Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Cudna poruka

U inboxu sam dobila poruku koju nisam razumela. Nalog nema ni sliku, ni opis i nema ni jednu ocenu. Citiram poruku: Dobar dan potrebna mi je pomoć dali imate nekog ko saliv olovo nešto sam čitao pr internetu pa sam naišao da mi možete pomoći O cemu se radi?
2024 01 08
> Kettyyy: > U inboxu sam dobila poruku koju nisam razumela. Nalog nema ni sliku, ni opis i nema ni jednu ocenu. > Citiram poruku: > Dobar dan potrebna mi je pomoć dali imate nekog ko saliv olovo nešto sam čitao pr internetu pa sam naišao da mi možete pomoći > O cemu se radi? Ignorišite najbolje , ko zna ko stoji iza tog profila a možete i adminu proslediti da pogleda pa možda i uklone taj profil
2024 01 08
Samo ignorisite… Cudno je…
2024 01 08
Da mu skida strah xD ne znam kako je dosao do tebe bila je ovde na forumu neka tema jel verujete u crnu magiju bla bla tako nesto ako si ucestvovala u toj temi mozda te je tu nasao al samo ignorisi nista cudno ja sam na Kupujem Prodajem dobila samo poruku " Ubicu te" pre jedno godinu dana samo ignorisala posle vidim blokiran korisnik verovatno je tako slao ljudima redom pa su ga prijavili. Ima raznih budala navikne covek samo ignore
2024 01 08
> bloodytears: > Da mu skida strah xD ne znam kako je dosao do tebe bila je ovde na forumu neka tema jel verujete u crnu magiju bla bla tako nesto ako si ucestvovala u toj temi mozda te je tu nasao al samo ignorisi nista cudno ja sam na Kupujem Prodajem dobila samo poruku " Ubicu te" pre jedno godinu dana samo ignorisala posle vidim blokiran korisnik verovatno je tako slao ljudima redom pa su ga prijavili. Ima raznih budala navikne covek samo ignore Jezivo…
2024 01 08
> Kettyyy: > U inboxu sam dobila poruku koju nisam razumela. Nalog nema ni sliku, ni opis i nema ni jednu ocenu. > Citiram poruku: > Dobar dan potrebna mi je pomoć dali imate nekog ko saliv olovo nešto sam čitao pr internetu pa sam naišao da mi možete pomoći > O cemu se radi? Presli su sa kupovine nosenog zenskog vesa i carapa na ovo 😂
2024 01 08
> bloodytears: > Da mu skida strah xD ne znam kako je dosao do tebe bila je ovde na forumu neka tema jel verujete u crnu magiju bla bla tako nesto ako si ucestvovala u toj temi mozda te je tu nasao al samo ignorisi nista cudno ja sam na Kupujem Prodajem dobila samo poruku " Ubicu te" pre jedno godinu dana samo ignorisala posle vidim blokiran korisnik verovatno je tako slao ljudima redom pa su ga prijavili. Ima raznih budala navikne covek samo ignore Pisala sam nesto po toj temi ali zaista ne znam da skidam strah :')
2024 01 09
> Pisala sam nesto po toj temi ali zaista ne znam da skidam strah :') :') :')
2024 01 09
> Pisala sam nesto po toj temi ali zaista ne znam da skidam strah :') Ovo mi je genijalno sada :') :')
2024 01 09
> Lanana: > > Kettyyy: > > U inboxu sam dobila poruku koju nisam razumela. Nalog nema ni sliku, ni opis i nema ni jednu ocenu. > > Citiram poruku: > > Dobar dan potrebna mi je pomoć dali imate nekog ko saliv olovo nešto sam čitao pr internetu pa sam naišao da mi možete pomoći > > O cemu se radi? > Presli su sa kupovine nosenog zenskog vesa i carapa na ovo 😂 Ahhahahahahahaha e vala istina ziva! 😂😂🤣🤣🤣
2024 01 09
Sta je ovo, posli da traze baba vange 😂😂 Ooook, zelim da verujem da se neko samo lose sali.
2024 01 09
odgovori na kineskom :D
2024 01 11