevarantski. Razlicite podloge, ambijenti, osobe, na nekim samo slike sa neta. Treba videti ko joj je dao pozitivne, ako su regularne clanice onda je mozda skupila pozitivne pre nego sto je resila da vara, a ako su neki noviji profili vrlo moguce da su njeni pa samoj sebi daje ocene Da sad kad bolje pogledam , deluje prevarantski. Različite podloge i slike sa neta i to samo po jedna slika. Ovo mi je škola i drugi put ću drugačije. Mada nema pravila. Djelovala u komunikaciji kao ok osoba.
2023 11 22
> MissDiva: > Po meni ovakve teme moraju stajati na vrhu foruma gde administratori objavljuju informacije. Pretpostavljam da nije dobro za sam sajt da bude javno vidljivo koliko ima prevaranta i nekulture, pošto je sajt nadaleko postao poznat po tome. > Nigde na sajtu, nije naznačeno šta da radite u situaciji kada ste prevareni, pošto kao što vidite ni ne znaju nove članice da postoje administratori. > Nekultura u komunikaciji, koja se ponavlja kao po šablonu i to smo svi primetili bi takođe trebalo da bude sankcionisana od strane sajta. Nije dovoljno napisati “lepo se ponašajte na forumu” ako te sve osobe nisu banovane. > Tačno se vidi po načinu komunikacije, da je nekultura postala 70% komunikacije ovde. > Evo počev od toga da neko može da napada druge po forumu, zašto su oni na forumu koji ej forum, objavili temu! I to u mom slučaju uvek iste osobe?!? > Došli smo do toga da se javila devojka na temi, uplatila je novac i nakon toga je bila ucenjivana da uplati više ako misli da joj se pošalje predmet ?!?!? > Ne znam da li ste primetili, ali ovo je sve otišlo predaleko! Potpuno si u pravu za sve sto si napisala ! Zaista se treba pozabaviti ovom temom koju si pokrenula .Od prevara do nekulture i vredjanja članica . I šta uradi u slučaju toga.
2023 11 22
Apsolutno podrzavam kako temu tako i pravo svake clanice da objavi tj otvori neku temu, tome forum sluzi zar ne? Ne vreujem da je samoreklamiranje jer po broju utisaka vidim da curi prodaja ide sasvim fino i reklama joj ne treba. Evo npr ja, odavno sam batalila prodaju, tj ne dodajem nove stvari, pre svega pratim i kupujem kad mogu, pa sam evo takodje otvorila temu. Ne zbor reklame vec zbog cinjenice da neke stvari nisu ok pa eto, uvek je slobodan svako da kaze misljenje i pridruzii se nekoj temi.
2023 11 22
> EnaElena: > Apsolutno podrzavam kako temu tako i pravo svake clanice da objavi tj otvori neku temu, tome forum sluzi zar ne? Ne vreujem da je samoreklamiranje jer po broju utisaka vidim da curi prodaja ide sasvim fino i reklama joj ne treba. Clanica je do pre (uslovno) mesec dana koristila aplikaciju za vestacko podizanje pregleda, kako bi joj artikli ulazili u kategoriju "popularni artikli". Licno mi tema nije korisna, jer podjimo od jedine clanice koja je odgovorila na zahtev, 4 strane samo o njenoj situaciji. Cak i da je tema zaživela, ko bi to sve uspeo da procita... Utisci su jedino relevantni, i slazem se da treba napraviti selekciju negativnih na jedan klik. Takodje, mnogo clanova ne ostavlja negativne utiske, ili pak ostavi bez obrazlaganja nezadovoljstva. Tipa: "uzasno iskustvo"; "prevarant"; "uvalila mi smece" itd Pozivam clanice da se ukljuce na ovoj temi. Mislim da je bas zanimljiva: https://mojekrpice.rs/forum/t/612728/hajde-hajde
2023 11 22
Ajde da vidimo koliko će još vas da se skupi, da prokomentariše moje postojanje na forumu. ,:) ❤️ Vidim da ste sasvim “slučajno” upućene u baš moj profil, a da nikada nismo sarađivale ili komunicirale. Niste moji kupci, ali “znate” sve na mom profilu. A imate identične priče. I slučajno ste se sve spontano našle na ovoj temi? Kako to, da ako vam se nešto ne dopada, niste preskočile nego baš vas nekoliko istih našle da prokomentarišete? I to iste članice svakog puta? Meni je zaista žao što neko mora da nameće priču da se samoreklamira neko ko je ima redovan posao i platu, sa ukupno 50ak stvari na profilu. Tema je o kulturi, pa mi je baš drago što smo evo imali uživo svi priliku da prisustvujemo očiglednom ponašanju na sajtu i odnosu prema članicama koje koriste forum.
2023 11 22
> Pozivam clanice da se ukljuce na ovoj temi. Mislim da je bas zanimljiva: > https://mojekrpice.rs/forum/t/612728/hajde-hajde Milice, hvalaaa. 🌹 Hajde, hajde, devojke!
2023 11 22
> MissDiva: > Ajde da vidimo koliko će još vas da se skupi, da prokomentariše moje postojanje na forumu. ,:) ❤️ evo i mene, pozz! x-) > MissDiva: > Vidim da ste sasvim “slučajno” upućene u baš moj profil, a da nikada nismo sarađivale ili komunicirale. Niste moji kupci, ali “znate” sve na mom profilu. A imate identične priče. I slučajno ste se sve spontano našle na ovoj temi? pravo da nas primeti i komentariše ima svako ko želi, i sama to često ističeš, i nije rezervisano samo za one sa kojima smo sarađIvali. godinama smo ovde, razmenjujemo mišljenja na temama, i, baš kao i ti, manje ili više, shvatamo neke komentare lično. i, to je ok, komentarišemo druge, komentarišu drugi nas, posebno kad se sami namestimo na zicer. u nastavcima. :D > MissDiva: > Kako to, da ako vam se nešto ne dopada, niste preskočile nego baš vas nekoliko istih našle da prokomentarišete? I to iste članice svakog puta? svi to govore - preskoči komentar ako ti se nešto ne dopada - i to je super u teoriji, ali ne funkcioniše u praksi. ic in hjuman nejčr. jer, ako ti se nisu dopali komentari pojednih članica na ovoj na temi, zašto nisi prekočila da ih iskomentarišeš? 8-) uglavnom, meni ne smeta nijedna tvoja tema, imala ona smisla ili ne. samo otvaraj, kometarisaćemo i premijere, i reprize. ;) pozz
2023 11 22