Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Izbeljivanje zuba

Da li neko ima iskustva da je radio izbeljivanje zuba u ordinaciji? Da li vredi dati novac?
2024 02 04
Evo ja imam, pišem Vam u inbox 😊
2024 02 04
Isto me interesuje :)
2024 02 06
Moje iskustvo nije najbolje. Prvi utisak je odlican i mozda prva 3 meseca, ubrzo nakon toga se ne vidi neki efekat.
2024 02 09
> MAJA11: > Moje iskustvo nije najbolje. > Prvi utisak je odlican i mozda prva 3 meseca, ubrzo nakon toga se ne vidi neki efekat. Takodje,isto misljenje delim...u mom slucaju efekat je bio i kraci
2024 02 09
> MAJA11: > Moje iskustvo nije najbolje. > Prvi utisak je odlican i mozda prva 3 meseca, ubrzo nakon toga se ne vidi neki efekat. Da li ste radili kucno ili ordinacijsko izbeljivanje?
2024 02 11
> sandrasandrita: > > MAJA11: > > Moje iskustvo nije najbolje. > > Prvi utisak je odlican i mozda prva 3 meseca, ubrzo nakon toga se ne vidi neki efekat. > Da li ste radili kucno ili ordinacijsko izbeljivanje? Ordinacijsko, taj paket je obuhvatao tri tretmana u rasponu od po par dana.
2024 02 12
Za mene najbolja opcija je bila philips zoom paket koji sam kupila od stomatologa. Dakle on Vam uradi folije u koje stavljate gel sa kojim spavate i kroz 4-5 dana uzastopnog koriscenja dobijete sjajan rezultat koji najmanje moguce steti (u odnosu na sve drugo). Tako da Vam je to moj savet od srca. Nadjite nekog ko radi takvu metodu :)
2024 02 21
Pritom da napomenem, kada se belina promeni, samo prespavate opet jednu noc i efekat se vraca
2024 02 21