Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Izbeljivanje zuba

Da li neko ima iskustva da je radio izbeljivanje zuba u ordinaciji? Da li vredi dati novac?
pre 23 dana, 19:38
Evo ja imam, pišem Vam u inbox 😊
pre 23 dana, 21:01
Isto me interesuje :)
pre 21 dana, 09:34
Moje iskustvo nije najbolje. Prvi utisak je odlican i mozda prva 3 meseca, ubrzo nakon toga se ne vidi neki efekat.
pre 18 dana, 13:23
> MAJA11: > Moje iskustvo nije najbolje. > Prvi utisak je odlican i mozda prva 3 meseca, ubrzo nakon toga se ne vidi neki efekat. Takodje,isto misljenje delim...u mom slucaju efekat je bio i kraci
pre 18 dana, 21:38
> MAJA11: > Moje iskustvo nije najbolje. > Prvi utisak je odlican i mozda prva 3 meseca, ubrzo nakon toga se ne vidi neki efekat. Da li ste radili kucno ili ordinacijsko izbeljivanje?
pre 16 dana, 23:13
> sandrasandrita: > > MAJA11: > > Moje iskustvo nije najbolje. > > Prvi utisak je odlican i mozda prva 3 meseca, ubrzo nakon toga se ne vidi neki efekat. > Da li ste radili kucno ili ordinacijsko izbeljivanje? Ordinacijsko, taj paket je obuhvatao tri tretmana u rasponu od po par dana.
pre 15 dana, 12:39
Za mene najbolja opcija je bila philips zoom paket koji sam kupila od stomatologa. Dakle on Vam uradi folije u koje stavljate gel sa kojim spavate i kroz 4-5 dana uzastopnog koriscenja dobijete sjajan rezultat koji najmanje moguce steti (u odnosu na sve drugo). Tako da Vam je to moj savet od srca. Nadjite nekog ko radi takvu metodu :)
pre 6 dana, 18:45
Pritom da napomenem, kada se belina promeni, samo prespavate opet jednu noc i efekat se vraca
pre 6 dana, 18:46