180 😅 levis su mi se najbolje pokazale, ali nosim guess i legend, guess kao i levis idu po dužinama, a legend se prave za nas visoke žene, neko i na nas da misli
Od ovih ovako brendova, msm da stradivarius ima kao tall liniju ali njima kako su kratki modeli, verovatno mi bi i tall komadi bili kratki 🫠 Zara je dobra, imala sam njihovebpantalone koje su mi bile čak i meni malo duže, pa sam ih sređiva kod šnajderke
180 😅 levis su mi se najbolje pokazale, ali nosim guess i legend, guess kao i levis idu po dužinama, a legend se prave za nas visoke žene, neko i na nas da misli
Od ovih ovako brendova, msm da stradivarius ima kao tall liniju ali njima kako su kratki modeli, verovatno mi bi i tall komadi bili kratki 🫠 Zara je dobra, imala sam njihovebpantalone koje su mi bile čak i meni malo duže, pa sam ih sređiva kod šnajderke