Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ne mogu da nađem predmet

Desilo mi se juče da me je članica pitala za mere jednog duksa. Pojma nemam gde sam ga stavila. Stvari su mi spakovane u vakum kese, pa u one kutije za odeću, I odložene ili u sanduk ispod kreveta, ili na vrhu ormara, par kutija u ormaru. Otvorila sam par kesa gde sam mislila da može da bude i nije ga bilo, da bih ostala zatrpana u brdu odeće, i na kraju odustala od traženja jer nemam snage da sve pakujem ponovo. Na kraju sam joj napisala poruku sa izvinjenjem I obrazloženjem situacije i da jednostavno ne mogu da pronađem duks. Da li se I vama dešavaju ovakve situacije i kako organizujete stvari da bi iste mogle da nađete kad se pojavi kupac? Meni je problem prostor, moram da koristim te vakum kese jer drugačije ne mogu, ali je pakao pronaći neku stvar kad zatreba.
2023 11 22
Više puta, čak nisam ni našla u roku od par dana predmet i nisam ga ni prodala. Kad tražim nešto drugo, iskoči mi to sto sam ranije tražila. Kod mene postoji i drugi problem, da ne obrišem nekad predmet koji sam poklonila. Jednom sam pretraživala kutiju u kojoj su stajale farmerke koje sam tražila i nisam ih videla, da bih kasnije ponovo pregledala sve kutije iznova i našla ih
2023 11 22
Na svu srecu imam prostoriju u stanu koja sluzi kao orman pa sam odvojila jedan deo za odecu koja se prodaje, ali i pored toga je guzva i haos. Sortirala sam odecu po grupama, haljine i letnje stvari u jedan deo, dzemperi drugi itd ali ni tako nije bas najlakse za snalazenje.
2023 11 22
> Her_Fashion: > Desilo mi se juče da me je članica pitala za mere jednog duksa. Pojma nemam gde sam ga stavila. > Stvari su mi spakovane u vakum kese, pa u one kutije za odeću, I odložene ili u sanduk ispod kreveta, ili na vrhu ormara, par kutija u ormaru. > Otvorila sam par kesa gde sam mislila da može da bude i nije ga bilo, da bih ostala zatrpana u brdu odeće, i na kraju odustala od traženja jer nemam snage da sve pakujem ponovo. > Na kraju sam joj napisala poruku sa izvinjenjem I obrazloženjem situacije i da jednostavno ne mogu da pronađem duks. > Da li se I vama dešavaju ovakve situacije i kako organizujete stvari da bi iste mogle da nađete kad se pojavi kupac? > Meni je problem prostor, moram da koristim te vakum kese jer drugačije ne mogu, ali je pakao pronaći neku stvar kad zatreba. Letos mi se desilo isto…Nisam mogla da pronadjem majicu pa na kraju nisam bila sigurna da li sam je mozda poklonila nekome uz kupljeni predmet…Majice nema i dalje😂😂😂
2023 11 22
Desilo se 3,4 puta i užasan je osećaj. Nekad pronađem sa zakašnjenjem, a nekad ne pa dok se snađem oni odustanu. Od kada sam sortirala po veličinama svi problemi sa nalaženjem su mi nestali.😁
2023 11 22
Znači nisam jedina 😂 Baš mi je bzv pogotovo jer je muški duks u pitanju, ko zna kad ću ponovo imati potencijalnog kupca, ali stvarno ne mogu. Treba mi sigurno 2 slobodna dana (da se samo odećom bavim) da bih sve razvrstala I sredila.
2023 11 22
Predlog - na svaku kesu zalepite papir sa spiskom svega što je u njoj. Takođe možete i da vodite dnevnik prodaje i da tako pratite šta je prodato, šta tek treba da se slika itd. Treba malo vremena da se to obavi, ali je na duže staze mnogo isplatljivije. Ja bez tih metoda organizacije ne bih mogla da funkcionišem.
2023 11 22
> darkacademia: > Predlog - na svaku kesu zalepite papir sa spiskom svega što je u njoj. Takođe možete i da vodite dnevnik prodaje i da tako pratite šta je prodato, šta tek treba da se slika itd. Treba malo vremena da se to obavi, ali je na duže staze mnogo isplatljivije. Ja bez tih metoda organizacije ne bih mogla da funkcionišem. Pa svaka cast👌
2023 11 22
Ja takođe imam jednu prostoriju, gde mi je svaki predmet u pojedinačnoj kesi spakovan, jedno vreme mi je bilo dosadno, pa sam čak i pakovala, pakete, ukrasni papir, neki pokloncic pa u kutiju, i tako stoji i ceka kupca, obozavam da pakujem pakete, i generalno poklone svojim prijateljima, uzivam u tome. PS. hvala bogu pa niko nije trazio mere, Inace bih morala da raspakujem. 🥹 Mada desavalo mi se da zaboravim da zapisem sta je u paketu, pa moram sve ispocetka 🥹😅
2023 11 22
> darkacademia: > Predlog - na svaku kesu zalepite papir sa spiskom svega što je u njoj. Takođe možete i da vodite dnevnik prodaje i da tako pratite šta je prodato, šta tek treba da se slika itd. Treba malo vremena da se to obavi, ali je na duže staze mnogo isplatljivije. Ja bez tih metoda organizacije ne bih mogla da funkcionišem. Moracu tako. Samo da uhvatim vremena da sve povadim i pocnem ispocetka, to mi je definitivno poveci poduhvat ,:)
2023 11 22
Nadjem, ali cesto napravim haos dok nadjem nesto sto sam slagala pre tri dana i tada pomislila:"Sad znam gde je."
2023 11 23
Ja sam grupisala garderobu u razlicite vakuum kese pa onda tacno znam gde da trazim, ali to sam uradila upravo iz ovog razloga jer se bojim da cu se drugacije pogubiti i da necu moci da nadjem ,:)
2023 11 23
Ovo je zabavna tema. Cula sam da nestaju po 1 carapa iz para, ili tv daljinski (teorija zavere kaze da ih usisava druga planeta). Al bas celu stvar da ne moz da nadjete, blesave ste skroz🤣
2023 11 24
> SanjaCos: > Ovo je zabavna tema. Cula sam da nestaju po 1 carapa iz para, ili tv daljinski (teorija zavere kaze da ih usisava druga planeta). Al bas celu stvar da ne moz da nadjete, blesave ste skroz🤣 "Ko ovde nije lud, taj nije normalan" 🤣
2023 11 25