Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Šta "sakupljate" u zadnje vreme?

Kao tinejdžerka sam imala maniju sa nakitom i naočarima, i onda sam ušla u dvadesete i ratosiljala se svega što mi je višak i uvek sam gledala da imam samo ono što mi je potrebno. Međutim.... Uhvatila sam sebe u zadnje vreme da samo tašnice razgledam. Da stvar bude gora, moja najbolja drugarica kad god putuje donese mi neku tašnicu, rančić nešto. Sad imam i maniju s poslovnim rančevima, skoro sam kupila nov crni i tražim sad neki u boji za leto 😂 prvih par strana Omiljenih su mi uglavnom raznorazne torbice. Nemam više gde da ih stavim 😂 Š čime vi imate maniju u zadnje vreme?
2024 02 22
Sa cipelama uvek i oduvek, mislim da sam zena stonoga, prosto kada sredjujem ormare se odusevim kada pronadjem nesto sto sam zaboravila a cuvam ih u kutijama u suvoj perfekciji i vala sa parfemima u zadnje vreme, ponukale me neke teme, na sajtu sam jako povoljno nasla original nove parfeme koje sam duplo kupila i cekam da stignu <3
2024 02 22
A porodicno skupljamo cep za hendikep, baterije za reciklazu, plasticni, stakleni i metalni otpad :)
2024 02 22
Jakne i jaknice :) Mislim da ih imam vise nego sto ima dana u godini kada mogu da ih nosim x-)
2024 02 22
Ja sam ranije uvek imala faze da nesto previše kupujem, bile su to nekad farmerice, pa štikle, pa patike, torbice, jakne,... E sad mislim da u svemu zapravo preterujem, osećam se kao da skupljam sve 😂
2024 02 22
> Ana2018: > Ja sam ranije uvek imala faze da nesto previše kupujem, bile su to nekad farmerice, pa štikle, pa patike, torbice, jakne,... E sad mislim da u svemu zapravo preterujem, osećam se kao da skupljam sve 😂 Otprilike tako i ja. :') Mogu da izdvojim midi leprsave haljine i suknje, manija je pocela pre jedno godinu dana i ne jenjava, ne znam ni sama koliko ih imam i jos ih kupujem.
2024 02 22
Torbe! Uglavnom retro fazon, i porcelanske lutke. Zatim knjige, volim retka i stara izdanja i ramove za slike. :)
2024 02 22
A da, pored torbi moram se pohvaliti svojom bespotrebnom kolekcijom suknja na falte :') imam ih jedno 10 u raznim bojama, dezenima, materijalima i duzinama. Jos uvek se kontrolisem, ali vraca mi se manija za patikama a ona je najgora jer sam kolekcionar converse/vans/nike dunk i sb modela i skejterica... tu ako pokleknem gotovo je, nece biti tog cipelarnika koji ce mi pomoci
2024 02 22
Knjige, minđuše i čarape nazuvice. 😎
2024 02 22
U zimskom periodu sam soponholicarka sto me mnogo nervira a bas ispunjava kupujem i sta treba i ne treba 😑
2024 02 23
Moja najludja i najdugotrajnija manija je bila obuca na stiklu. Sandale posebno. Uz malu decu to je splasnulo.. tu su i dalje za svecanosti,par puta godisnje,a inace sam u svojim dvadesetim nosila iskljucivo stikle cak i kad krenem na kafu u 14h. Prve patike kupila sa 37 godina,prosle godine. I to na krpicama,obula 2 puta plafon. Onda su bile suknje. Dugo. I dan danas ih obozavam ali sad ih razumnije kupujem. Kaputi kao vecna opsesija. A svidi mi se jedan u 1000. A sto se haljina tice, tu vec nisam normalna. Svake godine na jesen odvojim par komada u naftalin,da ostane cerkama jednog dana.. ali sad trenutno u ormaru mislim da ima preko 50. Znam da zvuci nenormalno,ali u tom ormaru nema ni jedna trenerka,ima 3-4 suknje,do 10 majica,dve kosulje,i 3 para farmerki. Malopre sam poslala upit za jos jednu. 💃🤷‍♀️👗
2024 02 23
Skinove u igrici
2024 02 23
Ja skupljam (ne od skoro) parfemske minijature. Ostalo ne skupljam nego se samo naskuplja u ogromnim kolicinama:knjige, svi moguci nosaci zvuka, odeca, tasne, kape, nakit, kao pozorisna garderoba (ukljucujuci fascinatore, kostime, maske). Sto se tice kuce, manija mi je sve midcentury modern, space age dizajn. Iz nekog razloga (nikad ih nisam skupljala ni kupovala) imam stotine medvedica svih velicina i boja...Sklona sam da skupljam i hranu (uvek vucem sa putovanja neobicne limenke, teglice, kutije). Skupljam x-mass i ng pidzame, gacice, posteljine, sve. Ono sto ne skupljam je sportska odeca (to je uvek samo ono sto bas moram, osim skijaske opreme), recepte (imam nasledjene i kolekciju cookbooks), ne podnosim kad mi neko prica ili nudi recept ,:( E, da, ne smatram da je neko kolekcionar neceg ako to ne cuva besprekorno i uredno, onda je samo mahniti skupljac, to prezirem, isprazno gomilanje starudija, cisto da se ne baci. Jezim se od toga.
2024 02 23
Cipele, torbe i parfeme. Poludela sam. A mislim da ce me ukucani ovesati kad vide sta ce sve stici ovih dana... 😄😄 Toga se inace jako tesko resavam tj. sve nosim do iznemoglosti. Garderobe mogu da se oslobodim, ali ove stvari "trosim do kraja". 😄
2024 02 23
> Esprit21: > Skinove u igrici i ovo x-) al to mi ne zauzima fizicki prostor pa ne vidim :')
2024 02 23
1 2