Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Kolor analiza/prolece, leto jesen, zima

Da li neka od vas zna da odredi kom dobu pripada neko, odnosno koje mu boje i nijanse stoje na osnovu tona koze? Bilo bi super da se javi neko i olaksa nam kupovinu...
2024 03 22
Imas milion sajtova gde uploadujes selfi, pa ti na osnovu tena, boje ociju i kose kazu kojoj paleti pripadas. Ja sam radila preko colorwise.me jer me je zanimalo da li ce stvarno da ubodu, posto ja vec znam moju paletu i bukvalno je skroz tacno ispalo, bar u mom slucaju.
2024 03 22
Koliko znam, osim tona, jako je bitan i PODTON koze… > BabyPink: > Da li neka od vas zna da odredi kom dobu pripada neko, odnosno koje mu boje i nijanse stoje na osnovu tona koze? > Bilo bi super da se javi neko i olaksa nam kupovinu...
2024 03 22
Ja sam profesionalno radila, 3000din je kostalo na popustu, apsolutno mi nije zao ni dinara, ni d i n a r a jer sam se oslobodila toliko stvari, olaksalo mi kupovinu x 20 i trajaće mi ceo život. Dobila sam komplet analizu i zatim i vodič kroz moje doba u pdfu. Ja i sama sam procenila da sam neka zima ali su mi razresili neke stvari i odluke koje ne bih mogla sama ma koliko god istrazila preko neta. Dali su mi i predloge za roze boju hladnog tona koju nikad ne bih sama nosila ali kad sam probala, šok oduševljenje 😂😍 Pritom bila sam ubeđena da mi je žućkast ton a on je neutralan ka hladnom. Samim tim nov puder i totalno drugačija šminka, kupovala sam sve tople palete a trebalo je hladnije da biram… i tako u krug. Siva je moja nova neutralna a ne bež i toliko bolje izgledam…Potražite na instagramu divnu devojku Sandra Pandurov i čekajte ako želite neki popust, vredi def. Ja sam za crni petak bila iskoriatila i od tada su moji utisci jako jako pozitivni. Ako ste bas samopouzdani da mozete sve sami, pratite njene objave jer ona sve lepo objašnjava i razjašnjava razlike. I javite mi utiske naravno 🌷
2024 03 22
> AurumIris: > Ja sam profesionalno radila, 3000din je kostalo na popustu, apsolutno mi nije zao ni dinara, ni d i n a r a jer sam se oslobodila toliko stvari, olaksalo mi kupovinu x20 i trajace mi ceo život. Dobila sam komplet analizu i zatim i vodič kroz moje doba u pdfu. Ja i sama sam procenila da sam neka zima ali su mi razresili neke stvari i odluke koje ne bih mogla sama ma koliko god istrazila preko neta. Dali su mi i predloge za roze boju hladnog tona koju nikad ne bih sama nosila ali kad sam probala, šok oduševljenje 😂😍 Pritom bila sam ubeđena da mi je žućkast ton a on je neutralan. Samim tim nov puder i totalno drugačija šminka, kupovala sam sve tople palete a trebalo je hladnije da biram… i tako u krug. Potražite na instagramu divnu devojku Sandra Pandurov i čekajte neki popust, vredi def. Ja sam za crni petak bila iskoriatila i od tada su moji utisci jako jako pozitivni. Ako ste bas samopouzdani da mozete sve sami, pratite njene objave jer ona sve lepo objašnjava i razjašnjava razlike. I javite mi utiske naravno 🌷 Ovo je odlicna informacija!
2024 03 22
> AnaDjxx: > Imas milion sajtova gde uploadujes selfi, pa ti na osnovu tena, boje ociju i kose kazu kojoj paleti pripadas. Ja sam radila preko colorwise.me jer me je zanimalo da li ce stvarno da ubodu, posto ja vec znam moju paletu i bukvalno je skroz tacno ispalo, bar u mom slucaju. Ne znam koliko je drugim clanicama ova ap tacna ali ja sam ubedjena da mi je pogodilo jer se vodim uvek nekom svojom intuicijom pa tako imam osecaj i za stvari, nakit i sl jedino oko sminke ne vodim brigu jer gledam da budu samo malo prekriveni podocnjaci, kao i po neka akna i malo maskare uz sve to obicno labelo. Naravno ako nije bas u pitanju slavlje. Oko odevnih predmeta uvek su me privlacile tamnije stvari, neobicne i drecave moja paleta je zimska i apsolutno se slazem sa ap kao i to da mi je orman bas u skladu sa paletom. Pratim modu i sta se nosi u danasnje vreme ali kod mene to apsolutno nema znacaj jer se ne osecam lepo u zvoncaricama npr kao i drugim modnim trendovima pa furam neki svoj fazon 😊 hvala za ap meni je okej i pogodila je boje koje nosim cesto samo vodim bitku oko godisnjih doba kako se obuci za neki prelazan period ali i to resavam intuicijom koliko uspem 🥰
2024 03 22
Sto se tice ove app, uploadovala sam 3 slike i dobila 3 razlicita rezultata....
2024 03 23
> BabyPink: > Sto se tice ove app, uploadovala sam 3 slike i dobila 3 razlicita rezultata.... Ja sam dve i isti rezultat 😊
2024 03 23