Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

AliExpress usluge

Meni jako brzo stignu paketi od Kine do nas, ali kad stignu u Srb, da li je do pošte ili eventualno carine (mada mislim da je do poste), ali nacekam se vala sigurno duplo vise ili i vise od toga dok mi dostave...
2024 03 12
> Ana2018: > Meni jako brzo stignu paketi od Kine do nas, ali kad stignu u Srb, da li je do pošte ili eventualno carine (mada mislim da je do poste), ali nacekam se vala sigurno duplo vise ili i vise od toga dok mi dostave... I do jednih i do drugih, vise je do carine. Meni vec 10 dana drze i ne pomera se paket od fizickog lica iz EU, stigao za 2 dana u Srbiju, a ovde evo vec 10 dana lezi na carini...
2024 03 12
Neko je napisao da se ne placa carina za predmete vrednosti ispod 50e i to uopste nije tacno. Najskuplje sto sam porucila je bio predmet od 15e i platila sam carinu u iznosu od polovine te vrednosti iz nekog razloga. A sto se tice jeftinijih predmeta, uopste mi i ne stizu. Ako moram da pogadjam, to se ovde kod nas pokrade, ionako nemamo mogucnost da pratimo precizno i niko za to ne odgovara, mada neretko ispastaju prodavci koji nisu krivi
2024 03 12
Meni do sada jos nijednom nisu naplatili carinu za aliexpress, ali mislim da oni to malo na random rade jer kada sam porucila sa drugog sajta u vrednosti od 22£ platila sam isto tako nesto carinu (tipa 1200 din). Sad sam proverila 180 porudzbina, od toga 7 ukradeno u posti, a carinu nisam nijednom platila 😄 Bio je incident sa masovnom kradjom u posti pa je aliexpress neko vreme slao za srbiju samo preko DHL-a sto je bilo preskupo. Sad su valjda smanjili kradju cim opet moze i preko poste, bar se nadam
2024 03 12
DA LI JE NEKO PORUCIVAO SA OVOJ SAJTA ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/0937ef911d96142a122cc2e47f95a2fd.jpg)
2024 03 13
> Esprit21: > Sta narucujete sa Alija vi zavisnici? Četke i sunđere za šminkanje, podlogu za pranje istih, nakit od nerđajućeg čelika, maske za telefon, zaštitne folije za telefon, alat za dekoraciju kolača i torti, novčanike, nesesere i organizatore za pakovanje kofera, travel size bočice za kozmetiku, futrole za pasoš, odeću za psa, kašičice, čarape, sitnice za kuću uglavnom detalji za kuhinju i kupatilo...
2024 03 13
> Esprit21: > > Ana2018: > > Meni jako brzo stignu paketi od Kine do nas, ali kad stignu u Srb, da li je do pošte ili eventualno carine (mada mislim da je do poste), ali nacekam se vala sigurno duplo vise ili i vise od toga dok mi dostave... > I do jednih i do drugih, vise je do carine. Meni vec 10 dana drze i ne pomera se paket od fizickog lica iz EU, stigao za 2 dana u Srbiju, a ovde evo vec 10 dana lezi na carini... Stigao danas, oslobodjen od placanja carine
2024 03 15
1 2