Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Sta ste sve kupile sebi ove sezone?

Hajde da vodimo, cime ste se sve obradovale? Ja sam kupila jedan dzemper i sad tek planiram da obidjem neki TC, jer ranije nisam stigla. A da, i jednu haljinicu za docek. I toliko, bar zasad.
2024 01 29
LIUJO Cizme odlicne na snizenju u Delti...UGG Platform...Bundicu ...i svasta nesto jos..
2024 01 29
U Reservedu 2 cizmica koznih, 1 haljinu. Preko 20 dzempera sigurno. 2 jakne, kaput crni, kaput crveni, seticu se jos😂
2024 01 29
Uh, ja ne znam odakle da počnem, jedva se sećam šta sam kupila prošle nedelje, a možda je i bolje tako dok živim u zabludi koliko sam potrošila 😅😅 Izdvojila bih Dr. Martens Sinclair, prelepe su (iako su me uništile sa žuljevima) I Polene torbu koju sam baš dugo "jurila".
2024 01 29
> Her_Fashion: > Uh, ja ne znam odakle da počnem, jedva se sećam šta sam kupila prošle nedelje, a možda je i bolje tako dok živim u zabludi koliko sam potrošila 😅😅 > Izdvojila bih Dr. Martens Sinclair, prelepe su (iako su me uništile sa žuljevima) I Polene torbu koju sam baš dugo "jurila". Da nismo mi neke davno izgubljene sestre? Posto i ja isto :') :') Ja sam uzela nove RayBan naocare za sunce na nekom popustu, prugastu kosulju u RL koju sam trazila jedno 2 godine ovde, koznu jaknu u stradivariusu, cizme za sneg, 3 dzemperica kod cajneza koji kidaju i nema ko me nije pitao gde sam uzela, kozne kaubojke, krem koznu torbicu Tommy H, dzemperic u Reservedu sa spustenim ramenima, i istu takvu majicu u Zari i kozne rukavice do lakta, i jos traje shopping :') Sad lovim neke obicne crne kozne cizmice krace, duzu bundu, i parku sa prirodnim krznom.
2024 01 29
U Srbiji: Inuikii patike, neke stvari od kasmira/vune, vise majica sa dugim i kraktim rukavima, kardigan, majice sa rol-kragnom, kosulju, dosta stvari iz WS (iz nove i starih kolekcija) Preko, samo u poslednjoj turi ovo: 3 jakne i verovatno cu jos jednu, oko 7, 8 majica na bretele, nekoliko stvari koje su izmedju dukserice i majice, stvari od merino vune, par stvari RL, ranac, donji deo trenerke bas za zimu i hladno vreme koji je bas debeo i uz to sirok.
2024 01 29
Pa uglavnom su to neke zimske stvaricic tipa jakna,cizmice, dzemperici i 100 stvari koje nit znam šta će mi nit de ću ih vise al svidi ti se na oko pa kao ajde nek se nadje…al zato ovih dana rade vakum kese i to me kao spasava 🤗
2024 01 29
Sve sto mi ne treba 😂
2024 01 29
Joooj mene je sramota i da napišem. ,:) Kupila sam tonu garderobe za fitness, nešto garderobe za posao, ponosno mogu reći da nisam preterivala u kupovini jakni i cipela tokom ovog sniženja , bila sam stvarno disciplinovana! <3
2024 01 29
Idealna prilika za još jednu priču o neobičnim interakcijama ovde na sajtu. Inače redovno kupujem stvarčice koje sačuvam, ali za tu jednu haljinu mi je bio merak duže vreme i nikako da dođem do nje. Prvi put sam se raspitivala još septembra kad mi je bila potrebna za neku priliku, članica je rekla da je ta haljina kod neke sestre u inostranstvu i na tome se završilo. Pitala sam da li planira da je donese, javljala sam se i nešto kasnije da želim da kupim, ali od nje ni glasa. Ulazila je na sajt, a imale smo i jednu uspešnu saradnju malo pre toga, tako da mi nije najjasnije zašto odgovor nikad nisam dobila. Haljina je sedela na sajtu, pa je moja sestra pitala za nju sa svog profila. Opet ništa. Rekoh, haljina verovatno sedi kao mamac ili se skroz zagubila i to je to. Tek pre koju nedelju setim se opet te lepe haljine i rekoh daj da probam i zadnji put pa šta bude. Ovog puta javi joj se moj dečko sa svog profila gde ima tipa 2 ocene i 3 predmeta, ali on dobije odgovor momentalno. I tako kupismo haljinu s njegovog profila posle pola godine razvlačenja...
2024 01 29
Uhhhh nakupovala sam se bas bas😂😂😂 Najdraze su mi stvarcice koje uzurbano kupujem poslednjih par dana i to letnje ( komplikovana potraga van sezone😂) Putujem u Egipat ove nedelje na 15 dana🤗✈️🧘🏼‍♀️👙🧳☀️🍹🏖️ Dakle: nekoliko kupacih kostima, Hermes papuce, nekoliko Zarinih haljina (jednu jedva cekam da mi sutra stigne😂) , divnu torbu od jute, haljine za plazu, komplet od lana, vise topica i majica…sesir, Ray Ban naocare… Resih bas da se izponavljam. Puno stvarcica sam kupila na Krpicama i to su mi najdraze kupovine❤️❤️❤️
2024 01 29
> AnaDjxx: > Da nismo mi neke davno izgubljene sestre? Posto i ja isto :') :') Moguće 😅 I ja sam danas baš kupila jednu kožnu jaknu u Legend-u 🙂 Moram da kažem da mi je bar 80% kupovina od letos bilo na krpicama I da sam našla prelepe stvari, kupujem uglavnom razne haljine i suknje ovde, ali i svašta nešto drugo. Toliko sam zavolela ovaj sajt i kupovinu ovde, sad me mrzi i da gledam po radnjama, pa onda ovde pretražujem I "iskopam" svakakve zanimljive krpice. Radim od kuće i za kompom sam stalno, I onda tako malo, malo pa gledam šta da kupim ovde 🤣
2024 01 29
> HauteCouture20: > Sve sto mi ne treba 😂 Nevezano za temu, ali često pogledam tvoj profil da vidim šta ima novo, zanimljivo, i prosto moram da kažem. Nikad ne bih prodala onu Bershka narandžastu haljinicu na tvom mestu, savršeno ti stoji 😊
2024 01 29
Ja ne smem ni da napisem 🙈 nadam se samo da necete polovinu mog haul-a videti na sajtu ubrzo 😂
2024 01 29
> Her_Fashion: > Radim od kuće i za kompom sam stalno, I onda tako malo, malo pa gledam šta da kupim ovde 🤣 Isto, stalno moram da sam za kompom, posao + ucenje
2024 01 29
1 2 3 4