Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Dopuna novčanika

Devojke da li ste dopunile novčanik? Interesuje me sta mislite da li je bezbedna dopuna novčanika?
2023 12 27
> Milena90: > Nisam jer ne bih bas da dajem podatke sa kartice. Danas idem po Dina internacionalnu karticu, pa cu pokusati na nju da prebacim samo npr 500 pa sa te kartice da prenesem ako uspem.. Dopunila sam novcanik, pre nego što se skine novac sa računa stigne sms sa kodom iz banke, tako da je bezbedno
2023 12 27
Mislim da ne bi vlasnici/kreatori sajta integrisali novu opciju za placanje da nije bezbedna :)
2023 12 27
> SvetlanaRadic: > Mislim da ne bi vlasnici/kreatori sajta integrisali novu opciju za placanje da nije bezbedna :) Radi se o start up-u, koji nije nešto globalno popularan, ocenjivan i nemate puno podataka o njima. Mislim da su mogli izabrati bilo koju opciju, koja se globalno koristi, ima review-ove realnih korisnika, nalazi se na listama kompanija/banaka/ekonomskih portala itd. Svake godine izlazi lista top 10, top 50 sličnih firmi koje posluju i naravno da bi trebalo da gledate da sarađujete sa nekom od tih pri vrhu koja Vam je dostupna. Ovo je totalno no name app... Nije problem, moraju i oni početi od nekud, ali lično za plaćanje uvek uzimam pouzdane kompanije i aplikacije. Ima ih milijardu trenutno. Jedina kvaka je u tome da time što bi oni imali proviziju na iznos koji mesečno dobiju, ako je firma no name, onda je ta provizija mala ili je nema, jer pokušavaju da dobiju nove korisnike. Revolut je davao novac za svakog novog korisnika koji dođe preko vašeg naloga itd, mislim da daju i dalje. Svakako vredi platiti bolje firme, pouzdanije i pre svega, sa lista koje sam pomenula.
2023 12 27