Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Prevaranti link post expresa

Nazalost,nova sam ovde.I cim sam postavila prvi artikal za prodaju,desilo mi se da mi ljudi zele uplatiti novac na ziro racun.Medjutim salju link na kojem se unose podaci sa kartice,da bi kao uplatili novac.Sva sreca ja na tim racunima nemam nikad sredstava,i stigla mi je poruka nemate 15 000 din minimalno na racunu,onda sam tek shvatila da se radi o prevari Zato molim Vas oprezno ne unosite podatke sa svojih kartica
2023 12 24
Ovo je vec standardni pokusaj prevare 😐 puno clanica se javlja sa istim iskustvom...
2023 12 25
Niste obratili paznju, nisu hteli da uplate novac na tekuci vec su vam rekli da su "uplatili novac i prepremili kurira" sto nije moguce unapred. I onda su vam rekli da cete "novac dobiti na karticu" sto opet nije moguce, novac se dobija na racun, pa su vam dali sumnjivi lilnk na koji ste vi ubacili podatke svoje kartice i tako su pokusali da vam skinu novac.
2023 12 25
dobro dosla i bas mi je zao sto ste vec naleteli na prevaranta. Na zalost ima ih i na kupujem prodajem ali treba biti pazljiv. Srecni praznici svima 💗
2023 12 27