Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Sta je ovo, pitam?

Sve ja to razumem i podrzavam. Ali eto, zato sam naglasila da je problem tvoja haljina, ali nije problem drugo nesto. Mada bih rekla da je ipak nesto licno u pitanju jer eto, pepco sa sve etiketom moze za vise para, a nema carina momenat.
2024 03 01
> DzoDzo: > Sve ja to razumem i podrzavam. > Ali eto, zato sam naglasila da je problem tvoja haljina, ali nije problem drugo nesto. > Mada bih rekla da je ipak nesto licno u pitanju jer eto, pepco sa sve etiketom moze za vise para, a nema carina momenat. Ne znam, smeta joj moja Shein- suknja, na jednoj temi joj je smetala i moja, citiram, "parka od 500 eur". Realno smetaju i meni, pa eto rešenje je da se to kupi pa neće više nikome smetati. A ako smetam i ja lično, i to je rešivo, kad rasprodam sve sa profila biće me manje ovde 😊
2024 03 01
Molite se i za mene da sto pre ode gomila krpica, manje cu da smaram ovde ;) Evo, sad sam zasela na verandu, mali spava, zamisli sad da moram da jurcam da merim ovo, ono... Koliko je puta konac prevucen preko dugmeta... Fazon, ja zaista ne moram nista sta ne zelim.
2024 03 01
1 2 3