Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Iskustva kao kupac sa članicom jelenaninic

To je i bio razlog zasto nisam poslala istog dana, jer trenutno nisam kuci, to sam i devojci napisala a vi slobodno smisljate razne filmove u vasim glavama
2024 03 09
Off ali moram, e bre Dzo, sad si me razocarala. Pusti prevaranta ali argument dobro sam se udala pa ne moram da radim mi bas ne lici na tebe, nekako sam mislila da si emancipovana, jaka, svesna. Dobro je da se radi i svaka zena (i svaki muskarac!) treba da radi, prvenstveno zbog sebe cak i da se ne dobro, nego odlicno ili fenomenalno udala, zbog sebe prevashodno, ne toliko zbog novca koliko zbog dusevnog zdravlja, osecaja korisnosti, razlicitih socijalnih kontakata i jos mnogo cega. Mozda sto radim manje/vise ceo zivot imam takvo misljenje. Rad je dobar i nikako ne mogu da shvatim da je uspeh u zivotu ne raditi.
2024 03 09
> Jelenaninic: > Po tvom pisanju vidim da je tvoj vrhimac zivota bio da se dobro udas, srecno ti bilo Nemoj da si ljubomorna. Ja sam se vala, naradila do sada, neka me da ne moram. Cuj glupost da kazes nekom ovo u pogrdnom smislu. Odlicno je udati se za sposobnog prelepog muskarca koji moze da obezbedi zenu i decu da ih ne vaspitavaju svi osim roditelja. Nego, sta kazes za haljinicu iz Aleksinca? Za to cutimo, a? Na koje ime trazis uplate?
2024 03 09
> srebrna: > Off ali moram, e bre Dzo, sad si me razocarala. Pusti prevaranta ali argument dobro sam se udala pa ne moram da radim mi bas ne lici na tebe, nekako sam mislila da si emancipovana, jaka, svesna. > Dobro je da se radi i svaka zena (i svaki muskarac!) treba da radi, prvenstveno zbog sebe cak i da se ne dobro, nego odlicno ili fenomenalno udala, zbog sebe prevashodno, ne toliko zbog novca koliko zbog dusevnog zdravlja, osecaja korisnosti, razlicitih socijalnih kontakata i jos mnogo cega. > Mozda sto radim manje/vise ceo zivot imam takvo misljenje. Rad je dobar i nikako ne mogu da shvatim da je uspeh u zivotu ne raditi. Srebrna, ja imam bebu od tri meseca. Ne znam da li si ti radila tada? Trenutno me savrseno ne zanima radno vreme od 8h, kad imam ovo od 24h. Da se vratimo na temu, a o ovome mozemo i odvojenu da otvorimo.
2024 03 09
Znam da imas bebu, citala sam ovde po forumu i naravno da ne trebas da radis sada i da trebas uzivati jer su to najlepsi dani, ali prosto me iznenadilo sta si napisala, nisam te tavom dozivela da je uspeh dobro se udati... Roditeljstvo je svakako full radno vreme mimo radnog vremena zauvek, ali okej, dajes nekome za pravo da te proziva a u sustini nisi takav lik. Da, slazem se, bila bi to dobra tema u Klubu (ne)istomisljenika :P
2024 03 09
I da jos nesto da kazem i to je od mene, uplatu uopste nisam trazila ja vec devojka sama, da hocu nekog da varam bolelo bi me uvo da se s vama raspravljam.
2024 03 09
> srebrna: > Znam da imas bebu, citala sam ovde po forumu i naravno da ne trebas da radis sada i da trebas uzivati jer su to najlepsi dani, ali prosto me iznenadilo sta si napisala, nisam te tavom dozivela da je uspeh dobro se udati... Roditeljstvo je svakako full radno vreme mimo radnog vremena zauvek, ali okej, dajes nekome za pravo da te proziva a u sustini nisi takav lik. > Da, slazem se, bila bi to dobra tema u Klubu (ne)istomisljenika :P O zenskoj ravnopravnosti i emancipaciji mogu reci da sam vise uradila time sto nas sin ima i moje i muzevljevo prezime, a mi samo nasa, nego one zene koje ce rmbati do penzije jer... Ravnopravnost. Pojam dobre udaje je relativna stvar. Neko se udaje za pare, neko se uda za sposobnog muskarca, mladjeg, prelepog, koji te voli i kog volis. A kako ko tumaci dobru udaju sa svog gledista, to je zaista dobro za novu temu da se diskutuje. I da se ovde svi dogovorimo, kad sam imala 22, sto jos ne radjas nego radis. Sad kad radjam, sto ne radis. A sta cu, moze mi se. Koliko mi se zaista svasta moze, dosta sam i tolerantna na komentatore.
2024 03 09
> Jelenaninic: > I da jos nesto da kazem i to je od mene, uplatu uopste nisam trazila ja vec devojka sama, da hocu nekog da varam bolelo bi me uvo da se s vama raspravljam. Ma, samo vam guraju pare u dzep ;) Nego, sta cemo sa ovim? Stari nalog, a? Negativne, slanje smeca, izbacena sa sajta? ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/560363a91f55f6c663bb7e8fe9e79aad.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/9c5ff8685322a6566b23cd88ab398093.jpg)
2024 03 09
Ja bih da sačekam da vidim šta će mi stići,sumnjiva mi je i gramaža paket ima 200g, a u njemu treba da su košulja i pantalone, meni skoro 200g bude kada šaljem samo jednu majicu... Drugo, do sad sam uvek dobijala automatski poruku od pošte kada neko plati poštarinu da mogu da preusmerim paket na paketomat, sada nisam dobila poruku, ali dobro možda to nije pravilo... Svakako, ako bude pozitivan ishod, ne bežim od toga da se članici javno izvinim...
2024 03 09
> DzoDzo: > https://mojekrpice.rs/kupoholicarkaa2-338512 Legitimno. Sto ne menja ovu cinjenicu i pokradene fotke i silne negativne. Nada umire poslednja. Posta uvek posalje poruku za preusmerenje kada je placen ptt unapred.
2024 03 10
Dugujem izvinjenje članici jelenaninic, jer mi je stigao komplet sa plaćenom poštarinom... Žao mi je što sam bila posumnjala u članicu, ali kada mi je ostavila prostora za to neodgovaranjem na poruke danima.. U svakom slučaju, moja je greška i sledeći put ću sačekati da ipak malo više vremena prođe pre nego što posumnjam..
2024 03 12
https://mojekrpice.rs/jelenaninic-362061/feedback?tab=1 i nabila je trecu negativnu... ;)
2024 03 16
1 2