Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Negativan utisak bez saradnje?

Pomoc! Kome da se obratim da obrise?
2023 12 01
Obrišite Vi njoj, pa će i ona Vama. Vi ste njoj prvi ostavili negativan, zar ne?
2023 12 01
Ne, ja sam ostavila neutralan, jer sam dala podatke, a nije poslala na kraju. Kad sam videla da je ona meni ostavila negativan, preinacila sam i ja u negativan. Rekla da ce poslati pouzecem, ostavila sam joj podatke, da bi nakon 2h insistirala da joj uplatim unapred, sto nisam smela, jer ima 0 utisaka. Pritom jako neprijatna osoba, ona sumnja u mene sa ovolikim utiscima, a ja da ne sumnjam u nju koja ih nema. Kada sam napisala da po prvi put dozivljavam ovako neprijatnu komunikaciju, napise mi 'Za sve postoji prvi put.' Za mene odvratno, ili mozda sam previse osetljiva.
2023 12 01
Nije ni za neutralan Lepo ste napisali da niste zainteresovani za saradnju i to je to, cemu neutralan.... nije nikoga prevarila, zavlacila i slicno pa da bude uopste za utisak...
2023 12 01
Ostavila sam podatke, rekla je da ce poslati, kako to nije zavlacenje? I onda odjednom trazi uplatu unapred. Pritom joj u opisu profila ne stoji da insistira na uplati unapred, da je stajalo, ne bih je ni kontaktirala.
2023 12 01
> makilis: > Nije ni za neutralan > Lepo ste napisali da niste zainteresovani za saradnju i to je to, cemu neutralan.... nije nikoga prevarila, zavlacila i slicno pa da bude uopste za utisak... Svakako je za neutralan čim je došlo do razmene podataka. Pišite Vandi da Vam skloni ocenu.
2023 12 01
> oneblackcat: > > makilis: > > Nije ni za neutralan > > Lepo ste napisali da niste zainteresovani za saradnju i to je to, cemu neutralan.... nije nikoga prevarila, zavlacila i slicno pa da bude uopste za utisak... > Svakako je za neutralan čim je došlo do razmene podataka. > Pišite Vandi da Vam skloni ocenu. Ne mogu da pronadjem njen profil, mejl? Da li mi mozete napisati? Hvala puno.
2023 12 01
Pfff, iskreno nije ovo baš čista situacija, da neko sa 0 utisaka traži uplatu unapred i još ovakva reakcija. Obično ljudi koji su po prvi put na sajtu, ne znaju ništa, ni o čemu… ova mi ne zvuči kao da je pala sa Marsa. Dve sam saradnje imala sa novim članicama. Obema sam najljubaznije objasnila da mi ne odgovara što nemaju ni jedan utisak, ali da želim da kupim. Prvo su one meni poslale, pa tek onda sam ja njima uplatila na račun. Ni jedna nije imala ništa protiv, rekla sam im da slobodno pogledaju moje utiske. Nisam čak ni sigurna da li su mi ostavile obe utisak, znam da jedna nije, verovatno jer ne zna ni da ga ostavi. Eto koliko novi članovi znaju bilo šta na sajtu, a kamoli da traže uplatu unapred. Jedna mi je poslala umesto CC-a - PostExpress jer nije znala da objasni u pošti. Vodite računa, ima mnogo prevaranata i potencijalnih prevaranata na sajtu. Naravno da Vam neko sa 0 utisaka neće insistirati na uplati unapred, eventualno na pouzeću. Ova osoba mi deluje kao da je duže na sajtu…
2023 12 01
> MissDiva: > Pfff, iskreno nije ovo baš čista situacija, da neko sa 0 utisaka traži uplatu unapred i još ovakva reakcija. Obično ljudi koji su po prvi put na sajtu, ne znaju ništa, ni o čemu… ova mi ne zvuči kao da je pala sa Marsa. > Dve sam saradnje imala sa novim članicama. Obema sam najljubaznije objasnila da mi ne odgovara što nemaju ni jedan utisak, ali da želim da kupim. Prvo su one meni poslale, pa tek onda sam ja njima uplatila na račun. > Vodite računa, ima mnogo prevaranata i potencijalnih prevaranata na sajtu. Naravno da Vam neko sa 0 utisaka neće insistirati na uplati unapred, eventualno na pouzeću. > Ova osoba mi deluje kao da je duže na sajtu… Upravo, moguce da je neki prevarant sa novim profilom. Mada mi je cudno da, ako je duze na sajtu, ne zna da za razmenu podataka ide neutralan, ne negativan utisak, ja sam njoj prvo neutralan ostavila, ali sam promenila u negativan, jer se ona drznula da isti da. Nije majica bila skupa, 700 dinara, ali zasto bi ih bacala tek tako. Pritom je dva puta napisala da moze pouzecem, posle odjednom ne moze. Niti u opisu profila ista stoji,da trazi unapred uplatu sa 0 utisaka, da je stajalo, ne bih je ni kontaktirala. Inace gotovo uvek uplacujem unapred, zbog manje postarine, ali kad neko ima bar par utisaka.
2023 12 01
Neko ko je prvi put na sajtu, retko ostavi utisak… Zaista ne znaju, oni uglavnom ako im pošaljete poruku na nju odgovore. Ovo je neko ko definitivno nije nov na sajtu… Moguće prevarant, jer Vas možda navlači na priču o pouzeću da biste pristali na saradnju, pa je videla da želite i onda traži novac unapred. Ja sam baš danas pisala - prevarant, pokušala da izlažira uplatu od 9000 din. Nema utisaka, nema potvrdu o uplati. Videla je da se nisam upecala, ostavila mi je negativnu i otišla sa sajta. Nije uošte blokiran profil. Ko zna koliko njih ima.
2023 12 01
Uzasno, dobro da ste prozreli prevaranta. Vidim sad u utisku da ste prijavili adminu. Ja se slazem da utisci nisu uvek merilo, ali da me neko ubedjuje da ne veruje meni sa utiscima, a svoje uopste nema mi je van pameti. Moj iznos nije tako veliki kao u Vasem slucaju, ali ja koja sam stalno na zamenama, cas radim, cas ne, meni ni to nije malo. Na sajtu sam mahom i da kupim povoljno, prodaja mi je sporedna.
2023 12 01
> Ne mogu da pronadjem njen profil, mejl? Da li mi mozete napisati? Hvala puno. https://mojekrpice.rs/vandaf-247652
2023 12 01
Zdravo dame,htela bi sa vama da podelim jedno iskustvo,posto sam jos pod utiskom,losem nazalost! Citala sam na forumu jos ranije da se clanicama desavalo da kupci kupe stvar cak i uzivo,pogledaju odu kuci i traze da vrate stvar pod izgovorom da je ostecena iako su je videli.A i cula sam da su neki slali i totalno drugu stvar iako na sajtu je stajala skroz druga,znaci i kupcu i prodavci su osteceni. Ja sa do sad nisam imala takva iskustva i jako lepo saradjujem sa clanicama cak i vise puta. Ali da predjem na iskustvo!
2023 12 01
Clanici sam prodala jaknu,snimila sve,vise snimaka,pogledala,kaze da joj odgovara i poslala po dogovoru! Jakna nije imala ostecenja sem na dugmetu zagrebano sto je snimljeno,a i na sajtu sam navela da nije nova. Stizu mi pretnje od clanice gde ja ostajem u soku kad sam videla poruke i slike,jakne koja je unistena,iscepana... Dobijam poruku kako jakna njje topla,nije nova,iscepana i dugme joj je izgrebano. Ja ostajem u soku,jer znam sta ssm poslala a i imam slike i snimke. Kulturno odgivaram clanici ali bahato ponasanje se nastavlja,zahtev da joj vratim novac i postarinz u roku od 48h.
2023 12 01
Citala sam razna iskustva pa cak i slicna ali nisam mogla ni da zamuslim da neko nema toliko ljudskosti, nego posto poto, posto mu se ne svidja jakna uzme namerno iscepa da bi ja vratila. Dovede me u nezgodnu situaciju kao prodavca. Pravilo je da je kupac uvek u pravu,ali ako kupac kupi nesto sto mu se ne dopadne iako zma da je online kupovina,da li treba da iscepa i unisti da bi vratio?
2023 12 01
1 2