Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Operacija nosa nove info

Zdravo svima.! Dugo nisam ulazila na sajt, i sada sam videla da me je dosta Vas pitalo za operaciju nosa sta se izdesavalo. Imala sam neuspelu prvu pre 15 godina, pa sam dugo trazila hirurga.... Isla sam na razne konsultacije, neka iskustva sam pisala ovde, i stekla sam utisak kod koga sigirno necu otici, i koji dolaze u obzir. Operisala sam se pre godinu dana kod Ribnikara vadili su mi hrskavicu, op je trajala 8h itd. U sustini sam zadovoljna, mada je mozda moglo malcice bolje, trebalo bi da odem na pregled da ustanovimo sta se jos moze. Reci cu Vam da se jos raspitate za Maju Malic iz Hr i Jetmiru iz Albanije, da sam o njima lepe recenzije nalazila. Srecno svakom ko zeli da se op, ali moj savet je da ne dirate nista ako bas ne morate i da odete na 101 konsultaciju pre odluke. 😘
2024 03 21
Moja cerka je imala ozbiljnu devijaciju i nije htela da čeka kod Ribnikara 2 godine, operisala se prosle godine kod priznatog dr iz Turske, košta više, ali je rezultat odlican na svim nivoima. Usput je odradio i estetski deo, cena je svakako ista, pa je htela da i to da iskoristi, mada tu, po meni, nije postojao problem. Raspitivala se dugo i odluka je bila da tamo to obavi, samo se dvoumila izmedju dva doktora, ovaj je u Istanbulu. Posle operacije možete da dišete na nos, jer stavlja cevčice, otoci na licu su neminovni, jedino moze biti problem ako ste već imali krvarenja iz nosa, tu treba obratiti pažnju na lekove koji se uzimaju posle operacije, a koji mogu da ih izazovu. Ko ima više novca- moja preporuka, mislim da je oko 6-7000 evra
2024 03 22
> jacaikaja: > Moja cerka je imala ozbiljnu devijaciju i nije htela da čeka kod Ribnikara 2 godine, operisala se prosle godine kod priznatog dr iz Turske, košta više, ali je rezultat odlican na svim nivoima. Usput je odradio i estetski deo, cena je svakako ista, pa je htela da i to da iskoristi, mada tu, po meni, nije postojao problem. Raspitivala se dugo i odluka je bila da tamo to obavi, samo se dvoumila izmedju dva doktora, ovaj je u Istanbulu. Posle operacije možete da dišete na nos, jer stavlja cevčice, otoci na licu su neminovni, jedino moze biti problem ako ste već imali krvarenja iz nosa, tu treba obratiti pažnju na lekove koji se uzimaju posle operacije, a koji mogu da ih izazovu. Ko ima više novca- moja preporuka, mislim da je oko 6-7000 evra Toliko je kostalo i mene u bg
2024 03 22
Mislila sam da je kod Ribnikara 5000. Moju ćerku je koštalo 8000 dolara, jer se javila iz Amerike, a devojku koju smo upoznali tamo iz Bugarske je koštalo manje, da li 6000 evra, ne sećam se tačno. Svakako ta vrsta operacije jeste zeznuta i mislim da je bolje platiti više i otici negde po dobroj preporuci, operisati gde je 99% uspešnost, jer mnogi idu na korekciju/operaciju ponovo. Nije ni sve do dr, zavisi i od organizma kako će odreagovati kasnije sto se tiče samog izgleda, a konacni rezultati se vide posle godinu dana. Drugarica moje ćerke je operisala zbog estetike u Bosni i sad ne moze lepo da diše na nos, a nije imala taj problem pre operacije.
2024 03 22