Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevarantkinja iz Vranja

Mere su pokrenete,zazalice...
2024 03 08
> ninanica: > Ista fora kao sa UGG Tazz riba prodala jedne papuce 20 puta po 3000 ....o tome se pisalo na forumu ali niko ne ulazi da cita forum...ne znam koliko je bila CK torba i te patike sto ste platile ali ne znam kako vam nije sumnjivo ako nesto realno kosta 20.000 a ona prodaje za 2000 ili 3000 da tu nesto smrdi Bravo za komentar, problem je sto hoce da kupe original, ali da bude za 2000-3000din, sto stvarno nije realno i smatram da i ne kupuju uopste takve stvari po punim cenama. Zao mi je sto su clanice prevarene na takav nacin, izgleda da je postala normalna stvar, nazalost.
2024 03 09
> nacida: > Mere su pokrenete,zazalice... Apsolutno podrzavam i volela bih da joj zestoko uzvratite za ovo sta je uradila. Mi jesmo cudna drzava po pitanju nekih zakona, ali za ovakve stvari se reaguje ako se i prijavi i pokrene.
2024 03 09
> DzoDzo: > Gresis. Ovim sada sta vam se desilo treba da se pozabavite licno vi, da odete u sup i podnesete prijave. > Takodje, da kontaktirate advokata da se pronadje skot preko policijske prijave i da se posalje opomena pred utuzenje. > Tako se resava problem ovakvih olosa. > Admin moze samo da blokira nalog, ne da dadilja ovde da se neke stvari ne kupuju za misteriozno niske cene. Slazem se sa tobom
2024 03 09
> DzoDzo: > Gresis. Ovim sada sta vam se desilo treba da se pozabavite licno vi, da odete u sup i podnesete prijave. > Takodje, da kontaktirate advokata da se pronadje skot preko policijske prijave i da se posalje opomena pred utuzenje. > Tako se resava problem ovakvih olosa. > Admin moze samo da blokira nalog, ne da dadilja ovde da se neke stvari ne kupuju za misteriozno niske cene. Postovana, nisam ni milsila da admini “ dadiljaju”, ali evo vidim da su svi nalozi blokirani koji se dovode u vezu, ne samo doticne “clanice “, sto je ono na sta sam mislila. Takodje, ko odrzava ovaj sajt, sada najozbiljnije, posto mi je to struka? Sajt sa domainima ne samo Srbije vec i okolnih zemalja, sa ogromnim brojem korisnika, verujem da ima IT i SEO tim? Ovo nije na racun Admina, jer to nije njihov posao, ali odrzavanje sajta nije na zavidnom nivou svakako.
2024 03 09
> AndyStymest: > > DzoDzo: > > Gresis. Ovim sada sta vam se desilo treba da se pozabavite licno vi, da odete u sup i podnesete prijave. > > Takodje, da kontaktirate advokata da se pronadje skot preko policijske prijave i da se posalje opomena pred utuzenje. > > Tako se resava problem ovakvih olosa. > > Admin moze samo da blokira nalog, ne da dadilja ovde da se neke stvari ne kupuju za misteriozno niske cene. > Postovana, nisam ni milsila da admini “ dadiljaju”, ali evo vidim da su svi nalozi blokirani koji se dovode u vezu, ne samo doticne “clanice “, sto je ono na sta sam mislila. Takodje, ko odrzava ovaj sajt, sada najozbiljnije, posto mi je to struka? Sajt sa domainima ne samo Srbije vec i okolnih zemalja, sa ogromnim brojem korisnika, verujem da ima IT i SEO tim? Ovo nije na racun Admina, jer to nije njihov posao, ali odrzavanje sajta nije na zavidnom nivou svakako. Takodje, kupoprodajni sajtovi su u obavezi da imaju pravnu zastitu korisnika, javne informacije i ugovor o tome, pogotovo ako nude i svoje usluge koje zahtevaju transakcije(clanstva, sponzorisanje itd), jos sa ovolikim brojem korisnika. Jer time se ne bave i ne treba Admini, vec se zna ko.
2024 03 09
Nisu u obavezi, ako NE prijavis. Njihova obaveza je prema VTK da daju podatke POSLE prijave. Ne da paze da li ces ti, ja, bilo ko uplatiti novac nekom tamo iz svoje nepaznje nakon analize naloga. Isto kao sto nije obaveza clanova da otvore teme za upozorenje, nego dobra volja. Jbg, da je bilo manje nevaspitanih, nas par koje smo redovno otvarale teme upozorenja i slale i privatne poruke onima koje "predmete" tih naloga stavljaju u listu zelja, ne bi ovako buknulo sada. Svi se zahvalite nevaspitanoj ekipi od pre nekih mesec dana, kada posaljemo poruke i one ne napisu nista povratno ili cak dobijemo pitanje "zasto mi ovo saljete?". Nekim clanicama zaista trebaju dadilje, da im kazu eeeeeee vidis koliko je ocigledno sve, ne uplacuj.
2024 03 09
Vise njih je upleteno . Mama, cerka, ko zna ko jos... Ja sam je prijavila, a vi ostali ako se skupite mozete pokrenuti postupak takodje. Policiji nece trebati puno da je pronadje, vec je pronadjena od strane nas ovde .
2024 03 09
Kako ste je prijavili? Jel hoce da se ilo bavi ovom vrstom prevare? Zanima me bas dal je kome uspelo za rukom da nesto postogne time, jer cim ih toliko ima, kontam da tesko
2024 03 09
Pisem u privatnoj .
2024 03 09
> DzoDzo: > Nisu u obavezi, ako NE prijavis. > Njihova obaveza je prema VTK da daju podatke POSLE prijave. > Ne da paze da li ces ti, ja, bilo ko uplatiti novac nekom tamo iz svoje nepaznje nakon analize naloga. > Isto kao sto nije obaveza clanova da otvore teme za upozorenje, nego dobra volja. > Jbg, da je bilo manje nevaspitanih, nas par koje smo redovno otvarale teme upozorenja i slale i privatne poruke onima koje "predmete" tih naloga stavljaju u listu zelja, ne bi ovako buknulo sada. > Svi se zahvalite nevaspitanoj ekipi od pre nekih mesec dana, kada posaljemo poruke i one ne napisu nista povratno ili cak dobijemo pitanje "zasto mi ovo saljete?". > Nekim clanicama zaista trebaju dadilje, da im kazu eeeeeee vidis koliko je ocigledno sve, ne uplacuj. Da, jesu u obavezi i to zakonskoj da imaju FORMULAR na sajtu za prijavu , niko ne prica za piskaranje poruka i tema o prevari, kao i svi ostali sajtovi koji imaju istu svrhu rada i naglasenu i PRIJAVLJENU istu delatnost, ali s obzirom da im se domain ocigledno vodi na vise firmi i lokacija za svaki domain (malo litvanija malo new york..) , tako je i sajt prijavljen verovatno kao forum ili nesto slicno da bi se izdao SSL sertifikat. Nego nema veze, nismo se razumeli svakako.
2024 03 10
> DzoDzo: > Nisu u obavezi, ako NE prijavis. > Njihova obaveza je prema VTK da daju podatke POSLE prijave. > Ne da paze da li ces ti, ja, bilo ko uplatiti novac nekom tamo iz svoje nepaznje nakon analize naloga. > Isto kao sto nije obaveza clanova da otvore teme za upozorenje, nego dobra volja. > Jbg, da je bilo manje nevaspitanih, nas par koje smo redovno otvarale teme upozorenja i slale i privatne poruke onima koje "predmete" tih naloga stavljaju u listu zelja, ne bi ovako buknulo sada. > Svi se zahvalite nevaspitanoj ekipi od pre nekih mesec dana, kada posaljemo poruke i one ne napisu nista povratno ili cak dobijemo pitanje "zasto mi ovo saljete?". > Nekim clanicama zaista trebaju dadilje, da im kazu eeeeeee vidis koliko je ocigledno sve, ne uplacuj. I molim vas, ovo nije upuceno Vama, vec timu koji odrzava i “vlasnik” je sajta - “TIPRO GROUP” jelte koji izlazi za registar .rs domain-a .
2024 03 10
To sto pricas radi posao u situaciji sajtova poput limunda, kp, ne u ovom slucaju. Njihove usluge tj naplate reklama zavise od nasih usluga, a nase usluge nemaju nikakvu pravnu zastitu zbog nacina registracije sajta kao firme. Apsolutno je po pitanju registracije kako si navela, tako da pravna zastita ne postoji bez licne prijave nadleznim organima, nakon cega isti dobijaju potrebne informacije na dopis. Kada ti kazem kako to funkcionise, onda se vracam na vreme od pre deset godina rada sajta gde su neke osobe morale biti proceusirane nakon VTK zahteva zahteva i potrage IP-a posle prijave policiji odredjenih clanica. Registracija sajta moze da se izvrsi kod bilo koga ko nudi te usluge, usluge odrzavanja ne podrazumevaju pravnu zastitu korisnika sajta nego sajta.
2024 03 10
Meni je to jasno, nema potrebe da mi objasnjavate moj posao, ne kazem da ima veze sa odrzavanjem sajta, moze svako da procita ispocetka ovu konverzaciju i sve je jasno..ali zasto i kako “forum” funkcionise kao kupoprodajni sajt registrovan i pre 5-10-20g i ima svoje usluge koje naplacuje, verovatno ima veze sa onima koji su ga registrovali i kako. Hvala u svakom slucaju.
2024 03 12
S' obzirom da ne radis posao ovde i da ne znas kako je zapravo sve radilo od samog pocetka i da se ovde vrlo hvataju krivine, koliko vlasnika je promenjeno... Pravna zastita korisnika skroz funkcionise kako je navedeno u mom postu, jer nikad sajt nije podneo prijavu protiv mase kleptomana koji su se ovde pojavljivali od pocetka. Dok nije dosao trust app, nije bilo ovih divljih poruka za skidanje para sa kartice. Svaka druga tema je vezana za to. Hrvatice izginose sa tim, jos kod njih zaista trust ima opciju kao limundo safe, zbrka im je ogromna ko je pravi kupac, ko je lopov iz Nigerije. Licno sam nezadovoljna tom trust app opcijom jer nikad manje nije bilo trust na sajtu od kada je to ovde. Da ne govorim da mi je dosla vrlo cudna poruka skoro. Nov clan, nula svega. Zadnji log bas taj dan kad je meni poslata poruka i posle toga nista. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/11a3b5c47a70ef769935353e8f326642.jpg)
2024 03 13