Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Poklon razmena ???

Niko nece vise ni stvari na poklon niti razmenu???? Sta je ovo? Svuda ovako?
2024 01 27
Za poklone me bas čudi, posto to uzimaju i ako im ne treba. Sto se tiče razmene, mene npr.toliko mrzi da nudim razmenu za par predmeta, a imam te njihove predmete u omiljenima i posedujem identične predmete koje oni imaju u omiljenima i sigurno bi hteli da se razmene, jer su im ti omiljeni predmeti skupi u odnosu na njihov predmet. Eto mog primera, mrzi me da tražim gde mi je ta stvar i da je slikam, mrzi me i da okacim mnoge stvari koje ne koristim, imam nove dečije komade sa etiketom i muka me hvata kad krenem i sajt zabaguje, pa iznova ceo tekst ispisujem i merim. Čini mi se da je ranije bilo mnogo više razmena, jer sam se i ja dosta razmenjivala, a sad ne, jer mi niko ne nudi ono sto mi treba, a i slabo imam upita za razmenu, dok su me pre bombardovali, mada sam imala i raznoliku ponudu, pa nije čudno
2024 01 27
Evo, ja imam dva gotovo puna dva parfema - šanelov Gabriel I Olimpea blosom (originali naravno)koje bih rado razmenila za armanijev my way koji sam skoro potrošila i volim ga, a ova dva dobih na poklon ali mi nisu baš po ukusu, ali me mrzi da slikam i postavljam pošto moj profil baš niko ne gleda 😁 pa ukoliko neko želi evo ovde nudim razmenu 😊
2024 01 28
Trenutno nemam neku ponudu, ali ja sam uvek za razmenu. :) Pantalone koje sam dobila na poklon od dukiccc jos uvek obozavam. :)
2024 01 28
> jacaikaja: > Sto se tiče razmene, mene npr.toliko mrzi da nudim razmenu za par predmeta, a imam te njihove predmete u omiljenima i posedujem identične predmete koje oni imaju u omiljenima i sigurno bi hteli da se razmene, jer su im ti omiljeni predmeti skupi u odnosu na njihov predmet. Ne bih se složila, nekoliko puta sam nudila razmenu članicama koje imaju moje predmete u Omiljenima (neke su imale i po 2-3 predmeta), možda mi je jedna odgovorila da nije za razmene, druge su me iskulirale. Da napomenem da je bilo u istom cenovnom rangu. Nikako mi nije jasno zašto, kad im se već svidja moj predmet a svoj svakako prodaju jer im ne odgovara. Ja uglavnom odbijam razmene jer svakako imam previše stvari a menjala bih se za Omiljene jer je to nešto što mi "treba" ili mi se baš sviđa, ali prosto ponude koje dobijem mi ne odgovaraju. Ne želim da gomilam još odeće koja mi nije potrebna.
2024 01 28
Ja sam za razmenu.A trenutno tražim ako neko ima viška trenerke donjih delova Vel.L/XL da pokloni.Ili farmerki sa lastisom u struku slične onima kao iz Pepca
2024 01 28
Ja računam da članice žele da se razmene ako imaju u omiljenima predmet od 2000 i nema više ponude na sajtu za isti, a svoj su stavili na 1000 npr. Mada, ne mora da znaci da bi, naravno. Imam parfeme koje bih razmenila za odredjene, ali to nudim samo kad vidim da ih neko ima u omiljenima i meni treba njihov, ali to se retko potrefi, pa i mililitraža i vrednost da su usaglaseni; neko ima jeftiniji parfem i hoce istu količinu znatno skupljeg (posmatrajući tržišnu vrednost) pa za L’erbolario ocekuje Givenchy npr. Mislim da smo svi sa viskom garderobe i ostalog, pa zato razmene zamiru. Pre neki dan sam skinula sa profila dobar deo ponude garderobe za decu i odnela poznanici, jer će njene ćerke sve iskoristiti, a ja se neću obogatiti za par hiljada dinara i pitanje kad ću prodati. Da je ugrožena, nije, da smo bliske, nismo, da se javi jednom godišnje kad joj nešto treba, tačno je, ali njena deca su se obradovala i drago mi je, a drago je i mom detetu da smo im dali, čak i stvari koje mojoj jos odgovaraju po veličini, jer ima sličnih i nije nam neophodno
2024 01 28
Hvala na komentarima drage dame. Tu sam da poklonim,kupim trenutno razmenim ali tesko ide.
2024 01 28
Ja se iskreno u vecini slucajeva kada clanica ponudi razmenu (za neki njen predmet koji je u mojim omiljenima) slozim i dogodi se. Jer je meni to zabavno (licno) Imam utisak da ljudi preozbiljno shvataju krpe kojima smo vec i onako preplavljeni tako da ja kontriram time sto se prosto igram :) Cak mi nije ni mnogo vazno da l ce mi nesto biti okej/ nece biti okej, pa poklonicu, prosledicu, prodacu Kao da je vazno Ali da, slazem se sa Vasim zapazanjem da je to postalo dosta retko ovde (nazalost) I da to vise nije na nivou zabave i razmene, vec se sve pretvara u “biznis” (ako tako mogu i da ga nazovem kad je na ovom mikro nivou)
2024 01 29
> HauteCouture20: > Ja se iskreno u vecini slucajeva kada clanica ponudi razmenu (za neki njen predmet koji je u mojim omiljenima) slozim i dogodi se. > Jer je meni to zabavno (licno) > Imam utisak da ljudi preozbiljno shvataju krpe kojima smo vec i onako preplavljeni tako da ja kontriram time sto se prosto igram :) > Cak mi nije ni mnogo vazno da l ce mi nesto biti okej/ nece biti okej, pa poklonicu, prosledicu, prodacu > Kao da je vazno > Ali da, slazem se sa Vasim zapazanjem da je to postalo dosta retko ovde (nazalost) > I da to vise nije na nivou zabave i razmene, vec se sve pretvara u “biznis” (ako tako mogu i da ga nazovem kad je na ovom mikro nivou) Podržavam razmene, mada ima mnogo razloga što se ljudi sada manje menjaju nego ranije i skroz je pošteno. Prvenstveno, kad god mi je neko nudio razmenu, na profilu ima deset predmeta Shein i H&M, a to mogu da nađem u svakom second handu za 100din ovde. Redovno pratim i one koji se javljaju u forumu za razmenu, ali zaista ništa u ponudi što bih ja nosila. Ne menjam i ne kupujem odeću ako ću da je obučem nula puta, meni to nije zabava. Plus troškovi slanja, plus svo ono đubre od pakovanja jer nekako svi zaboravljamo koja je to količina plastike kad se sve skupi, itd. Ako nudite razmenu, neka se bar stilski poklapamo i da to što ćemo da dobijemo planiramo stvarno da nosimo. Druga stvar, nekima od nas ovo i jeste "biznis", koliko god bilo zabavno. Meni uostalom otplaćuje školarinu. Znam mnogo ljudi koji moraju da rade nešto sa strane i ovo im dobro dođe. Tako da ako ćemo da se menjamo, neka bude bar nešto što nam zaista treba i svakako smo planirali da kupimo.
2024 01 31
A što se tiče poklona, zavisi šta poklanjate. Jeste, uvek ima ljudi koji će da ugrabe bilo šta, makar ga i ne nosili, ali ako tražite takve da znate da su na Lalafou. Mada verujem da kad poklanjamo, cilj je da to uzme neko kome se dopada i može to da iskoristi. Tako da ako niko ne želi vaš poklon, jednostavno nikome trenutno ne treba i nema ničeg lošeg u tome. S vremena na vreme bacim pogled na ponude i nekad su stvarno očajne. Iznošene stvari koje nisu ni aktuelne ni lepe ni udobne, ultra mini suknje, obične bluze koje su i u svoje doba plaćene 300din, stvari sa oštećenjima i sl. Nikome se ne plaća poštarina za takve stvari.
2024 01 31
> S vremena na vreme bacim pogled na ponude i nekad su stvarno očajne. Iznošene stvari koje nisu ni aktuelne ni lepe ni udobne, ultra mini suknje, obične bluze koje su i u svoje doba plaćene 300din, stvari sa oštećenjima i sl. Nikome se ne plaća poštarina za takve stvari. Slažem se skroz. Poklanjanje je divan gest, ali mislim da pojedine članice poklanjaju da bi povećale broj utisaka. Tada su to iznošene demode stvari. Da, poklonu se u zube ne gleda, ali smatram da nije u redu poklanjati svašta.
2024 02 03