Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li čekate utiske?

Ne sećam se kada sam poslednji put dobila poruku kojom kupac potvrđuje da je primio paket, kao ni utisak. Kao što sam i ranije govorila, mutave su samo kada treba da se jave posle realizovane prodaje i ostave utisak, ali ne i kada moljakaju za popust. Jedna članica je, na sličnoj temi koju sam davno otvorila, ostavila komentar poput "da nešto nije u redu, javile bi se :") Ali da je iritantno i nekulturno, jeste.
2023 12 05
Jednoj clanici ovde nisam ostavila utisak i to namerno jer je komunikacija bila jako losa. Rekla je da ce poslati paket pa se nije javljala, pa nisam znala da li da ocekujem paket ili ne, kad ce stici, a ne mogu da govorim mojima da sede svaki dan i cekaju paket koji mozda nije ni poslat. Osnovna mi je kultura da kada se paket posalje to se i javi kako bi druga strana znala da ga moze ocekivati, da ima vremena da se organizuje da neko bude kuci. Ovako, da uzmes pare i isparis je skroz neodgovorno, sa takvima ne bih saradjivala pa da imaju ne znam sta od predmeta.
2023 12 05
Ne pitam sama, kada mi ostave utisak za kupljeni predmet, uzvratim, ako ne ostave - nikom ništa. Nije mi toliko bitno, ali mi je drago kada mi clanice ostave utisak iz odusevljenja, ti su mi najdrazi 😊
2023 12 05
Kada se izlomim da merim, slikam, spakujem, dodam poklon, ispeglam, pa još i snizim cenu.. A ne dobijem ni "preuzela sam, sve ok" tad popxxxxdim (ali pustim..) 🥴 Generalno ostavljam utisak posle njihove poruke o preuzimanju, a često kada napišem "hvala što ste javili, ostavljam pozitivan" dobijem odgovor da uzvraćaju isti. Mislim da mnogi zaborave, pa retko i brišem svoje utiske. A kada su nove članice, umem da dodam u komentaru da je članica nova i da joj ostavljaju pozitivne, a njoj objasnim kako se radi.
2023 12 06
Kao kupac uvek ostavljam,a kao prodavac, retko kad,uglavnom jer se dosta njih ne javi ni da je preuzelo a kamoli da ostavi utisak.Tako da je ista slicna situacija kao i kod ostalih.Ne opterecujem se iskreno time,nekoliko puta sam i obrisala svoj.
2023 12 06
Upravo isto se dešava... Uvek se trudim dati sve informacije, javiti kada je paket poslat sa kodom za praćenje pošiljke, čuti utiske, bar u poruci... Ali ne dobijem odgovor. Izgleda da je danas to postalo normalno, pa je bar malo lakše kada znam da nisam jedina sa takvim iskustvom.
2023 12 07
Šta je tesko odgovoriti i poslati utisak? Ja to sve redovno radim ali kad vidim da mi nije uzvraćeno onda brišem. Zaista,jedna mi reče nema vremena da ulazi na sajt a uredno prodaje...ne znam šta je sa ljudima. Nervira me kad mi prodavac ne pošalje broj pošiljke i da je poslato,nego jurim po porukama kao luda.
2023 12 12
Da se nadovežem na temu, više saradnji sam imala od kad sam je otvorila, skoro niko se nije javio nakon podizanja paketa. Ja uvek ostavim otvorenu opciju da devojke vrate predmet ako im je slučajno malo i sl., iako to niko ne radi ovde na sajtu, i one se na kraju ni jave da kažu "ok je". Što je najgore druge osobe mi pišu za predmet jer nisam označila "Prodato " čekam njih da se jave. Više neću 🤷‍♀️
2023 12 15
Ako mi niko ne napise, pitam. Korektno bi bilo da se kupci nakon preuzimanja jave, ako ne, pisem im ja i reseno.
2024 01 10
1 2