Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Svi mi koji se selimo

Predlazem da Vi meni predlozite cene za predmete sa profila. Pogledajte predmet koji vam se dopada i predlozite realnu cenu za njega u inbox. Vecina brendiranih stvari je vec snizena na profilu.. Ostali takodje mogu da se pridruze u ovome. I ako neko zna gde mogu prodati koriscen teniski reket moze za hiljadu din., i takodje, gde dva ravna repa za kosu(crni i kestenjast, oba nova, duga i kvalitetna).
2024 02 10
Pridružujem se. Ponudite svoje cene, pa se dogovaramo. 🌸
2024 02 10
Istoo, uskoro selidba opet😅 Predlazite cene, samo da se manje nosi 🤦‍♀️🙄
2024 02 10
Ja se ne selim ali ne znam više gde ću sa stvarima tako da i meni slobodno možete predložiti cene 😁❤
2024 02 10
Sta je to s ljudima, samo se negde sele?!😂😂😂💖💖💖 Salim se malo, ali zanima me- da li se neko od vas seli u inostranstvo, ili uglavnom lokalno?
2024 02 10
> Anja0404: > Sta je to s ljudima, samo se negde sele?!😂😂😂💖💖💖 > Salim se malo, ali zanima me- da li se neko od vas seli u inostranstvo, ili uglavnom lokalno? Ja sam u trouglu Čačak- G. Milanovac- Kragujevac i već 8 godina samo kružim 🤣
2024 02 10
Ne selim se, ali nudim akciju i na svom profilu! Ponudite svoju cenu ako vam se nesto svidi <3
2024 02 10
Ja se ne selim, ali imam pregrst stvari viska nesto poklonim, a nesto ubacim ovde, pa ako se nekome nesto dopadne slobodno neka pise
2024 02 10
Pridružujem se i ja :") Bacite pogled na moj profil :")
2024 02 10
I ja se pridružujem , ne selim se , ali msm da će me zbog viska stvari iseliti 🤗🤗
2024 02 10
Ja se isto ne selim, ali ako ne počnete da kupujete torbe i obuću od mene, moraću, jer ih nemam više gde 🤣 Trenutno imam po 20ak predmeta u obe kategorije na profilu, pa bacite pogled 😊
2024 02 10
Kod mene isto, nudite cene slobodno, pristajem skoro na svaki dogovor😂
2024 02 10
Haha 🤗🤗🤗 > Jovana1014: > > Anja0404: > > Sta je to s ljudima, samo se negde sele?!😂😂😂💖💖💖 > > Salim se malo, ali zanima me- da li se neko od vas seli u inostranstvo, ili uglavnom lokalno? > Ja sam u trouglu Čačak- G. Milanovac- Kragujevac i već 8 godina samo kružim 🤣
2024 02 11
😂😂😂😂😂 > Her_Fashion: > Ja se isto ne selim, ali ako ne počnete da kupujete torbe i obuću od mene, moraću, jer ih nemam više gde 🤣 > Trenutno imam po 20ak predmeta u obe kategorije na profilu, pa bacite pogled 😊
2024 02 11
Mene vise interesuje gde se sve drže te stvari? Ja izgledam kao da se svakog trenutka selim sa ovim vakum kesama i sa sve mirišljavim jelkicama unutra ,jer ne znam de ću sa stvarima ,vise od pola nisam ni stavila na profil jer nemam ❤️ da vadim i opet pakujem…. Zato pitajte jer kad počnem da bunarim obavezno se nešto nadje..🤔🤣
2024 02 11
1 2