Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Niikki06,Prevarant -Oprez

> IvaJe84: > > jacaikaja: > > Komunikacija Vam je jako loša, nema potrebe da objavljujete temu, niti da je vredjate, nego treba da rešite problem tako što ćete članici ostaviti svoj broj računa da Vam uplati > Ne znam kako da napravim temu ali sam se obartila i administratorima- NIKAKO NE SARADJUJTE sa clanicom > ksenita. Kupila od nje neku suknju, gresekom sam joj uplatila duplo novac, osoba ne zeli da mi vrati novac. Bukvalno je molim za svoj novac. Ovde su ljudi pakao. Zasto je molite za svoj novac. Ostavite joj negativnu kao kuca i obavestite admina. Ali kao uslov da kada Vam vrati Vase pare obrisete istu.
2024 01 05
> tashicica94: > > IvaJe84: > > > jacaikaja: > > > Komunikacija Vam je jako loša, nema potrebe da objavljujete temu, niti da je vredjate, nego treba da rešite problem tako što ćete članici ostaviti svoj broj računa da Vam uplati > > Ne znam kako da napravim temu ali sam se obartila i administratorima- NIKAKO NE SARADJUJTE sa clanicom > > ksenita. Kupila od nje neku suknju, gresekom sam joj uplatila duplo novac, osoba ne zeli da mi vrati novac. Bukvalno je molim za svoj novac. Ovde su ljudi pakao. > Zasto je molite za svoj novac. Ostavite joj negativnu kao kuca i obavestite admina. Ali kao uslov da kada Vam vrati Vase pare obrisete istu. Ocena treba da ostane. Ne znam inače čemu ostavljanje tih negativnih kao kuća, a zatim brisanje istih.
2024 01 05
> IvaJe84: > > jacaikaja: > > Komunikacija Vam je jako loša, nema potrebe da objavljujete temu, niti da je vredjate, nego treba da rešite problem tako što ćete članici ostaviti svoj broj računa da Vam uplati > Ne znam kako da napravim temu ali sam se obartila i administratorima- NIKAKO NE SARADJUJTE sa clanicom > ksenita. Kupila od nje neku suknju, gresekom sam joj uplatila duplo novac, osoba ne zeli da mi vrati novac. Bukvalno je molim za svoj novac. Ovde su ljudi pakao. Kako da otvorim temu na forumu? Molim Vas, posto sam se do sada opekla previse puta i sve to prodje tek tako.ne ocenjujem clanice zato sto znam da ce onda napisati bilo sta kontra..i onda to samo tako ostane...
2024 01 07
> Chillnakit: > Nije lepo sto nije podigla, ali barem odgovara ma poruke i zeli da vrati novac... Da li ste pokusali da joj date br tekuceg? 😕 Nije ni uplatila novac ,i uvek je nesto...kao bas je htela da podigne paket ili uplati novac kad ono nesto iskrsne.Uzas,koliko ne volim takve ljude.
2024 01 08
Necu obrisati temu ,upravo sam i otvorila da bi ljudi znali. Ko zeli da bude prevaren ,samo neka preskace ove teme i to je to.Devojka zavlaci 20 dana i uvek je nesto iskslo ...kao.Isto tako i za uplatu .Nisu ni pare vise bitne ,koliko su ljudi jeftini i koliko je ,sto je neko vec rekao,postalo normalno da se vrse prevare.Ako mi se nesto svidja ,zalim i potrebno mi je ja cu to svesno poruciti i preuzeti .Samo se normalno treba ponasati i sve bi bilo mnogo bolje,uopsteno ...ne govorim samo za sajt.A svako ko je brani ,saradjujte sa njom slobodno pa cete videti 🙂
2024 01 08
1 2 3