Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Tom Ford parfemi iskustva

Otprilike odbaci tamne bočice, ako tražiš svežije i mladalačke, isprobaj u parfimerijama na koži po 4 parfema npr u jednom testiranju i vidi šta ti se izdvaja kao odgovarajuće. Onda ponovi. Ja npr volim aromu kokosa, ali u parfemima mi uglavnom ne odgovara miris istog. Krušku, jabuku, breskvu volim i prijaju mi sveziji parfemi sa tim notama. Vanilu volim kad dominira, ali ne sme da mi bude mnogo sladak parfem. Mozda ti se svidi sasvim nešto deseto, iako tražiš osvežavajuće i nemoj kupovati na osnovu prskanja na papir, već na koži ili eventualno na garderobi probaj
2024 02 19
> jacaikaja: > Otprilike odbaci tamne bočice, ako tražiš svežije i mladalačke, isprobaj u parfimerijama na koži po 4 parfema npr u jednom testiranju i vidi šta ti se izdvaja kao odgovarajuće. Onda ponovi. Ja npr volim aromu kokosa, ali u parfemima mi uglavnom ne odgovara miris istog. Krušku, jabuku, breskvu volim i prijaju mi sveziji parfemi sa tim notama. Vanilu volim kad dominira, ali ne sme da mi bude mnogo sladak parfem. Mozda ti se svidi sasvim nešto deseto, iako tražiš osvežavajuće i nemoj kupovati na osnovu prskanja na papir, već na koži ili eventualno na garderobi probaj hvala na savetima, uzecu ih u obzir :)
2024 02 20
Cafe rose upravo testiran, više je za one koji su prevazišli prve faze isprobavanja parfema, pa traže nešto orijentalno komplikovanije i teže; intenzivniji od ostalih TF i podseća na veći deo arapskih parfema kombinacije ruža/ oud, mada je u pitanju kafa, bez oud-a
2024 02 23
> jacaikaja: > Cafe rose upravo testiran, više je za one koji su prevazišli prve faze isprobavanja parfema, pa traže nešto orijentalno komplikovanije i teže; intenzivniji od ostalih TF i podseća na veći deo arapskih parfema kombinacije ruža/ oud, mada je u pitanju kafa, bez oud-a Zanimljivo! Kolika mu je trajnost?
2024 02 23
Traje dugo, nije osvezavajuc, malo je teži
2024 02 24
> jacaikaja: > Traje dugo, nije osvezavajuc, malo je teži Volim i te orijentalne mada se ne poklapaju sa mojim stilom i energijom :') soleil blanc, neroli acqua ili rose prick, na to sam suzila izbor
2024 02 26
1 2