Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Opis predmeta

Kad smo vec kod opisa predmeta, mozda bi trebalo da se otvoti neka tema sa obrazlozenjem sta je tigar, leopard i zebra. Koliko oglasa leopard printa sam videla sa "Tigrasto" u nazivu, neretko i "Zebrasto" :')
2023 11 23
Meni se desila sledeca stvar-od jedne clanice porucila par stvari za dete,na slikama ima etiketu,pise NOVO SA ETIKETOM,kad su mi stigle stvari-na dva artikla etikete potpuno drugih proizvodjaca,a na trecem etiketa na kojoj pise PANTALONE,a zakacena na duksu.Nisam htela nista da kazem,stvari jesu bile u odlicnom stanju,verujem da nisu nosene ili mozda samo jednom,nije bila ni velika cena,ali ne razumem da neko kaci etikete da bi prodao stvar i jos gore-ne razmislja koje etikete kaci,da su barem iste kao i stvar koja se prodaje...A previse je i ovih koji napisu NOVO BEZ ETIKETE,a u opisu stave noseno 2 puta...Nervni slom dobijem kad vidim...A tek na decijim stvarima koliko toga ima,to je za pricu...Patike redovno nove sa etiketom u kutiji,a kad stignu blato ostalo na djonu...Strasno...
2023 11 24
> MilenaVulic: > Meni se desila sledeca stvar-od jedne clanice porucila par stvari za dete,na slikama ima etiketu,pise NOVO SA ETIKETOM,kad su mi stigle stvari-na dva artikla etikete potpuno drugih proizvodjaca,a na trecem etiketa na kojoj pise PANTALONE,a zakacena na duksu.Nisam htela nista da kazem,stvari jesu bile u odlicnom stanju,verujem da nisu nosene ili mozda samo jednom,nije bila ni velika cena,ali ne razumem da neko kaci etikete da bi prodao stvar i jos gore-ne razmislja koje etikete kaci,da su barem iste kao i stvar koja se prodaje...A previse je i ovih koji napisu NOVO BEZ ETIKETE,a u opisu stave noseno 2 puta...Nervni slom dobijem kad vidim...A tek na decijim stvarima koliko toga ima,to je za pricu...Patike redovno nove sa etiketom u kutiji,a kad stignu blato ostalo na djonu...Strasno... Meni je strasno da se zalite, a ostavili ste prostor da taj neko prevare vrsi i dalje. Kako "nisam htela nista da kazem"?!
2023 11 24
> Milica9933: > > MilenaVulic: > > Meni se desila sledeca stvar-od jedne clanice porucila par stvari za dete,na slikama ima etiketu,pise NOVO SA ETIKETOM,kad su mi stigle stvari-na dva artikla etikete potpuno drugih proizvodjaca,a na trecem etiketa na kojoj pise PANTALONE,a zakacena na duksu.Nisam htela nista da kazem,stvari jesu bile u odlicnom stanju,verujem da nisu nosene ili mozda samo jednom,nije bila ni velika cena,ali ne razumem da neko kaci etikete da bi prodao stvar i jos gore-ne razmislja koje etikete kaci,da su barem iste kao i stvar koja se prodaje...A previse je i ovih koji napisu NOVO BEZ ETIKETE,a u opisu stave noseno 2 puta...Nervni slom dobijem kad vidim...A tek na decijim stvarima koliko toga ima,to je za pricu...Patike redovno nove sa etiketom u kutiji,a kad stignu blato ostalo na djonu...Strasno... > Meni je strasno da se zalite, a ostavili ste prostor da taj neko prevare vrsi i dalje. > Kako "nisam htela nista da kazem"?! upravo tako i onda ceo sajt pun prevara, razlog sto clanice precute i onda.........
2023 11 24
> Esprit21: > Ne, ne treba nikakav screenshot. Mislila sam, screenshot u slučaju da u oglasu stoji samo novo bez etikete, u opisu nema ništa, a meni se predmet sviđa, i pošaljem upit...u tom slučaju, moj upit bude da li je to novo, samo je iz nekog razloga skinuta etiketa, i dobijem odgovor npr nošeno 2x. Šta onda? Kako da kažem, to prijaviti (ako hoću)? Po meni, onda i link i screenshot gde piše da to ustvari nije novo bez etikete. 🤷 ali opet ponavljam, za takve stvari više ne šaljem upite, ne bavim se istraživanjem da li je nešto stvarno novo ili ne. Ovo je prvenstveno sajt za second hand stvari i vrlo poštujem oznaku veoma dobro sa opisom nošeno 2,3 puta, ali bez tragova nošenja. 👍
2023 11 24
> Milica9933: > > MilenaVulic: > > Meni se desila sledeca stvar-od jedne clanice porucila par stvari za dete,na slikama ima etiketu,pise NOVO SA ETIKETOM,kad su mi stigle stvari-na dva artikla etikete potpuno drugih proizvodjaca,a na trecem etiketa na kojoj pise PANTALONE,a zakacena na duksu.Nisam htela nista da kazem,stvari jesu bile u odlicnom stanju,verujem da nisu nosene ili mozda samo jednom,nije bila ni velika cena,ali ne razumem da neko kaci etikete da bi prodao stvar i jos gore-ne razmislja koje etikete kaci,da su barem iste kao i stvar koja se prodaje...A previse je i ovih koji napisu NOVO BEZ ETIKETE,a u opisu stave noseno 2 puta...Nervni slom dobijem kad vidim...A tek na decijim stvarima koliko toga ima,to je za pricu...Patike redovno nove sa etiketom u kutiji,a kad stignu blato ostalo na djonu...Strasno... > Meni je strasno da se zalite, a ostavili ste prostor da taj neko prevare vrsi i dalje. > Kako "nisam htela nista da kazem"?! Ne znam ni ja zasto nisam,bilo mi je glupo jer je to bila decija odeca,komad 300,400 dinara i nekako mi je bilo bezveze da neko ne kaze-sta hoces za te pare...Doduse,nije sve bilo tako,od 6,7 stvarcica 3 su bile takve...Vi ste apsolutno upravu,tako se daje prostor prevarantima,ali eto ne znam da vam kazem zasto nisam,bilo mi je glupo zbog to malo para,pa sam razmisljala-mozda je to ona dobila tako pa je i ona prevarena,ne znam vise ni ja zasto nisam,ali eto sad kad kupujem sa etiketom obavezno pitam jel etiketa prava :-)
2023 11 24
1 2